Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Çeviri : Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
823
Cevap
60
Favori
83.481
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Çeviri : Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    296 Mesaj

- - - ÖN SÖZ IN - - -

Selamlar! 25165 satır ve 274900 kelimelik oldukça zorlayıcı bu çeviri projesine, 2 Mayıs 2019 tarihinde başlayıp - 31 Mayıs 2019 tarihinde tamamlayarak kendime meydan okumaya devam ediyorum! =D

Normalde oyun çıktıktan birkaç gün sonra, dosyaları çeviri yapmaya hazır bir şekilde masaüstümde bekliyordu ancak başladığım güne kadar bir türlü çeviresim gelmemişti.
    Ben projeyi her ne kadar erken tamamlamış olsam da, çeviriye geç başladığım için yamaya da biraz geç kavuştunuz. Bu yüzden kusura bakmayın. Sonra telafi ederiz. =D

Bu çeviri projesi tamamen bana aittir ve başka hiçbir kişi & grupla alâkam yoktur.

Herhangi bir projeye başlarken, kimseye başladığımı/başlayacağımı bildirmek veya başka biri/birileri daha aynı proje üzerinde çalışıyor diye istediğim projeye başlamaktan vazgeçmek zorunda değilim.

DLC'ler yayınlanınca, cracklenmelerini beklemeden çevireceğim.

O zamana dek, görüşmek üzere ve iyi oyunlar!

- - - ÖN SÖZ OUT - - -

Notlar:

--- 71 Adet günlük sayfası dahil oyunun tamamını Türkçeleştirdim ve ayrıca Türkçe font desteğini de ekledim. Tüm Türkçe karakterler görünecektir.

--- Yama Steam, Crackli, Epic Games sürümlerinde çalışıyor. Microsoft Store'da bulunan sürümü almamanızı öneririm çünkü dosyalara müdahale imkanı sunmadıkları için yama o sürümde çalışmıyor.

--- Bağış yapmak isteyen olursa; teşekkür ediyorum ancak istemiyorum, düşünmeniz yeter. Bana atmayı düşündüğünüz parayla birkaç sokak hayvanını doyurun, hem benim hem sizin hem de onlar için daha mutluluk verici olacaktır eminim.

--- Karşılık beklemeden oyunlara tool yapan ve bizimle paylaşan celikeins'e ve Steam hesabının şifresini benimle paylaşarak oyunun orijinal versiyonuna erişmemi sağlayan Volkan Bey'le, Darth Vader'a çok teşekkürler!

Edit:

Tek tek cevap yazıp mesaj kalabalığı yapmak istemiyorum. O yüzden herkese buradan tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 13 Ağustos 2019; 6:52:18 >

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Reserved for future purposes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 1 Haziran 2019; 19:42:18 >
    |
    |

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Onbaşı
    33 Mesaj
    Üstad eline sağlık gerçekten çok hızılısın ve bazı gruplar gibi laf kalabalığı yapıp ticari beklenti içinede girmiyorsun, umarım sizin gbi çevirmenlerin kıymetini oyun şirketleri bilirler birgün Bu arada oyun un sürümü fark ediyormu oyuna çıkan yeni sürüm varmı onuda takip edemedim gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 1 Haziran 2019; 18:46:0 >
    Çok fazla mesaj atmayan ama buralara devamlı bakan biriyim ve bu işi gerçekten iyi yapan nadir kişilerden birisin. Yani yamayı gördükten sonra ilk defa bağış yapmak istedim ama bağış kabul etmiyormuşsun. Eğer ki fikrin değişir ise bana özelden yazabilirsin. Grup halinde çevrilmeye çalışılan oyunları onlardan hızlı çeviriyorsun. Gerçekten tebrik ederim.
  • Er
    5 Mesaj
    Helal olsun dayı ellerine sağlık walla cok başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

diğer grup 15 tl ye yamayı satacaktı?

edit= şimdi gördüm, çevrilecekmiş. Teşekkürler tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Haziran 2019; 19:2:21 >
    |
    |
    |
    |
    Şaşırtmaya devam ediyorsunuz... Elinize sağlık :)))
    |
    |
    |
    |
    Hocam önce elinize sağlık emekleriniz için teşekkürler Ancak çevirisi başka bir grup tarafından yapılan sürekli iki çeviri çalışmaları beni heyecalandırmıyor Çeviriyi yapa diğer grubun Ücretli-ücretsiz yapmasından ziyade yapan arkadaşların emeklerine yazık oluyor Aynı oyunun 2 yaması olmasından ziyade çevrilmeyen oyunlara el atarsanız daha iyi olur gibi hem 3-4 aydır bu yama için sürekli bilgi veren arkadaşların hevesi kırılmaz inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    Elinize emeğinize sağlık. Sokak hayvanlarını korumaya/kollamaya/doyurmaya devam...Gerçekten çok düşüncelisin. Sağol varol..
    |
    |
    günün süprizi oldu tebrikler
    |
    |
    |
    |
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]

Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Elinize emeğinize sağlık.Sayende türkçe oynama imkanımız oldu.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
Blogio
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,346
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.