Şimdi Ara

Cescesor, Etacolor, Goprint, KartuşMatik kıyaslama (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
8
Favori
48.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.ressim.net/i/5192210]
     Cescesor, Etacolor, Goprint, KartuşMatik kıyaslama
    [/url][/link]

goprint renkler biraz daha iyi gibi
  • Bende dün cescesorun mecidiyeköy şubesinden t-shirt transfer kağıdı aldım onun testini yaptım ve paylşmak istedim.Bu kağıd için sublimasyon yada pigment boyalara gerek yok bendeki claria mürekkeplerle çıktı aldım kağıt boyutu 10x15 cm lik kağıt kullandım presslemek için ütü kullandım kağıt boyutu ütünün tabanına tam sığdı. yalnız ütüyü biraz bekletmek gerekiyor ben biraz acele etttim alt taraftan çekmeye başlayınca tam yapışmamış olduğunu anladım 1 dk kadar bekledim koku gelince anladım yapıştığını ve kağıt yağ gibi çıktı ve hiçbir kalıntı kalmadı
    aşağıda ki resim kağıda aldığım çıktı press den önceki hali kağıtta mat görünüyor
    Buda t-shirtte presslenmiş hali t-shirtte parlak çıktı verdi sanki üstü cilalı gibi ben çok beğendim şahsen

• cescesorden sübl. baskı kağıdı vs. sipariş ettim ben de. :( denemek için.
    34 küsür kapıda ödemeliydi benim sipariş. akşam saat 5 gibi sipariş berdim ertesi gün 5 gibi kargogeldi bu hıza çok şaşırdım.
    ama paketin üzerinde 34 yerine 340 tl etiket basmışlar. tabii ki almadım. sorun çözülsün diye ertesi gün cescesoru aradım epey uğraştık kargo geri gitmeden almak için. düzeltme imkanı yokmuş. yeniden gönderecez ürünleri dediler telefonda en son. ama göndermediler. sanırım biirkaç ay içinde kağıtlarım gelir ben de baskı alıp sonuç yazarım :) Şaka tabiiki. bayramdan sonra bu adreste olmayacağım için boşa gelecek sanırım. tabii ki yanlışlığı anlayışla karşılıyorum ama yeni ürünü kargoya verip beni bekletmeseler hiç de şikayet etmezdim durumdan... telefonda konuştuğum cescesor elemanı ertesi gün yeni ürünün elime ulaşacağını söylemişti ama şimdilik tık yok. kargo bayramda çalışmadıklarını söyledi :(

• Bu hafta içi bir aksilik olmazsa bende siparişe geçmeyi düşünüyorum.
  • mycolorink murekkeplerını denemenızı tavsıye ederım pısman olmayacaksınızz
  • Merhabalar
    Öncelikle falcon1977 adlı arkadasımıza çok teşekkürler bize bu bilgiyi sunup yönlendirdiği için bende epson px820 kullanan biri olarak şimdiye kadar hiçbir mürekkepten memnun kalmadım ta ki burdaki yorumu okuyup goprint alıncaya kadar. Burdaki yorumu okudum ve aynı gün sipariş verdim inanılması güç ama ertesi gün kargo elime gecti (Adana'dan Denizli'ye ) hemen boşalttım eski mürekkepleri ( eskiler ocp markaydı) aradaki renk farkı çok açık şu ana kadar epsonda görmediğim canlılığı aldım desem yeridir. Kısacası claria cihazı olanlar bundan başka mürekkep aramasınlar derim tecrübe edilmiştir . Saygılar
  • Bu aksam 1 kere deneme amaçlı çıktı alınmış epson PX820fwd yi 2.el olarak aldım, ve paketindeki premium glossy photo kağıdı ile direk sd kart okutarak çıktı aldım, kartuşlar orjinal ama uzun süreli kullanılmamış, kafa tıkanıklığı yok,

Ama sonuç bayağı bir kötü çıktı, siyah siyah değil füme, laci-mavi ler siyaha yakın,

Acaba direk sd kartdan gönderdim diye mi kötü çıktı?

Forum daki tavsiyeler üzerine cescesor kartuş, goprint mürekkep ve agfa kağıt sipariş ettim, elime geçince karşılaştırıp yorum yapacağım...
  • 1 şey sormak istiyorum, renkli inkjet yazıcılarda örneğin 1 sene kullanılmayacaksa ne gibi bir işlem yapılması gerekir? Yani kafa tıkanıklığı olmaması için nasıl bir işlem yapılmalı uzun süreli kapalı bırakmadan önce?

