Şimdi Ara

CEVO'ya Kayıt Olun 0-1000$ Arası Ödül Kazanın![KAMPANYA SONA ERDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CEVO ve Xapo(online bitcoin cüzdanı) beraber bir kampanya düzenlemiş. CEVO'ya kayıt olup Xapo hesabınızı bağladıktan sonra 0-1000$ arası ödül kazanıyorsunuz.

http://cevo.com/xapo/

Bu linke girip öncelikle CEVO'da hesabınız yoksa açın. Ardından Xapo hesabınızı bağlamanızı isteyecek. Xapo hesabınız yoksa onu da açıp mail ve tel onayını yapmanız gerekiyor.

4. kısımda sizi gönderen kişinin referans kodunu girmeniz gerekiyor. Altta kendi kodumu veriyorum.

WEJlaEtCbWc0NjN4U3Y0VHAxV0tQZVdCZlJCaUI3RE94bUt1eUlUaDdIcz0

5. kısımda da kutu tarzı kapı açılıyor ve kazandığınız tutar görünüyor. 14 gün içinde hesabınıza geçecek diyor ama 1 günde geçiyor genel olarak.

Ek: Üye olan arkadaşlar kendi referans kodlarını bu konu altında paylaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olcaytu2005 -- 11 Mayıs 2015; 0:03:54 >

•  CEVO'ya Kayıt Olun 0-1000$ Arası Ödül Kazanın![KAMPANYA SONA ERDİ]
  • Ben şimdiye kadar 6 kutu açtım. 5 'i boş çıktı. Birinden 2 dolar çıktı . Onuda 12 saat içinde Xapo cüzdanıma bitcoin olarak gönderdiler. Buraya üye olup kendi kasanızı açtıktan sonra kendi referans kodunuzu paylaşıp daha çok kasa açabilirsiniz.
  • eWdkamNZdHVQcnlFOVdKajhJeVB2QmJZTHhGTDFDdW9XaHcwbU15aHVsVT0 ref
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.