Şimdi Ara

CEVAHİR'İN GÜVENLİK MÜDÜRÜ ÖLDÜ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: profuzman

quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

quote:

çünkü hala insanlar cevahire gidiyor demekki sevmişler ben hafta içide hafta sonuda bir çok kez gittim yinede yemek yerinde yer bulamadım

evet haftasonundan bahsettin, bak burada da kanıtı var.
    İnsanlar Profilo'yu daha çok tercih ediyor. Zaten yıllardır bilindik bir markanın bir çömez markaya değişilmesini insanlar pek düşünmez. Cevahir'in daha büyük olması, daha çok kişinin gittiği anlamına da gelmez. Sen yemek için yer bulamama sorununa takıldıysan bir önceki mesajımı oku.
    Bir çok markayı içinde barındırması evet hoştur, ama isim yapmış markaların Cevahir gibi bir merkeze ihtiyacı yoktur. Zaten hatrı sayılır mallar her merkezde vardır.

sadece yemek yeri değilki otoparkına git bakalım o zman anlarsın kalabalık olup olmadığını yada hafta sonu saatlerce şişli trafiğinin kilitlenmesinin sebebinin cevahirin kalabalık olmasındandır

sen benim cümlemi yanlış anlamışsın

ben hafta içide hafta sonuda bir çok kez gittim dedim yani burda bir çok kez gittim anlamında kullandım

Şişli trafiği Nişantaşı, Etiler ve doğal olarak köprüyü, hatta stadı bağlayan bir trafik olduğundan zaten senelerdir yoğundu. Cevahir'in de bu trafiği iyice kargaşaya soktuğu kesin. Ama bunun sebebi orası yapılmadan önce kavşakların düzenlenememesinden kaynaklanıyor. Yani insanlar akın akın Cevahir'e gelmiyor. Ayrıca otopark'ı da açıldığında ücretsiz olduğu için hıncahınç doluyordu. Şimdi ise 5 ytl ücret alınıyor ve özel günler dışında hiç de kalabalık olduğu söylenemez.
  • bu tartışma çok uzunnnn sürer

bana göre cevahir en güzel yer
    sana göre profilo

zevkler ve renkler tartışılmaz yani ne kadar tartışsak boş
  • quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

bu tartışma çok uzunnnn sürer

bana göre cevahir en güzel yer
    sana göre profilo

zevkler ve renkler tartışılmaz yani ne kadar tartışsak boş

Aslında bana göre en güzeli caddeler (İstiklal, Valikonağı ve Bağdat.)
    Ama Cevahir'in her tarafı aynamsı olduğu için çok da iç açıcı olduğunu söyleyemicem.
  • Allah Rahmet eylesin.
  •  CEVAHİR'İN GÜVENLİK MÜDÜRÜ ÖLDÜ

Sanırım bu kadar ölüm olayından sonra logoyu şöyle bir şey yapacaklar.
  • "Sağır Oda"yı izleyen varsa Kırımlı holdingin başkanı Avşar Kırımlı isimli karakterin başına gelenler geldi aklıma(Konuyla alakasız ama kurgu işte...)...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.