Şimdi Ara

Çevrenizden duyduklarınız... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kabul ediyoruz tyt yı fullemek çok çok zor bir olay. Ancak biz yapamadık diyede çamur atmayalım. Ben 4 sene boyunca çalışmayı beceremem. Ancak bunu beceren insanlar var. Kaldiki forumda bile o kadar +110 a rastladık 120 ye niye şaşırdınız anlamadım.

• lol567 L kullanıcısına yanıt
    Artık nerenle okuyorsan bu yazdıklarımı... Neyse ben yine de izah edeyim.

Bak arkadaşım yazıda kendi çevremin Türkiye'nin en iyi çevresi olduğunu iddia etmedim. Ayrıca yazıyı bir daha normal bir şekilde okursan anlarsın. Ben orada iyi yapanlar mutlaka vardır diye belirttim ama buradaki gibi herkesin çevresi full çekmiş 70+ lar havada uçuşuyor vs. ben bunlara inanmıyorum. Görende 140+ IQ lu ülkede yaşıyoruz sanacak

• K.Dot kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 4 Nisan 2021; 23:41:32 >
  • Çevrem iyi dersleri olan insanlarla dolu mezun çoğu 20 kdan falan 20 matı geçen duymadım daha TM için konuşuyorum.

• internationalrelations kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ediyorum kendin ve çevren adına konuş. Bu sınava senelerce hazırlanan insanlar var. Ve hiç birşey imkansız değildir. Olabilir full bekleyen adam yanlış hatırlamış ve kaydırma yapmış olabilir. Gerçekten de sonuçlar açıklanınca kimsenin fullrmediginide gorebiliriz. Ancak haset etmeyelim.

• Angry Man kullanıcısına yanıt
    ben diyorum ki bazı okullarda 2-3 tane çıkması çok normal neyine şaşırıyorsunuz. nerenle okuyorsan artık
  • kasabateam60 kullanıcısına yanıt
    Yok haset ettiğimden değil, gerçekten süre sıkıntısı vardı o yüzden diyorum. Ama fulleyen varsa helal olsun derim. Çoğu kişi Twitter vb. yerlere yetiştiremediğini yazmıştı.
  • internationalrelations kullanıcısına yanıt
    Twitter de toplasa n kaç bin tweet okuyabilirsin ki.yada dh da kaç başlık okuyabilirsin hadi bin olsun 5 bin 10 bin olsun. Bu sınava 2.4 milyon insan girdi.

• İç anadoluda bir fen lisesindeyim okulumuzdan son sene özel okula geçenlerle beraber 100+. 70+ 10-15 kişi (1 full,2 kişi 1 boş,2 kişi 1 yanlış(ayt)) civarı onun dışında büyük bi yoğunlukta da 95-65var(95-65 bizim okuldan olmayan mezunların da dahil olduğu çevrem)benim 95-53,25-35 k arası mezuna kalıcam büyük ihtimalle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonibonN -- 13 Temmuz 2018; 15:23:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gözler YGS de 140+ yaptım diyip yıl sonu hemşirelik olur mu diyenleri gördü.Milleti kafaniza çok takmayın.

• %0.5-%0.75

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geçen sene de ygs de 140 yapan üstü yoğunluktaydı sınav sonuçları açıklandıktan sonra hiçkimseyi göremedim inşallah böyle bir durumla bir daha karşılaşmayız
  • 200'de 200 yapan çıkar mı bilmem ama ayt'yi fulleyen çok kişi olur bence.
  • Beyler tahmin ettiğim gibi, forumda abartılacak durum gerçeği yansıtmıyor heralde.

Tabiki çok iyi yapanlar olucaktır,onlarında da iyi okullarda olması gayet normal. Zaten %0.5 le alan liseden 70 üstü çıkmıyorsa sıkıntı var.

Yorum yazan arkadaşlar da okullarının durumunu belirtse çok iyi olur.

Ben %2 ile alan liseden mezun oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BonibonN

İç anadoluda bir fen lisesindeyim okulumuzdan son sene özel okula geçenlerle beraber 100+. 70+ 10-15 kişi (1 full,2 kişi 1 boş,2 kişi 1 yanlış(ayt)) civarı onun dışında büyük bi yoğunlukta da 95-65var(95-65 bizim okuldan olmayan mezunların da dahil olduğu çevrem)benim 95-53,25-35 k arası mezuna kalıcam büyük ihtimalle
    Okulun ortalama bir FL ise, yüksek yapmışlar. Ha zaten isim yapmış köklü fl ise normaldir bence bu sonuçlar.

• an agony A kullanıcısına yanıt
    aslında çok köklü değil ama beklediğimden iyi yapan kişi sayısı çok fazla...kesin mezun gözüyle bakıtğım kişiler 60-65 yapmış ayt den
  • 3 kişi duydum tyt110üstü ayt70 üstü yapan

• 300 kişilik dersanemde 450 kişi aytyi full yapmış tytleri biraz düşük 115 falan
  • yeni kayıt olanları kaale almamak lazım abi onların hepsi yeni kayıttı yeni kayıtları kaale almyalaım cevap yazmassa kimse onlar da gider
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.