Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
214.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:26:1 >
  • Win Store'de Metro Exodos indirme bitince hata verdi, yeniden indiriyor. Şaka heral parasını verdiğimiz hizmetde oyunu oynayamıyoruz...

Korsan sürümünü mü indirelim anlamadım ki
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Çözülürse süper olur :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamayı gamepass e yükleyeceğim diye iyice bilgisayarı bozdum. Oyun kaldırıldı gözüküyor ama dosyaların hepsi duruyor, geri yükle diyorum hata veriyor, kalan dosyalar da silinmiyor zaten. 100gb gitti hardiskten
  • Öneri: Yamayı kurmadan önce oyunun dil dosyalarını yedekleyin.
  • Ben oyunu bu TR yama ile bitirdim bile diğer grup hala kendi yaması ile uğraşsın
    hacı kimse sormamışta ben sorayım.

bu gamepass ten oyunu indirdim nası türkçe yapacam şimdi cidden bunu oynaycam diye korsanı sildiydim boşa mı gitti 50 gb
  • Teşekkürler kardeşim ellerine sağlık.
  • Eline emeğine sağlık kardeşim oyun çıktığından beri pc de kurulu duruyor birileri çevirsede oynasam diye bekliyordum. sayende türkçe bitirdim oyunu çok sağol :)
  • Çok teşekkürler emeğine sağlık.
  • Oyunun CPY sürümünü indirdim, yamayı kurdum kafa rahat. Uzun süredir Epic Games Store olayı yüzünden satın almayı düşünmemiştim, korsan oynamaya da vicdanım el vermiyordu ama Game Pass sağolsun gönül rahatlığıyla oynayabilirim şimdi. Yasal yollardan edindim ama oynayamadım kardeşim, ben ne yapabilirim

Bu arada Qnoops da cidden tebriği hak ediyor. Türkçe gibi görünen Tarzanca çevirilerden sonra böyle kaliteli bir yama ilaç gibi geldi.
  • 3. defa bu sefer Türkçe yamasıyla bitirdim. Girmedik delik bırakmadım. Gerçektende adamlar film gibi oyun yapmışlar. 3 seferde iyi sonla bitirdim. İyi sonla bitirmek için Damir, Duke ve Alyosha karakterlerinin en az 2 tanesinin sizinle tren yolculuğuna devam etmesi gerekiyor. Tabi bunun içinde oyun içinde belirli isteklere uygun davranmalısınız. (Köleleri haydutların elinden kurtarmak, teslim olanları öldürmemek gibi ince detaylar)

4. defa oynarsam kimseye acımadan ve yan görevlere dalmadan bam bam oynamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

Oyunun CPY sürümünü indirdim, yamayı kurdum kafa rahat. Uzun süredir Epic Games Store olayı yüzünden satın almayı düşünmemiştim, korsan oynamaya da vicdanım el vermiyordu ama Game Pass sağolsun gönül rahatlığıyla oynayabilirim şimdi. Yasal yollardan edindim ama oynayamadım kardeşim, ben ne yapabilirim

Bu arada Qnoops da cidden tebriği hak ediyor. Türkçe gibi görünen Tarzanca çevirilerden sonra böyle kaliteli bir yama ilaç gibi geldi.
    Şu günlerde daha doğrusu Türkçe yama çıktığı günden beri "Metro: Exodus" oynamaya gaza geliyorum çok canım çekiyor da malum Cyberpunk 2077 gazımızı söndürdü (normalde 60$ = 360TL olacakken Steam'de 'official/resmii Türkçe' olarak 250TL) diyelim siz anlayın. Geçen ay Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human, The Sinking City (H.P.Lovecraft sevdamız sağolsun) oyunların Epic Games Store'da "official Türkçe " olarak 30-40TL satılması maalesef Metro: Exodus'u bir kenara itti hem o zamanlar bu Türkçe yamanın geleceği hiç belli değildi seneye Steam'a gelince bakarız diyordum.

Sormak istiyorum @Qnoops'un Türkçe yamasını sorunsuz kurup oynamak için en sağlam sürüm CPY olan mıdır nedir? 50 GB oyun maşallah Türkçe yama işe yaramazsa başımız yanmasın, zaten oyun 15.02.2019'da çıkmış CPY sürümü 20.02.2019'dan beri aynı duruyormuş ee peki Şubat'dan beri Metro'ya gelen Patch'ler güncellemeler ne alemde nasıl olacak bunları ayrıca mı bulacağız indirip kuracağız bilmiyorum. Bir yandan da acaba Epic bir güzellik daha yapıp tekrar (Mayıs başında bu indirimi yaptı da görmezden gelmiştim şimdi pişmanım) fiyatı 150-170 TL'ye çeker mi acaba diye bekleyesim de var Metro'nun orijinal Epic Games key'leri de pek yok görünürde neyse bakalım.
  • Tebrik ederim. 1 yıl bekleyen ve kendini çeviri Tanrısı sanan grup ve kişilere kapak niyetine! Ellerin emeğin dert görmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Win Store'de Metro Exodos indirme bitince hata verdi, yeniden indiriyor. Şaka heral parasını verdiğimiz hizmetde oyunu oynayamıyoruz...

Korsan sürümünü mü indirelim anlamadım ki
    aynısı we happy few'de yaşadım.

oyunu indirdim, sonra hiç inmemiş gibi oldu ve tekrar indirmeye başladı

harddisk buga giriyor bide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k3kin

hacı kimse sormamışta ben sorayım.

bu gamepass ten oyunu indirdim nası türkçe yapacam şimdi cidden bunu oynaycam diye korsanı sildiydim boşa mı gitti 50 gb
    boşa indirdin, windows dosyaları öyle bir şifreliyor ki hiç bir şekilde dosya sistemine ulaşamıyoruz. Yama olmuyor yani.
  • Windows Store daki Metro umarım Türkçe olur da adam akıllı oynarız.
    Zamanında 80 TL ye alamadık şimdi uğraşıyoruz.
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendisinde DRM yokken Microsoft üzerine vazife edinmiş oynatmıyor oyunu. Cyberpunk'u 250 liraya aldığım şu ortamda Metro'ya 400 lira vereceğime korsan oynarım daha iyi. Yıllardır korsan oyun oynamıyordum, sağolsunlar Epic&Microsoft el ele verip geri dönüş yaptırdılar

1337x'ten en çok kaynağı olan CPY sunumunu indirdim, üzerine Türkçeyi kurdum sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Zaten hiçbir yamanın korsan sürümü çıkmamış, istesek de istemesek de ilk versiyonu oynuyoruz. Oyunun çıkışının sonrasında hangi hatalar düzeltildi bilmiyorum ama birkaç saat oynadım ve bir sorun yaşamadım.
    https://www.youtube.com/watch?v=7b7HdiUZuCw
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138634544

adam ben girdim kurdum oynuyorum diyor hacı emmi?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.