Teşekkürler
  • yazıcıyı ikinci el almışsınız belki sizden önceki kişi besleme sistemi ile kullanmış olabilir borularında ve kafada birmiktar mürekkep oluyor ondan çıktınız kötü çıkmış olabilir.
    ayrıca size ve diğer epson kullanıcılarına bir tavsiye besleme sistemi ile yanlış mürekkep sonucunda kafa tıkanıklığı sorunu olanlar veya o yüzden yazıcısını kullanamayanlar en iyi kafa temizleme solüsyonu (orjinal kartuştur) tecrübe ederek öğrendim 2-3 defa kafa temizleme ile açılıyor. 2 hafta ugraştım ne sıcak su ne de nozzle man gibi kafa açıcılar işe yaramıyor. ayrıca epsonlarda pad hatası çok sık karşılaşılan bir durum çözümü de var tabiki padi iptal edip bir boru ve pet şişe ile halloluyor. Ama doğru mürekkep ve doğru kağıtlarla vazgeçemeyeceğiniz bir yazıcı.
  • Bugün, cescesor kartuş, goprint mürekkep ve agfa 10x15 270gr kağıdı epson px820fwd de denedim, %99 bilgisayardaki fotoyla aynı, eğer solma yapmazsa renkler çok canlı, agfa kağıt hakikaten çok güzelmiş, siyah doygunluğu müthiş, goprint i uzun vadede kafa tıkanıklığı açısından bilemiyorum ama ilk izlenimim renk uyumunun bu kombinasyon ve yazıcıda çok iyi olduğu, goprint bu arada kore malıymış... civalı sokak lambasına ve falcon177 ye çok teşekkürler tavsiyelerinden dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ti4u -- 24 Kasım 2011; 22:54:53 >
  • Goprint seti geldi. mürekkepleri doldurup sistemi kurdum. Ancak kartuşlar tanınmıyor uyarısı veriyor. Reset butonu var ama işe yaradığını sanmıyorum. Kartuşların ciplerinde mi sorun var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExECaLiBuR -- 25 Kasım 2011; 20:55:32 >
  • yazıcının kafasından olmak istiyorsanız cescesor dan mürekkep alabilirsiniz. 3-4 sene önceydi sanırım üsküdar da bir iş hanının 2 katındaydılar. Bizzat gidip kendim aldım mürekkepleri. (Denemek amaçlı fotoğraf kağıtlarından da almıştım) Kısa bir süre sonrada canon ip 4500 yazıcımın kafasını elime aldım. önce sıkça tıkanmalar başladı. verdikleri solüsyonla açıyordum kafayı zırt pırt sonunda kafa arızalandı. Olan çok sevdiğim yazıcıma oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mors -- 26 Kasım 2011; 12:59:15 >
  • ben kartuslari cescesor, mürekkebi goprint aldim herhangi bir uyari vermedi, gerci goprint le cescesor un ayni kartus oldugu soyleniyor...
  • T1291 kartuşu almak istiyorum. Ama cescesor'da kalmamış. GOPRİNT İLE KARTUŞLARI AYNI MI ACABA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

T1291 kartuşu almak istiyorum. Ama cescesor'da kalmamış. GOPRİNT İLE KARTUŞLARI AYNI MI ACABA?

www.bitmeyenkartus.com
    dan alabilirsiniz..
    şahsen ben kullanıyorum..
  • Akadaşlar ben epson sx 125 için dün Adana Go print ten kolay dolan kartuş ve mürekep aldım.Kimya mühendisi olduğunu öğrendiğim Nail bey ilgilendi.İlgisine teşekkür ediyorum.Gelelim sonuca renkli çıktıyı xerox un normal A4 kağıdına aldım.Ben sınav soruları ve testlerde ki grafik,renk ayrımı gerektiren çoklu çıktılar için kullanıyorum.Renkler orjinal kartuştakilerle aynı gibi pek fark göremedim.Resim henüz basmadım.Resimlerde kağıt değişiminde sonuç ne olursa yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volga -- 4 Aralık 2011; 14:24:50 >
  • Goprint mürekkepleri kimyagerimiz nail bey tarafından test edilmiş ve kalitesi onaylanmış mürekkeplerdir. Piyasadaki ucuz ve kalitesiz mürekkeplere ne olur itimad etmeyiniz. Ayrıca şuan test aşamasında olan solmayan mürekkebimizi de çok yakın bir zamanda piyasaya sürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Soru ve Sorunlarınız için lütfen sitemizden yada bana mail yolu ile ulaşınız saygılarımızla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: goprintvolkan

Goprint mürekkepleri kimyagerimiz nail bey tarafından test edilmiş ve kalitesi onaylanmış mürekkeplerdir. Piyasadaki ucuz ve kalitesiz mürekkeplere ne olur itimad etmeyiniz. Ayrıca şuan test aşamasında olan solmayan mürekkebimizi de çok yakın bir zamanda piyasaya sürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Soru ve Sorunlarınız için lütfen sitemizden yada bana mail yolu ile ulaşınız saygılarımızla..

goprint volkan by
    şu canon mp 980 yezıcı için 6 lı kartuş ve mürekkeplerini getirseniz artık çok iyi olacak,cescesör getiriyor siz neden getirmiyorsunuz?anlamış değilim doğrusu
    siz getirene kadar cescesöre devam diyorum yapacak brşey yok..
  • Önerilerinizini dikkate alıyoruz şuan elimizde ultraviole serisinde sadece gri renk eksiktir. Bu isteklerinizi AR-GE bölümümüze ilettim en kısa zamanda isteklerinize cevap vereceğiz saygılarımızla lütfen diğer başka soru ve sorunlarınız için bana ulaşırsanız memnun oluruz
  • bende brother 6490 cv cihaz var goprint mürekkepleri kullandım renk kalitesi benim için önemli değil makinam bozulmasın yeter demiştim fakat malesef makinamın kafa tıkandı nasıl açacağımıdı bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.