Şimdi Ara

Cevap: en iyi saç ekim merkezi neresidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
2
Favori
4.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: favorim87

Arkadaşlar foruma yeni katıldım.İzmirde oturuyorum.Çok güzel merkezler var .Ben Dr.Sibel ulusan a ektirdim.Memnunum.prp de yaptı.resimlerimi koyacağım.

http://www.sacimtedavisi.com/diger-sac-ekim-merkezleri/1198-dr-sibel-ulusan-sac-ekimi-2.html#post76445https://store.donanimhaber.com/55/2f/17/552f178791dad23273a07e5d0123b6cf.jpghttps://store.donanimhaber.com/45/5a/f1/455af160ed7937c851f0513e64e1f430.jpg
     Cevap:  en iyi saç ekim merkezi neresidir Cevap:  en iyi saç ekim merkezi neresidir

Bu ne ayak a damdan düser gibi ne diyo bu birisi bana anlatsin

ne bu resimler soldaki sacli sagda ki kel

sibel bir günde bu hale mi getirmis bunu ama olabilir prp de yaptirmis ya onun etkisidir

cokkk iyi olmusss hocam valla bak foto paylasmana gerek kalmadi

biz inandik sana demi arkadaslarrrrrr bak bagiriyir arkadaslar evet inandikkkkk diyorla

(lan bilgisayara virus girecek yoksa uzaklastiralim sunu )

• İzmire yakın oturuyorum dr. sibel hnm da ben de ekim yaptırdım.Tam 3300 graft ekti. Baştan sona ekimi kendisi yaptı. telefonu 24 saat açık idi. her soruma cevap verdi .
    Önce ve sonrası fotolarımı sizle paylaşmak istedim.

Cevap:  en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail.kyl -- 24 Temmuz 2015; 12:52:53 >

• saç dökülmesinden dolayı araştırma yapıyorum ilaç kullandım rogaine saw palmetto yeterli olmadı. yılan yağı kantaron yağı kullandım fark olmadı ekime karar verdim.. dr sibel ulusan ile,likya polikliniği ile izmirde birkaç yerle daha görüştüm.
    örnek resimleri gördüm dr.sibel hanım kişilerin telefonşarını verdi onlarla görüştüm. çok iyi sonuçlar var. karar aşamasındayım izmir için önerisi olanlar var mı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.kyl

İzmire yakın oturuyorum dr. sibel hnm da ben de ekim yaptırdım.Tam 3300 graft ekti. Baştan sona ekimi kendisi yaptı. telefonu 24 saat açık idi. her soruma cevap verdi .
    Önce ve sonrası fotolarımı sizle paylaşmak istedim.

ne güzel reklam ya üye ol resim koy sonra bir daha uğrama foruma , arkadaşlar itibar etmeyin böyle şeylere biraz kendini araştırın lütfen.....çok araştırdım geçen sene ekimim yapıldı memnunum olayım bitti....Zaten ekim yaptıran yaptırdıktan sonra çok güzeldi sizinle paylaşiyim diye hemen yazı yazmaz biraz mantıklı olun lütfen kanmayın kandırmayın insanları....

arkasından hemen başka bir yeni üyede araştırma yapıomuş , bazı saç forum siteleri kapanınca buralara dadandı millet demek ki....

uzak durun kanmayın....

• Saç ekimimden memnun olmam nedeniyle yazdım Benim için çok sıkıntılı bir süreç oldu .Bunu paylaşıyorum Dha ileride başka fotolarıö,mı da koyacağım. Herkese ben de araştırma yapmasını ve reklamlara kanmamasını öneriyorum. Kendiniz araştırın ekim yapılanlarla görüşün sonra karar verin.
  • fotolari begendim. ilaclar ben ise yaramadi kime yaptirmistin sorun yasadin mi? bana yardimci olur musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.kyl

Saç ekimimden memnun olmam nedeniyle yazdım Benim için çok sıkıntılı bir süreç oldu .Bunu paylaşıyorum Dha ileride başka fotolarıö,mı da koyacağım. Herkese ben de araştırma yapmasını ve reklamlara kanmamasını öneriyorum. Kendiniz araştırın ekim yapılanlarla görüşün sonra karar verin.

