Şimdi Ara

Cevap: Naruto Manga (spoiler serbest)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: orokanaru otouto yo

yaw şu seride hashirama hücrelerine bi sahip çıkamadı herkesde bu adamın hücresi ölmeden önce kapmanyayla satışamı sundu nedir millet nasıl çalmış bu adamın hücresini bunu filler bölümle falan açıklamaları lazımdı öle her başı sıkışan sakin olun bende haşo ağanın hücreleri var demesi çok saçma

Dna işine orchi bakıyo aslında açıklıyolar

Hashirama Senju, Japonca manga ve anime serisi Naruto'da kurgusal bir karakterdir. Manga ve animenin geçtiği Konoha köyünün Madara Uchiha ile birlikte kurucusudur. Aynı zamanda köyün ilk hokage'sidir. Kendisi "Ninjaların Tanrısı" adı ile çağrılmaktadır. Çok güçlü bir ninjadır. Su ve Toprak tipi çakraya sahiptir. İkisini birleştirerek sadece kendisine mahsus olan kekkei-genkai Odun tekniğini (Mokuton) oluşturabilmektedir. Anime ve mangada "Edo Tensei" adlı yasaklanmış teknik ile iki kez diriltilmiştir. İkinci hokage Tobirama'nın abisi, beşinci hokage Tsunade'nin dedesidir. Hücreleri ve DNA'ları pek çok işlemde Orochimaru ve diğer bilim insanları tarafından kullanılmıştır. Orochimaru'nun yaptığı deneylerde hücreleri diğer Ninjaları güçlendirme amacıyla kullanılmıştır. Fakat yüzlerce insan içinden bu DNA'lar enjekte edildikten sonra yaşayabilen sadece bir kişi çıkmıştır. Eski ANBU üyesi olan Yamato kod adlı ninjadır. Kendisi, Hashirama gibi Su ve Toprak tipi çakraya sahiptir ve bu iki çakra tipini karıştırarak Mokuton tekniğini kullanabilmektedir. Daha sonra Orochimaru, Danzō ve Uchiha Madara gibi pek çok kişi üzerinde de hücreleri kullanılmıştır.

• len silinsin form yine saçmaladı
    yada ben saçmaladım ama konu içinde alıntı yap dediğide neden buraya yeni bir konu açıdı.
    Adminler silin konuyuuuu...
  • bende sana cevap vermeye çalışırken sfxdfbhn tarzı yazıyodu oyüzden cevap atamadım forum çöktü çökücek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.