Şimdi Ara

EKRAN KARTI SATIŞLARI. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
68
Favori
127.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

güncel listem şu an var olanlarla sınırlı. haftaya bakacağız :)

peki hocam, haber etme imkanınız olursa iyi olur elinize geçerse. 1-2 hafta içerisinde alacağım bende. hayırlı satışlar :)
  • takip
  • arkadaşlar kartlar sürekli gelip gidiyor . temiz olmayanları almamaya calışıyorum yoksa piyasada kart çok. bu aralar kart kıtlığından dolayı herkes elindeki dandik kartları oynanmış-tamiratlı-ısıtılmış kartları okutmak derdinde. bu yüzden sakın ha denemeden KART ALMAYIN. şiddetle tavsiye ediyorum. GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ SİTELERİNİ SECİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazandeveli -- 25 Ocak 2018; 15:27:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

arkadaşlar kartlar sürekli gelip gidiyor . temiz olmayanları almamaya calışıyorum yoksa piyasada kart çok. bu aralar kart kıtlığından dolayı herkes elindeki dandik kartları oynanmış-tamiratlı-ısıtılmış kartları okutmak derdinde. bu yüzden sakın ha denemeden KART ALMAYIN. şiddetle tavsiye ediyorum. GÜZENLİ ALIŞ VERİŞ SİTELERİNİ SECİN.

Merhaba Ramazan kardeş, öncelikle sayfada ki satışarını gördüm ellerine sağlık kaç yıllık bir emek var burada :) Tavsiyelerin de güzel. Arada bir bakarım buraya. Kolay gelsin.
  • elime gecen kartları mutlaka test ederek almaktayım. ama bu aralar kart kıtlığından bende ciddi oranda etkilendim olanları listelemeye DEVAM...
  • R7 360 için kaç wat power gerekiyor bilgi alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynsylkn kullanıcısına yanıt
    amd sisteme alacaksınız sanırım fx 8350 ile kullanılacak. net bilgi olmadan sallamayalım. kabaca, 8350 ile ise 500/550 watt. kafidir
  • O güçte power yok ya 450 wat bi power var Asus ventodan çıkma malesef

intel i3 vs olsa alın derimde fx8350 ile kesin konuşmayalım.
  • Şöyle diyeyim abıne abi önceden aynı sistemde 7770 kullanıyor dum sıkın ti yoktu 7770 e göre çokmu far ediyor bu kart güç çekişi konusunda

http://www.cizgi-rma.com/calculator

çizginin sitesinde aşağı yukarı 400 watt hesaplıyor. bende kabaca 450 watt hesapladım.
    bunun anlamı çok çok iyi bir 450 watt lazım size.sizdeki psunun yaşınıda göz önüne alırsak evet çalışır. lakin en kısa sürede adam akıllı psu almanız şartıyla. kısaca ben o psuya sistemimi emanet etmem hd 7770 de olsa.
  • Merhaba kriterlerime uyan en ucuz kart nedir elinizdeki?

Kriterlerim
    1-) Çalışması
    2-) Elimdeki ATI Radeon x1600 den daha iyi olması
  • imperial93 kullanıcısına yanıt
    öm den cevaplandı.
  • Hayırlı satışlar ramazan abim donanımın en güvenilir saticisi...
  • Hocam kolay gelsin.

Fiyatı uygun olacak şekilde şöyle kartlara ihtiyacım var.
    GTX serisi.
    980 ti, 980, 970, 780 ti, 780,
    Yüksek fiyat çekilmediği sürece bu serilerden 2 adet alınabilir. Kardeşime ve bana kart gerekli.
  • Rubarmajian06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, övünç dolu paylaşımına.
  • Selamun aleyküm abi 2 gb veya uzeri top 500 600 lira gibi iyi bi kart lazim marka fark etmez garantili olsun yeter bulunurmu

• Merhabalar Ramazan abi gtx 980 ti 980 varmı gelirse haberdar edermisiniz birde fiyatı uygun olursa sevinirim kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgurleo -- 11 Haziran 2018; 12:37:2 >
  • Üstadım selamlar, hayırlı satışlar. Ben de 500-700 arası bir ekran kartı bakıyorum. Elinde var ise pm'den geri dönüş yapabilir misin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gtx750 veya gtx750 ti varmi varsa fiyat

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.