Şimdi Ara

CES'de tanıtılacak Zen 2 Tabanlı Ryzen 3000 Serisi Tamamıyla Sızdı!(CES Canlı Yayın Linki Eklendi!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
12
Favori
30.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapital sistemde bu dediğinizin imkansız olduğunu fiyatlar açıklanınca öğreneceksiniz. Hiç bir şirket 300'e satacağı malı 220'ye satmaz. Bunu yapmasının tek yolu piyasada dörtten çok rakip olması ve rekabet oluşmasıdır. Fakat 2 şirketin olduğu oligopol bir piyasada bu gerçekleşmez.
  • AMD 1700 gibi işlemciyi 300 dolara piyasaya çıkarmış.bunlarida yapabilirse yapar satar.ekran kartı işini bir türlü tutturamadilar.o iside sizintilardaki gibi yapabilirlerse oyun severler için çok iyi olur.

Sızıntılar doğruysa Intel pek birşey olmaz zaten adamlarda 100 yıllık işlemci teknolojisi var.hemen 5.2 gh de çalışan AMD den 1 2 fps fazla veren bir çift çekirdekli işlemci çıkarır AMD yi işlemci piyasasından siler süpürür.birde delid melidle 5.4 falan yaptimi tamamdir.intel sevenlerine panik yapmasına gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD, 8 çekirdeği standart yapmaya geliyor. Intel'in işi biraz zor bu sefer. 2019 epey sıcak geçecek.

Bir zamanlar Ghz savaşlarına şahit olduk. Çekirdek savaşları başlıyor.

CES'de tanıtılacak Zen 2 Tabanlı Ryzen 3000 Serisi Tamamıyla Sızdı!(CES Canlı Yayın Linki Eklendi!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 5 Aralık 2018; 14:7:34 >
  • Arkadaşlar 3xxx serisi B450 ile uyumlu olacak mı acaba ilk mesajdan çıkartamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i7 2600K'dan sonra geçeceğim seri belli oldu. Ryzen 9 3850X tam benlik. Bu saatten sonra Intel'in yanına dahi yaklaşmam.
  • Yazın sistem yenileyesim geldi şunları görünce de yazın döviz uçmasa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen 5 3600X çok iyi duruyor

• 12 ve 16 çekirdeği unutun onlar gelse gelse Threadripper plartformuna gelir.

Bunun dışında Intel tekelini kıracak işlemciler geliyor.

(Bu mesajımı alıntılayacam bu CPU'lar patlamaz umarım)

• quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Arkadaşlar 3xxx serisi B450 ile uyumlu olacak mı acaba ilk mesajdan çıkartamadım ?
    Benim anladığım kadarı ile 9 serisi dışında kiler calisacak bende beklemedeyim x370 ile.

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Ben de o şekilde anladım. En geç bir hafta içinde AM4 anakart alacağım da onun için sormuştum. Biraz daha bütçe arttırıp güzel bir kart almam ileriye dönük kullanım için daha iyi olur sanırım.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral1071 -- 5 Aralık 2018; 15:46:22 >
  • 800 euro bayilicam yine bir tane sisteme... Neyseki maasimin 1\3 ne alabiliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

800 euro bayilicam yine bir tane sisteme... Neyseki maasimin 1\3 ne alabiliyorum...
    Bizde 3/1 ine üçün birini aliriz hocam

• Tdp ve saat hizlari dogru cikarsa ipc artisina gerek kalmadan gercektende intelin cenaze namazina abdest alinir..

• 2200g sistem toplamayı planlıyodum beklesem mi ama bide 2. El alacaktım kafam karıştı. Performans farkı ne kadar olur acaba %10 olursa çok takmam ama 30-40 olursa üzer.APU sistem toplayıp sonradan ihtiyacım olursa ekran kartı takıcaktım.( 6 çekirdek yazıyor 3300g. 129 dolar da biraz çokmuş...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetsad -- 5 Aralık 2018; 16:52:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son cikan TR islemcilerin (32 cekirdek) ilk TR anakartlarinda ancak stock hizlarda kullanilabilmesi gibi, olasi bir 16/32 3080/3850 de ancak stock veya minimal boost clock ile mevcut orta/tepe anakartlarda calisir.

• tablo gerçekse intelin tabutuna son çivi olur

• CES'de tanıtılacak Zen 2 Tabanlı Ryzen 3000 Serisi Tamamıyla Sızdı!(CES Canlı Yayın Linki Eklendi!)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.