Şimdi Ara

Cevap: ASUS DSL-N17U Torrent, Bulut, VPN, EWAN, 3G/4G, DLNA, ADSL2+ ,VDSL, Fiber Gigabit Modem Router İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hiç memnun değilim modemden devamlı donma yapıyor downloadlar çok yavaş 16 mb hızım var bir türlü 16 mb göremedim açıyorum torrenti 17 mb bile gördüğü oluyor torrent ile ama modemin kendi programında hız hep düşük ayrıca 2 şer 2 şer indiriyor dosyaları ben tek tek indirmesini istiyorum ayarıda yok kısıtlıyayim acayip bir modem torrent download ayarlarıda yok netde nasıl olcak analamadım yahu download yaparken belli bir süre geçtikten sonra 5-6 saat sonra falan kendi kendine kapanıyor ağ bağlantısı internete giremiyorum ağ bağlantı sekmesdinde sarı lamba yanıyor haydaa modemi kapatıp açıyorum bu seferde download master ayarları bozluyor usb içinde incomplette yerine başka yere indiriyor dosyaları ilginç illa japona bağlamammız gerekicek modem ile uğraşırken uğraştıran ürünleri hiç sevmiyorum yahu varmı benim gibi problemler yaşıyan?

• Merhaba,

Yeni gelen DSL-17U ben de donma yapıyordu wifi ile NAS diske dosya kopyalarken. Ben de hemen geri değişim için iade ettim. Yarın sabah elime geçicek. ASUS teknik sistem.log da saat ve tarihin donma anında 1.1.2011 ve 02:00 a değişmesini dikkate alarak hardware hatalı dedi. Siz de modemim system.log dosyasına bakın. Yarın yeni modemi deneyince görücem o milyonda bir hatalı ürün denk gelen loto talihlisi... :) hatta sonucu buraya yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirergun

Merhaba,

Yeni gelen DSL-17U ben de donma yapıyordu wifi ile NAS diske dosya kopyalarken. Ben de hemen geri değişim için iade ettim. Yarın sabah elime geçicek. ASUS teknik sistem.log da saat ve tarihin donma anında 1.1.2011 ve 02:00 a değişmesini dikkate alarak hardware hatalı dedi. Siz de modemim system.log dosyasına bakın. Yarın yeni modemi deneyince görücem o milyonda bir hatalı ürün denk gelen loto talihlisi... :) hatta sonucu buraya yazarım.

Tmm dostum bekliyorum cevabını.
  • system.log a nerden bakacağım.
  • Sorun ikinci modemde de aynen devam ediyor... Başka arkadaşlardan destek almaya çalışıyorum şu anda. Çözünce haber ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.