Şimdi Ara

Cevap: Fiat tipo alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen ay 1.6 SX sattım arabam 205 bindeydi. bu güne kadar 2 kere torsiyon değiştirdim üst kapak değiştirdim komple soğutma sistemini aküyü ön takımı vs değiştirdim falan filan yılda en fazla 450 500 tl bakımı oluyor. Yakıtı ayağına kontrol edersen eğer çok üzmez öyle 40 50 kuruş yakmak hayal den öteye gitmez. Uzun yolda 20 kuruşa şehir içinde en baba 30 kuruşa gezersin. Karbüratörlü 75 hp 5 ileri 120 nm tork var. Performans olarka yarış arabası almadğımız için memnunduk. Ancak klima ve abs nin olmayışı nedeniyle sattık.

Benim sana tavsiyem Tipo 1.6 SLX ie almandır. Alacağın zaman dikkat et kesinlikle 4 başlık, dijital klima, elektrikli 4 cam, ön arka kol dayama, ABS, Hidrolik direksiyon(Bazılarında elektrikli), elektrikli ayna ve ön far yıkama olsun. Dediğim dolulukta orjinal araç alırsan eğer bu araba seni epeyce götürür. Zaten bu araba 105 hp seni çok çok tatmin eder. Tipodan sonra bineceğin her arabada tatmin etmez. O yüzden 1.6 slx ie den sonra alacağın araba full+full olacak

Bu arada 10.000-15.000 aralığında bu arabadan başka arabaya binilmez. Dışarıdan eski gözüksede fiyat/performans olarak gerçekten hakkını veriyor.

Sormak istediğiniz soru varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Edit: SLX modeller en dolusu oluyor. S veya SX lere bakmanı önermem klima abs olmayabiliyor. Parça konusunda 0 radyatör 80 liraydı, komple 2 aks 2 aks körüğü aks milleri, salıncak rot başı rot kolu vs vs toplam 450 ye yaptırmıştım. Öyle ahım şahım bi fiyat pahalılığı yok. Şanzıman değiştirmiştim ben 350 liraya çıkma almıştım. Daha öncede 400 liraya dolu üst kapak almıştım sıfır olarak. Ama üzeirnden 2, 2.5 yıl geçiyor. Bugünde en baba 10-20 lira o

• taslaktaki mesajı göndeirnce yeni konu açıldı sanırım adminlerden özür diliyorum silinebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.