Şimdi Ara

Cevap: SAMSUNG NX MİNİ Mini İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung ex2f ve nx mini 9mm ikisi arasında kaldım

ex2 550tl ye buldum, hb de nx mini+9mm 469 tl ex2f de llens değişmiyor ama üzerinde f1.4 lens var acaba hangisini tercih eteliyim nx minide 9mm yetmeyecektir lens almak lazım oda ekstra maaliyet tabi :(

aslında şuanda panasonic lx3 kullanıyorum gayetde memnunum ama biraz daha pro. makineye geçmek istiyorum

nx mini de ağır çekim video özelliği varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garuda -- 28 Ocak 2016; 9:45:24 >

• garuda kullanıcısına yanıt
    panasonic lx3 nin neyinden memlun değilsiniz, gayet iyi bir makine teknik özelliklerine bakınca. leica lensi de var.
    bu makineyle dışarıda manzarada bir RAW fotoğraf çekin. sonra onu RAW düzenleme programında işleyin bakın makineniz aslında size yettiğini göreceksiniz.
    şimdi panasonic lx3 ten samsung nx mini ye geçince öyle ahım şahım bir değişiklik olmayacak, sadece güncel teknolojilerin nimetlerinden faydalanma imkanına kavuşursunuz, wi-fi,dokunmatik ekran gibi şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 28 Ocak 2016; 10:30:12 >
  •  Cevap:  SAMSUNG NX MİNİ Mini İnceleme

1/1.7" sensörden 1" sensöre geçince alan derinliği , pixel boyutu gibi konularda avantajınız olur . Ayrıca iso başarımı olarak mukayese bile edilmez nx mini ile lx3 . Daha fazla eskimeden lx3'ü satıp nx mini + 9-27 alabilirsiniz . 150 lira gibi bir masrafınız olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

Cevap:  SAMSUNG NX MİNİ Mini İnceleme

1/1.7" sensörden 1" sensöre geçince alan derinliği , pixel boyutu gibi konularda avantajınız olur . Ayrıca iso başarımı olarak mukayese bile edilmez nx mini ile lx3 . Daha fazla eskimeden lx3'ü satıp nx mini + 9-27 alabilirsiniz . 150 lira gibi bir masrafınız olur .

çok video çekiyorum lx3 720p kayıt yapıyor ve ağır çekim özelliğide bana lazım. Aslında foto konusunda gayet tatmin ediyor beni lx3 ama wifi nfc dokunmatik ekran ve lens değişebilirliği yüzünden nx miniye geçmek istiyorum, zaten lx3 de ilana verdim 250tl ye satıcam sıfır ayarında. Birde bu nx mini de kutu içeriğinden harici flash çıkıyormu? birde slow motion video kayıt özelliği varmı nx mini de?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.