Şimdi Ara

Cevap: ★SAMSUNG 840 EVO SSD İNCELEMESİ + ANA KONU + Kullanıcılar Kulübü (120-250)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> Cevap: ★SAMSUNG 840 EVO SSD İNCELEMESİ + ANA KONU + Kullanıcılar Kulübü (120-250)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    260 Mesaj
    Arkdaşlar sistemim windows 8.1 di sorun belki işletim sisteminden dedim ve windows 8 olarak formatladım. Onda da aynı problem yaşadım. Tekrar windows 7 yi kurdum ve aynı sorun bu işletim sisteminde de geçerli. Resmen 1080p video bile izleyemiyorum. Aşırı derecede kasıyor ki eskiden böyle bir şey söz konusu bile değildi. Artık net olarak eminim Vatandan aldığım sdd de bir arza var..

İnternetten sipariş vermiştim acaba direk mağazasına gitsem yardımcı olurlar mı ?

EDIT: En son çare bir çıkartıp takayım dedim, resmen düzeldi :S Slotta bir problem oldu galiba. Umarım birdaha yaşamam.

|
    |
    Başlığı düzelt istersen.
    |
    |
    260 Mesaj
    forumda hata oluşmuş ben yeni konu açmak istemedim, cevap attım böyle olmuş. Yöneticiler silerse sevinirim.
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.