Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çeviri yaparak para kazanabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çeviri yaparak para kazanabilir miyim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2331 Mesaj
    İyi derecede ingilizce biliyorum.Üniversitede okurken bir yandan, ufak çeviri işleri yaparak para kazanmak istiyorum da nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Nereye başvuracağım?Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Platinum IV

İyi derecede ingilizce biliyorum.Üniversitede okurken bir yandan, ufak çeviri işleri yaparak para kazanmak istiyorum da nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Nereye başvuracağım?Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

dizi siteleri var bi onlara sor soruştur
    quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

nereye çevireceksin?

ingilizceyi hala dil sananlar var hocam

Orijinalden alıntı: eneox

quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

nereye çevireceksin?

ingilizceyi hala dil sananlar var hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tomysawyer

quote:

Dizi siteleri dışında çocuk kitapları veya kısa hikayeler tarzında düşünmüştüm.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: tomysawyer

quote:

Dizi siteleri dışında çocuk kitapları veya kısa hikayeler tarzında düşünmüştüm.

onları çeviri şirketlerine yaptırırlar tahminimce oralara başvur ozaman
    |
    |

• Yarbay
    6803 Mesaj
    google translate holding olurdu o zaman kazanamazsın,
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Binbaşı
    1061 Mesaj

Basvuru sartlarini bilmiyorum ama o tarz bi is icin "sadece ingilizce biliyorum" demek yeterli degil sanirim..sektore profesyonel olarak giriyorsunuz cunku..universitenin ilgili bolumlerinden diploma ve tecrube isterler...

|
    |
    Platinum IV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: DeadShot467

Basvuru sartlarini bilmiyorum ama o tarz bi is icin "sadece ingilizce biliyorum" demek yeterli degil sanirim..sektore profesyonel olarak giriyorsunuz cunku..universitenin ilgili bolumlerinden diploma ve tecrube isterler...

Hocam gösterebileceğim, okuldan kalan yüksek bir hazırlık notum var.Onun dışında toefl da girebilirim sıkıntı olmaz.
    quote:

Orijinalden alıntı: Kablolu Bluetooth

dizipub adlı siteye bakmanı öneririm hocam.Çevirmen arıyolarmış sayfanın üstünde görürsün siteye girince

Dizi çevirmenliğini, saniyesini ayarlamak, doğru versiyona çeviri yapmak vs. yapabilir miyim, aynı şey midir bilmiyorum hocam

• Yüzbaşı
    284 Mesaj
    Hocam herkez artık ingilizce biliyor yapmayın Almanca dan belki ama Rusca olsaydı daha iyi olurdu.

|
    |

Onlar sadece ingilizcenin kullanilacagi yerde yeterliligi olcer...yani dogrudan bir diploma veya isin kapisini acan bir kagit degildir...siz de biliyorsunuz zaten..o puanla yuksek lisansa basvurursunuz,yabanci universitelere basvurursunuz,bakanliklara basvurursunuz ama gidip g 20 zirvesinde ceviri yaptirmazlar...onun icin mutercim tercumanlik gibi bolumlerden mezun olma sarti arar..yani bilip bilmemek degil mesele...ama siz yinede sorusturun 1 2 yeri ..telefondan ufakta olsa bilgi alin istediginiz isle ilgili sirketlerden...bende bildigim kadariyla anlattim..yanlis olabilir..

|
    |
    Platinum IV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DeadShot467

Onlar sadece ingilizcenin kullanilacagi yerde yeterliligi olcer...yani dogrudan bir diploma veya isin kapisini acan bir kagit degildir...siz de biliyorsunuz zaten..o puanla yuksek lisansa basvurursunuz,yabanci universitelere basvurursunuz,bakanliklara basvurursunuz ama gidip g 20 zirvesinde ceviri yaptirmazlar...onun icin mutercim tercumanlik gibi bolumlerden mezun olma sarti arar..yani bilip bilmemek degil mesele...ama siz yinede sorusturun 1 2 yeri ..telefondan ufakta olsa bilgi alin istediginiz isle ilgili sirketlerden...bende bildigim kadariyla anlattim..yanlis olabilir..

Anladım hocam, sağolun yardımınız için.
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.