Şimdi Ara

çeşitli kablolar ve çeviriciler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 36 gün 8 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • qzwxec (7 mesaj) Kaplan Bey (2 mesaj) enginmxp (2 mesaj) DoCuMenTS (2 mesaj) mito1172 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2255 Mesaj
    Referanslar: 18

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    dvi to vga, dvi to hdmi dönüştürücüleri adetli olarak mevcuttur. tane 5 TL
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1 metrelik HDMI kablo ve bir adet DVI to HDMI dönüştürücü 10 TL
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    5 metrelik HDMI Kablo 20 TL
    BANDRIDGE marka VL7505G modeli scart-composit kablo
    altın kaplama
    21 pin scart
    6 adet rca erkek soket
    giriş ve çıkış özellikli
    5 metre

yanında scart to 3x RCA dönüştürücü altın kaplama

toplam 30 TL

--------------------------------------------------------------------------------------------------

ekran kartı güç kabloları:

bir molexten 6 pin (6 pini dolu)
    2 molexten 6 pin (5 pin dolu)

adet 2,5 TL

-------------------------------------------------------------------------------------------------

bir molexten 3 pin fan bağlantı noktası ve bir molex çıkışı
    adet 1 TL

-------------------------------------------------------------------------------------------------

VGAdan 2xRCA ve bir VGA çıkışı (D-Sub to D-Sub & 2*RCA) 5 TL

VGA to RGB 10 TL

RG 59/U koaksiyel kablolar, RCA erkek soketli, biri 1,5 metre, biri 1 metre, ADET 5 tl

---------------------------------------------------------------------------------

VGA to com port (15 Pin D-Sub to 9 Pin Seri, eski nesil monitörler içindir.) 10 tl

---------------------------------------------------------------------------------------------
    bunlar dışında da pek çok kablo mevcut. uzun sli, üçlü sli, spdif, scart, kompozit, sata güç, sata, ide, floppy, güç kabloları, 3,5 mm stereo erkek soket-2xRCA stereo analog soket kablo, 3,5 mm dişi stereo analog soket-RCA gibi kablolar da var.

3,5 mm stereo erkek soketten 2*RCA mono erkek soket

bu ilan her türlü yoruma, fiyat ve takas tekliflerine açıktır.

NOT 1: Aldığım veya sattığım ürünlerde; arıza, yanlış ürün bilgi si vs gibi satıcıdan kaynaklanan nedenlerden dolayı iade olursa, satıcı tüm masrafları (ürün ücreti, kargo ücretleri , havale masrafları) karşılar; uyum problemi, yanlış ürün seçimi, ürünü kullanmaktan vazgeçme gibi alıcıdan kaynaklanan nedenler olursa, alıcı, ürün ücretini iade alır, masrafları (kargo ücreti, havale masrafları) alıcı karşılar.

NOT 2: Son fiyatın nedir sorusuna cevap vermem. kafamda başka bir fiyat varken ilana başka fiyat yazmış olamam. benim verdiğim fiyat uygun değilse, kendinizce uygun bir fiyatı teklif edersiniz, uyar veya uymaz. fiyat pazarlığı usülleri için googleda icap-kabul diye arama yaptırın. öğrenmekten acizseniz, benim vaktimi almayın.

NOT 3: ilanda bir arızadan/kusurdan/noksandan bahsetmemişsem, kalkıp temiz mi, şu mu bu mu diye sormayın. olanı biteni yazmışımdır.

NOT 4: Hayatımın tek etkinliği, ikinci el alışveriş değildir. niye cevap vermiyorsun, orda mısın türü şeyleri soran biriyle alışveriş yapmayı istemem. bunun sorulmasına vesile olan esas soruya cevap veremeyecek durumdaysam, buna cevap vermem de imkansız demektir.

