Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek kelimesiyle helal olsun kardeşim bu çeviri işlerinin ne kadar yozlaştığını herkese gösterdin.

Gönüllük dediğin böyle olur bir taraftan son derece hızlı çeviri yapıyorsun bir taraftan açtığın konuyla sürekli alakalı olup sorun yaşayanlara yardımcı oluyorsun bir taraftanda yamayı sürekli güncelleyip en iyisi için çabalıyor kimseyi madur bırakmamak için uğraşıyorsun.

Kim ne derse desin diğerleri bu kafada gittiği sürece senin tırnağın olamaz!
  • Malesef yamayı yükledikten sonra siyah ekran geliyor ve bilgisayarı yeniden başlatmadan asla düzelmiyor. Ayrıca Resident Evil 2 Remake Biohazard yamanız için de aynı durum aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir666333 -- 12 Haziran 2019; 18:7:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir666333

Malesef yamayı yükledikten sonra siyah ekran geliyor ve bilgisayarı yeniden başlatmadan asla düzelmiyor. Ayrıca Resident Evil 2 Remake Biohazard yamanız için de aynı durum aynı şekilde.
    o bende de oluyor. İlk oyunu açınca çeviri ; qnoops yazısı geliyor

ondan sonra en az 2-3 dakikalık siyah ekran sorunu geliyor. Ama bekleyince açılıyor. Sizde bekleyin hocam bir

ben her seferinde bekleyerek girebiliyorum.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Versiyon 1.5'i kurmuşum şimdi 1.6'yı indiriyorum. ayrııca metro exodus arşivini ve Resident Evil 2 Remake Türkçe yama dosyalarını çıkartırken üst üste yazmışım. Bu yüzden iki yamada düzgün yüklenmedi.
  • kadir666333 kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:25:45 >
  • Microsoft Store da oyunu nasıl alıyorsunuz ?
    Sadece xbox olduğunu gösteriyor, yurt dışı vpn ile alabilen varsa, iletişme geçsin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

Microsoft Store da oyunu nasıl alıyorsunuz ?
    Sadece xbox olduğunu gösteriyor, yurt dışı vpn ile alabilen varsa, iletişme geçsin lütfen.
    https://www.xbox.com/en-US/xbox-app

yalnız windows sürümünde yama olmuyor haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

o bende de oluyor. İlk oyunu açınca çeviri ; qnoops yazısı geliyor

ondan sonra en az 2-3 dakikalık siyah ekran sorunu geliyor. Ama bekleyince açılıyor. Sizde bekleyin hocam bir

ben her seferinde bekleyerek girebiliyorum.

Alıntıları Göster
    Normalde orada karlı bir trailer giriyor ama tr yama olunca trailer yerine siyah ekran geliyor. Tr yamada baştaki videoyla oynanmış sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Normalde orada karlı bir trailer giriyor ama tr yama olunca trailer yerine siyah ekran geliyor. Tr yamada baştaki videoyla oynanmış sanırım.

Alıntıları Göster
    evet hocam bende onu farkettim eskiden o karlı trailer gelirdi.

acaba onu atlama tuşu var mıydı?

siyah ekrandayken denerim belki atlar ve direk ana menüye geçilir.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, bende vpn ile falan almaya uğraşmıştım da olmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

evet hocam bende onu farkettim eskiden o karlı trailer gelirdi.

acaba onu atlama tuşu var mıydı?

siyah ekrandayken denerim belki atlar ve direk ana menüye geçilir.

Alıntıları Göster
    Evet atlama tuşu vardı ama siyah ekranda ben çok denedim atlamıyor O video komple çıkmıyor.

• Teşekkürler. Tam da yeni Pc almıştım son grafik ayarlarında ve Türkçe oynamak güzel olacak. Eline sağlık..
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:25:38 >
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    sadece xbox değil store dede görünür oyunu aldığın zaman ve almak istediğin oyunun sayfasında satın al butonu çıkar oradan al.
    ve vpn ye falan hiç ihtiyacın yok. Kod girmek istediğin zaman sağ üstteki üç noktaya tıkla ve bir kod kullan butonuna bas. bu kadar basit.
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    He bir de ilaçlı sürüm vardı onda denedim ama microsoft game pass ultimate aldım. 5.90 TL ye :) Mağaza da metro exodus bedava oradan yükledim. orjinal oynayıp bitirelim :=)
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    windows 10 kullanıyorsan. En son çıkan güncellemeyi yap 1903 sürümünü store kapat aç Metro Exodus ( windows) seç Yükle butonu aktif oluyor.
    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:25:33 >
  • Eline emeğine sağlık hocam.Bu güzel oyunuda sayende anlıyarak oynadım.İngilizce bitirip hiç bir şey anlamayan ben sayende şuan hikayesine aşık olduğum bir distopik oyun daha edindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
    şimdi oldu hocam saol artık atlayarak geçebiliyorum orayı, artık hiç bir sorun kalmadı
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.