Sibel hanim hesabınız hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sac ekiminden sonra xpecia yerine biotin kullaniyorum oneririm. fazla para vermeye hic gerek yok
  • arkadaşlar ben 1,5 yıl önce uzun araştırmalar sonucu İSTANBUL HAİR CENTER DA ekim yaptırdım internetten ve sosyal medyadan çok araştırdım bunlara ulaştım ve konuştuktan sonra istanbula gitmeye karar verdim ekime gitmeden önce ekimi emine saykı denilen ki bunlar hocalarına doktor diyorlardı doktorda olmadığını öğrendim işte bu hanımefendinin yapacağını söylediler randevu alıp gittim ve ücreti peşinen ödedim işleme girene kadar ekimi güya emine yapıcaktı ama gelmedi tıraş yaptılar narkoza başlayacaklar bana dediler ki emine hanım kontrole gelecek ama onada gelmedi her neyse tuna diye bi doktor yaptı işlem bitti 4300 greft aldıklarını ve çok iyi sonuç alacagımı söylediler ilk yıkama iki gün sonra yapılır bunlar hemen bi gün sonra yapıp yolladılar haliyle ciddi kızarıklar vardı kafada bunlar bana en fazla bir kaç ay içerisinde geçer dediler neredeyse iki yıl oldu hala geçmedi arkayı çok tahrip etmeyiz belli olmaz ekildiği hatta ikinci üçüncü ekimi dahi yaptırırsınız dediler sonuç ise malesef arka berbat durumda ikinci bi ekim şansı yok diyor diğer ciddi saç ekim merkezleri ama bunlar gibi para göz olanlar her türlü yaparız diyorlar tabi. şuan saçıma baksanız gözle bile maximum 500 kök saç vardır ektiklerinin hepsi döküldü hep kökleri kırarak almışlar yani saçım berbat bi halde inanın ağlayasım geliyor bazan. inanın parasında değilim çünkü bu işlemi ömürde bi kez yaptırma şansın var ve güvenip gidiyosun sonuca bak insanı kahrediyor allahlarından bulsunlar o danışman serap, emine ve işlemi yapan tüm doktor hemşireler hepsini mahkemeye şikayet edicem ama arkadaşler sakın medyaya yada o insanlıkdan nasibini almamışlara inanıp saç ekimi yaptırmayım birebir tanımadığınız kimseye yaptırmayın hatta ama ben bu istanbul hair center a yaptırdım bin pişmanım benden söylemesi artık siz bilirsiniz bu günlerde mahkemeye gidip dilekçemi vercem inşallah devletimiz maddi manevi hesabını soracaktır çünkü bunun bi ölçütü yok

• arkadaşlar ben 1,5 yıl önce uzun araştırmalar sonucu İSTANBUL HAİR CENTER DA ekim yaptırdım internetten ve sosyal medyadan çok araştırdım bunlara ulaştım ve konuştuktan sonra istanbula gitmeye karar verdim ekime gitmeden önce ekimi emine saykı denilen ki bunlar hocalarına doktor diyorlardı doktorda olmadığını öğrendim işte bu hanımefendinin yapacağını söylediler randevu alıp gittim ve ücreti peşinen ödedim işleme girene kadar ekimi güya emine yapıcaktı ama gelmedi tıraş yaptılar narkoza başlayacaklar bana dediler ki emine hanım kontrole gelecek ama onada gelmedi her neyse tuna diye bi doktor yaptı işlem bitti 4300 greft aldıklarını ve çok iyi sonuç alacagımı söylediler ilk yıkama iki gün sonra yapılır bunlar hemen bi gün sonra yapıp yolladılar haliyle ciddi kızarıklar vardı kafada bunlar bana en fazla bir kaç ay içerisinde geçer dediler neredeyse iki yıl oldu hala geçmedi arkayı çok tahrip etmeyiz belli olmaz ekildiği hatta ikinci üçüncü ekimi dahi yaptırırsınız dediler sonuç ise malesef arka berbat durumda ikinci bi ekim şansı yok diyor diğer ciddi saç ekim merkezleri ama bunlar gibi para göz olanlar her türlü yaparız diyorlar tabi. şuan saçıma baksanız gözle bile maximum 500 kök saç vardır ektiklerinin hepsi döküldü hep kökleri kırarak almışlar yani saçım berbat bi halde inanın ağlayasım geliyor bazan. inanın parasında değilim çünkü bu işlemi ömürde bi kez yaptırma şansın var ve güvenip gidiyosun sonuca bak insanı kahrediyor allahlarından bulsunlar o danışman serap, emine ve işlemi yapan tüm doktor hemşireler hepsini mahkemeye şikayet edicem ama arkadaşler sakın medyaya yada o insanlıkdan nasibini almamışlara inanıp saç ekimi yaptırmayım birebir tanımadığınız kimseye yaptırmayın hatta ama ben bu istanbul hair center a yaptırdım bin pişmanım benden söylemesi artık siz bilirsiniz bu günlerde mahkemeye gidip dilekçemi vercem inşallah devletimiz maddi manevi hesabını soracaktır çünkü bunun bi ölçütü yok

• kellik ilk başlarda sorun değildi baktığınızda komple kafayı kazıtarak karizmatik duruyordu tabi bu yaşlar 22-23 yaşlarındaydı ama bu durum 4-5 yıl sonra rahatsızlık vermeye başladı ve saçsızlık..
    herkesin bir imajı ve bir farkı olduğunu ve iğneden korkan ben bir anda kendimi SAYIN ; YELİZ KOPARİPEK'in önünde buldum..
    4200 greft ile hayatımı değiştirdi hatta bu ekim sonrasında saçlarımı yaklaşık 6-7 cm kadar uzattım şimdi ise kısa ve istediğim imajı veriyorum kendime ..

HAYATIMI DEĞİŞTİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYIN YELİZ KOPARİPEK..

hayatını değiştirmek isteyenler benimle iletişime geçebilirler elimden gelen yardımı yapabilirim..

05309358230
  • bu forum sayesınde sıbel hanımla tanıstım memnun olmayan kısıler mutlaka usenmeyıp yazmalı sacıma 3d yaptırmak zorunda kaldım fut gıbı ız kaldı kafamda sekılsız orantısız kok aldı ve kafam berbat oldu arkadaslar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.