Şimdi Ara

Çevremdeki bütün insanlara güvenim azaldı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ya da sırtından vuruyor. Yalancılar çok. İnsanlar yalan söyleyip duruyor. Bu çok az kalan dostlarıma da %100 güvenemiyorum. Çünkü hergün ayrı bir olay oluyor. Birinin bir gün dediği ertesi gün tutmuyor. Herkes birbirinin arkasından konuuşuyor, benim de arkamdan konuşuluyor. Benim küsemediğim, dayanamadığım insanlar beni 1 olayda hemen satıyor. Kimsenin ne derece doğru söylediği hiç belli değil.

Ayrıetten hakeden iyi insanlar nedense genellikle kaybediyor(ben hep böyle görüyorum). Kötüler, yılanlar, şeytanlar kazanıyor.

Ben mi çok şanssızım yoksa insanlık gitgide kötüye mi gidiyor?

• bu yaşlarda normaldir ilerde sağlam arkadaşlar bulursun
  • Kendi Kendine Arkadaşlık yap kim nasıl yaşarsa yaşasın boşver her zaman iyiler kazanır bunu unutma !!..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BarışNet

Kendi Kendine Arkadaşlık yap kim nasıl yaşarsa yaşasın boşver her zaman iyiler kazanır bunu unutma !!..

vaş
  • Hep öyle...Hele üniversitede gör sen.Aldırma.
  • aynı sorunu ben de yaşıyorum.gördüğün gibi herkes şerefsiz olmuş
  • haklısın arkadaşım öle walla... 'Çok az dostum kaldı.' demişsin dost demeye layık bulduğun insanlar hala war demek ,güzel...
  • quote:

Orjinalden alıntı: anday

haklısın arkadaşım öle walla... 'Çok az dostum kaldı.' demişsin dost demeye layık bulduğun insanlar hala war demek ,güzel...

Onlar da %100 değil işte. Onlar da birbirlerine öyle yapıyor. Diğerlerinden daha iyi insanlar ve benimle konuşuyorlar, dertleşiyorlar vs. Ama yeri geldimi de çok güzel sırtından vuruyorlar. Herkes böyle oldu çevremde.
  • Aynısı bana oldu ;) bende suan 1-2 tane war onlarada tam guvenmem ama .. insanlık ölüyor
  • haklısın ya hem de çok... ,çok mu karamsarım bilmiyorum ama bazı insanların hareketleri batıyo tabi ki ark. ,dost sandklarmn...
  • benim tek arkadaşım var annem
  • quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

benim tek arkadaşım var annem

ewt sanrm başkası da kolay kolay olmz gibi gelio...(anne sewgisi mi douyo ne ) ne kadr baırsa da baırsam da
  • kötü arkadaslarına sende kötülük yap dünyada iyi arkadaslarda vardır bunu unutma ama nolursa olsun temelinde her insan her zaman yanlızdır
  • kötünün iyisini seçmeye bak... mükkemmel arkadaş bulunabilir ama zor.. en yakın arkadaşım dediğim adam ilgisiz , ukala ,aldırışsız oluyo.. bişi anlatıoyorum adama hiç oralı değil.. böle adamdan arkadaş olmaz... diikat etmek lazım... çamurdan arkadaş istemiyorum ben .. bu yüzden genelde tek takılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ya da sırtından vuruyor. Yalancılar çok. İnsanlar yalan söyleyip duruyor. Bu çok az kalan dostlarıma da %100 güvenemiyorum. Çünkü hergün ayrı bir olay oluyor. Birinin bir gün dediği ertesi gün tutmuyor. Herkes birbirinin arkasından konuuşuyor, benim de arkamdan konuşuluyor. Benim küsemediğim, dayanamadığım insanlar beni 1 olayda hemen satıyor. Kimsenin ne derece doğru söylediği hiç belli değil.

Ayrıetten hakeden iyi insanlar nedense genellikle kaybediyor(ben hep böyle görüyorum). Kötüler, yılanlar, şeytanlar kazanıyor.

Durumum tamamen aynı malesef şerefsiz olan el üstünde tutulur oldu toplumda

• uzun süredir aynı duyguları yaşıorum
    quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

• Haklısın bende aynı durumdayım
    Gerçek hayatta,hiç arkadaşım yok.
    benım kafa dengim değil,aşırı olgun veya aşırı cıvık insanlar. zaten hepsi şerefsiz çıkıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

kötünün iyisini seçmeye bak... mükkemmel arkadaş bulunabilir ama zor.. en yakın arkadaşım dediğim adam ilgisiz , ukala ,aldırışsız oluyo.. bişi anlatıoyorum adama hiç oralı değil.. böle adamdan arkadaş olmaz... diikat etmek lazım... çamurdan arkadaş istemiyorum ben .. bu yüzden genelde tek takılıyorum

aynen öyle hocam
    Arkadaş dediğin bir şey anlatmaya başladığı zaman pür dikkat dinlemesi lazım
    amaaa nerde hele hele farklı frekansta isen hiç mi hiç muhabbet çekilmiyor
  • İnsanlık gitgide kötüye gidiyor.İnsanlar sana deli diyecektir ama kendi kendine arkadaşlık yap.Benim şu an en iyi arkadaşım:BEN
  • iyiler kaybeder
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.