Şimdi Ara

Cevap: SATILIK MSI GTX980 GAMİNG 4G (1000TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
7
Favori
2.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Elazığ İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu forumdaki 1100 e gtx 80 alınır gibi ilanlar sahte sanarım. Ben 1.100 tl ye gigabyte g1 versiyonunu sattım geçenlerde amazondan alınma kutusuz olarak. Bence fiyat iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1600TL dediğim sıfır ürüne 1.250TL LÜTFEN diye mesaj atan. Kargo alıcıya aittir dememe rağmen lütfediyormuş gibi kargo da benden diyen, sonra 1300-1400tl diye diye arttıran, 1TL dahi indirim yok dememe rağmen tamam o zaman 1600tl ye gittigidiyor'dan açın diyen. Yetmezmiş gibi 1500TL eft yapayım diyip üstüne UĞRAŞAMAM SİZİNLE diye zeytinyağlık yapan çocuğun tekisin. Ki evet sen o kartı takarken KIRSAN bu kırıktı diye yollasan gittigidiyor senin tarafını tutar. Başıma geldi ordan biliyorum. Çalışan ürünü yolladım 3 gün sonra bu çalışmıyor diye iade etti ürünü.

Tek kurnaz sen değilsin bu forumda, önce uslubunu düzelt, sonra paranın yetmediği ürünlere bakıp alamayınca çirkefleşme hadi çocuğum.
  • fiyat ve kart gerçekten harika. ihityaç sahipleri kaçırmasın
  • Size yazıklar olsun. Adam uygun fiyattan satıyor buna bile kulp bulup ilanı kirletiyorsunuz. Yuhh
  • eee o kadar ölücü nereye gitti ? Satılmamış hala 🤔

• Yeniden temiz bir ilan açın böyle bir kart için fiyat çok iyi hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radyasyon Yılanı

Adama diyorum ki; "komisyonunu ödeyip gg den alayım." o da "Ya kırıp geri yollarsanız" diyor.

Dogru soylemis. Elektronik hasas kart. Acemi biri alip kirip bozup geri gonderir parasini geri alir ustunede bide satan arkadas kargo parasi vermek zorunda kalir. Satan arkadas itiraz etse bile ggnin umurunda bile olmaz. En iyisi gel gor testini yap al.

• quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

eee o kadar ölücü nereye gitti ? Satılmamış hala 🤔

onlar alıcı değil ki hocam, onlar sadece ölücü.
  • bu kartı bu fiyata alamadım ya ona yanıyorum.insanın nakit akışı her zaman bir olmuyor , kısmet degilmiş , hala satılamamış olması şaşırtıcı.
  • Bu kart için süper fiyat. Hala satılmamış. Ah o yeni nesil kartlar yok mu hep onlar karıştırdı ortalığı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.