NOT 5: Ürünü kargoyla göndermek veya evden ya da işyerinden elden teslim etmek dışında, herhangi bir yere kadar taşıyamam, X liralık ürün için X+ yakıt parası ve bilmem ne kadar zaman harcayabileceğimi düşünenler, zaten bu ürünleri kullanamazlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 12 Kasım 2011; 21:22:22 >

|
    |

• Çavuş
    79 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    21 Temmuz 2008

Durum
    Forumda değil

Pm
    |
    |
    Katılım Zamanı
    25 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

8 pin için PM
    |
    |
    17 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

3,5 mm stereo erkek soket-2xRCA stereo analog soket kablo için

P:M.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gezgin35 -- 18 Nisan 2011; 22:06:50 >
    |
    |
    06 Aralık 2010

Durum
    Forumda değil

hayırlı işler. alt resimdeki gibi kablodan lazım fakat 2 ucuda dişi olacak böyle bir kablo varmı ? varsa nerden bulurum bilgi verebilirsen memnun olurum sağol.

|
    |
    Cooler Master Case PRO5/AMD Ryzen7 1800X 3.6 GHZ(NOCTUA NHU12SEASUS ROG CROSSHAIR VI HERO/Sapphire Nitron+Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 16GB (2x8GB)/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80+Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yarbay
    2255 Mesaj

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172
    alt resimdeki gibi kablodan lazım fakat 2 ucuda dişi olacak böyle bir kablo varmı ? varsa nerden bulurum bilgi verebilirsen memnun olurum sağol.

Böyle bir kablo, hazır olarak yoktur, molexlerde uçlardan biri dişi, diğeri erkektir, ancak üretilmesi basittir.
    |
    |
    Katılım Zamanı
    06 Aralık 2010

Durum
    Forumda değil

ya sormayın yokmuş aslında gerekli de neden yapılmıyor anlamadım neyse şu fan kontrolcüyü aldımda adamlar molex 4pin erkjek yapmışlar nedense ve bendeki fanlarda aynı erkek olunca böyle bişey aradım teşekkürler bilgi için fan kontrolcü şu bakmak istersenizhttp://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=1125&productid=bd190035 hayırlı işler
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/AMD Ryzen7 1800X 3.6 GHZ(NOCTUA NHU12SEASUS ROG CROSSHAIR VI HERO/Sapphire Nitron+Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 16GB (2x8GB)/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80+Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Teğmen
    190 Mesaj
    Referanslar: 15

Katılım Zamanı
    01 Ağustos 2007

o kadar aradığım kabloyu sağolsun bende var diye mesaj attıda aldım teşekkür ediyorum kendisine
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

slm,
    aldığım anakartta spdıf output var ancak bana kablosu lazım, sizde var mıdır? yada nasıl temin edebilir, outputu optic girişe çevirse yeter,

º 1 x SPDIF out header
    |
    |

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    bende s/pdifi koaksiyele çeviren aparat mevcut. optiğe çeviren yok.
    |
    |
    Katılım Zamanı
    26 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

o da olur, bendeki ses sisteminde optic ve coax var, nedir o çevirinin tam adı, yada siz satıyor musunuz?

Katılım Zamanı
    27 Mayıs 2010

Durum
    Forumda değil

Selamlar,elinizde bu üründen varmıdır acaba ?
    HDMI To Mini HDMI
    https://store.donanimhaber.com/d5/70/50/d570509c4dffefafc99567253a688ead.jpg

• Yarbay
    2255 Mesaj

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: enginmxp

o da olur, bendeki ses sisteminde optic ve coax var, nedir o çevirinin tam adı, yada siz satıyor musunuz?

çevirici değil aslında. optical header veya coaxial header denir.

Akşam resimleriyle beraber buraya ekleyeyim. İşinize yararsa elbette satarım.
    |
    |

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Selamlar,elinizde bu üründen varmıdır acaba ?
    HDMI To Mini HDMI
    http://images.gittigidiyor.com/4636/Hdmi-Disi-Mini-Hdmi-Erkek-Adaptor-Cevirici__46368540_0.jpg

http://images.gittigidiyor.com/4636/Hdmi-Disi-Mini-Hdmi-Erkek-Adaptor-Cevirici__46368540_0.jpg

maalesef yok.

ayrıca resimdeki ürün adı, mini hdmi to hdmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 15 Kasım 2011; 14:45:02 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    440 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    07 Kasım 2006

Durum
    Forumda değil

VGA yı rgb ye scarta tosa velhasılı tvin sarı kırmızı girişlerine bağlandığında çalışıyormu tvye görüntü geliyormu.Ben gittigidiyordan kablo aldım ama görüntü alamadım. vga yı svideoya ve kırmız sarı çıkışa çeviriyor.

