Şimdi Ara

Cevap: SATILIK MSI GTX980 GAMİNG 4G (1000TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
7
Favori
2.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Elazığ İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Cevap: SATILIK MSI GTX980 GAMİNG 4G (1000TL)
    Çok az kullanmış olduğum MSI GTX980 4G Gaming modeli ekran kartını satıyorum..Kartın garantisi Ocak 2017 'ye kadar devam etmektedir ve çok temiz durumdadır, herhangi bir sorunu yoktur..Son fiyattır, emsallerine göre uygun bir fiyat belirledim, o yüzden pazarlık teklif etmeyiniz.Takas düşünmüyorum..Konuya mesaj atmayınız sadece pm ile ulaşınız.İlgilenenler özel mesaj atabilir.image]
     Cevap:  SATILIK MSI GTX980 GAMİNG 4G  (1000TL)
    [/simage]
    Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 26 Haziran 2016 Satıldığı Şehir : Elazığ Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• En mantıklı fiyat şuan için hayırlı satışlar
  • Güzel fiyat.Gtx970lerin de 750tlye düşmesi lazım artık.Yoksa amd 480i bekleyeceğiz
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar saldırgan olmanıza gerek yok.Fiyatları düşürmeye çalışan trollerden değilim zaten 1000 TL'ya alıcı bulursunuz korkmayın.
  • pm
  • İstanbulda olaydı da alaydık. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm.
  • Pm
  • kart duruyor mu acaba ?
  • Örnek satıcı tebrik ederim. 1700tl ye gtx1070 alinirken 1500tl ye gtx 980 satan arkadaşlara örnek olur umarım...

• Kart sağlam fiyat güzel soğutma güzel hayırlı satışlar
  • Kaçıran üzülür bu fiyata, hayırlı satışlar.
  • İnsanlara pahalı fiyattan kart satıyorsunuz diye laf sayıştıran ölücülerin hiçbiri henüz bu kartı satın almamış:) Arkadaşın kartı çekilişle hediye etmesini mi bekliyorsunuz?:)
  • lawyerzzz kullanıcısına yanıt
    Hocam herkes yattı soteye rx480 bekliyor çıktı çıkacak.Ayrıca 1500 e custom GTX1070(TİTANX EZEN KART) getirtiyor millet yurtdışından garantili evga.
  • Duruyormu hala alıyorum urunu

• Arkadaşlar,ilandaki ürün için sadece pm atınız,bunun dışında ilan konusuna herhangi bir mesaj yazmayınız.

• Kartın herhangi bir sıkıntısı yok değil mi? Deneme imkanımız bulunuyor mu?
  • 1200 tl den ilan açsaydınız eminim 1100 olurmu 1000 olurmu gibi pm ler alıp çoktan satmış olurdunuz bu kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmazlum

Kartın herhangi bir sıkıntısı yok değil mi? Deneme imkanımız bulunuyor mu?

Özel mesajla ulaşabilirsiniz.

• Adama diyorum ki; "komisyonunu ödeyip gg den alayım." o da "Ya kırıp geri yollarsanız" diyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.