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

VGA yı rgb ye scarta tosa velhasılı tvin sarı kırmızı girişlerine bağlandığında çalışıyormu tvye görüntü geliyormu.Ben gittigidiyordan kablo aldım ama görüntü alamadım. vga yı svideoya ve kırmız sarı çıkışa çeviriyor.

VGA to composit (sarı giriş) dönüştürücüler var, ancak içlerindeki karmaşık devrenin maliyeti yüzünden, pek öyle ucuz değiller. Şöyle diyebilirim, 70-80 lira altıında bir fiyatsa, %99 ya sahtedir, ya da çalıntıdır.

VGA'dan sarı çıkış dışında ayrıca kırmızı ve beyaz çıkış da vermişlerse, ki bunlar mono analog ses çıkışlarıdır, %100 sahtedir, VGA'dan ses çıkmaz.

VGA'dan yeşil-mavi-kırmızı şeklinde çıkış veren aparat var bende, ancak bunun için TVnizde component giriş olması gerekir.
    |
    |

• Binbaşı
    1352 Mesaj
    Katılım Zamanı
    28 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

Selamlar,
    Vga çıkısından 2 vga cıkısı almam lazım,bunun icin uygun aparatınız var ıse pm ıle ulasırsanız cok sevınırım.Kolay gelsın.
    Referanslar: @mec @ygultekin82 @xeon82 @turnam @speedbuster007 @ozden @Neosis @33baba @Erdal Bey @aktasarim @dragonstory @reLo @tanrisevenr @sadbul @mazhar @java (DH Yönetici) @cowboy @kendinibil @y3el @qdrummerp @ulashh1907 @ToGaN35 @OmarFar @Ozan Baseski @BAMMBA @emre72 @apocalypse807 @profiteer @EX_PRO @wireless_hacker @emryrgc @ssenginss @AlperK @sarppy @KoNsoL_mania @Bukalemun @dilenchi @dr_gorunmez @ParaBende @((zaga)) @CHAOSCU123 @herdem09 @izomer @profiteer @Xallez @tunayek @Joker17Back @yetter @cerniy @J4cK @sedoman34 @pckopat05 @EserKozmetik @AimLeSs @centerland
  • Yarbay
    2255 Mesaj

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaplan Bey

Selamlar,
    Vga çıkısından 2 vga cıkısı almam lazım,bunun icin uygun aparatınız var ıse pm ıle ulasırsanız cok sevınırım.Kolay gelsın.

Maalesef elimde fazlalık yok.

Ancak size önerim, Y tipi kablo yerine, adaptörlü bir cihaz almanız.
    |
    |
    Katılım Zamanı
    28 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

Ucuza nerden bulabilirim peki bilginiz varmı adaptorlu modelleri?
    |
    |
    Referanslar: @mec @ygultekin82 @xeon82 @turnam @speedbuster007 @ozden @Neosis @33baba @Erdal Bey @aktasarim @dragonstory @reLo @tanrisevenr @sadbul @mazhar @java (DH Yönetici) @cowboy @kendinibil @y3el @qdrummerp @ulashh1907 @ToGaN35 @OmarFar @Ozan Baseski @BAMMBA @emre72 @apocalypse807 @profiteer @EX_PRO @wireless_hacker @emryrgc @ssenginss @AlperK @sarppy @KoNsoL_mania @Bukalemun @dilenchi @dr_gorunmez @ParaBende @((zaga)) @CHAOSCU123 @herdem09 @izomer @profiteer @Xallez @tunayek @Joker17Back @yetter @cerniy @J4cK @sedoman34 @pckopat05 @EserKozmetik @AimLeSs @centerland
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.