Şimdi Ara

CES 2014: Sony Xperia Z1 Compact resmiyet kazandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Lütfen bakın G2 sahipleri bile Samsung S4'e leğen diyor dalga geçiyor. Ben de ayfon sahibiyim Sony'ye laf atıyorum çünkü Samsung platiğiyle, Sony de çerçeveleriyle meşhur Iphone değil yani. Ekranının 4" olmasına falan laf atılır da çerçeve kısmını lütfen Sony'ye bırakalım.

Bırak Allasen ya, 13 yaşında dediğiniz TurboCore bile daha mantıklı yorumlar atabiliyormuş bunu öğrendim

Yatmadan önce avucunda ki telefonun çerçevelerine bir daha bakarmısın? İyi geceler..

Eee işte ne yaparsınız üstte power tuşu altta home tuşu var fiziksel olarak. Allta üstte tuşu olmayan telefonun çerçevesi olmasın isteriz Siz ne kadar inkar etseniz de ekranın altında duran sanal tuşları saymazsınız, ben sayarım ama gerçeği de ölümüne inkar etmenin hiç bir manası yok.

Yüzsüzlük.

• bence fizik sellikti çerçervesiydi bence bi fark yok öyle sizin ucup kacaniz gibi cerceve cok kalin diyosunuz sonki 2005 2008 lerin dokunmatik telefonumu bu arakadaş abarticak abartiniz. bence olmasi gerekti kadar kalin. cok ince olunca esneme yapiyo lastik legen gibi. buz gibi cam gibi kirlma yapio. s ciler iyi bilir o muhabbetleri. ace 2 kullaniyorum bu arada cerceve öyle aman aman ince değil ama öyle yuh artik derditicek kadar kalin değil ama iyi yani şu daha telefon ekrani patlamadi kaç kere belli mesafelerden düştü. cam kirilmadi. bence o kalinlik iyi daha zor kirilmasini sağlio . SONY YAPMİŞ 1800 1600 ARASİ belki 1599 gelir kampanya amaçli ama sanamam alinir kimse hayal görmesin. android iphone'si geldi bize almak düşer laf atanlar almasin. biz alicaz çoban salatasi yapmasinlar. Pirzola varken leğen tabakta coban salatasi yenmez artik

• amazon de 499 euro ön sipariştebizde pahalı olur sanursam
  • benim anlamadığım bişey var samsung s4zoom u çıkardı facia bişey zaten bütün editörler bu nasıl bişey piyasaya çıkması hataydı derken ....sony 20 mp kamerayı incecik telefona koyuyor buna bile eleştiri yapıyorsunuz

• 110 saat müzik dinlenebilecekmiş tek şarj ile.

CES 2014: Sony Xperia Z1 Compact resmiyet kazandı
  • Bu elma toplulugundan cok iyi avukatlar olur. Hiç mi yüzünüz kızarmıyor buraya yorum yazarak.Görende elmanın ar-ge mühendisi zanneder bunları.
  • z1 in çeçevesine laf edenler iphone 5 in alt ve üst çerçevesini görmüyorlarmı acaba bir kave fincanı koyacak kadar yer var :)

• sony nin en ucuz modelinden bile kalite akar bu yıllardan beri gelenek tir sony = sağlamlik + kalite

• Sonunda ön siparişe sunuldu... Ve fiyat 1500 TL...http://www.hepsisony.com/?urun-6963-sony-xperia-z1-compact---siyah
  • 1500 tlye iyi satar.Bende alıcam.

• 1439 Tl patlama yapması lazım ama yapmıcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1400-1500 bu telefon için harika fiyat. Açıkçası kur sıkıntısı falan derken yüksek bekliyordum.. Bakalım ne kadar satacak.
  • Beklediğim tek telefon sonunda geliyor. Misket Limonu(Lime) renginden ön sipariş verdim. Herkesin elinde beyaz telefon görmekten bıktım.. Siyah renk zaten tamamen parmak izi oluyor. Pembe tonu bayanlar için harika olmuş. Ben bile kullanabilirim aslında pembe rengini ama abartmaya gerek yok. Misket limonu rengi ise çok hoşuma gitti. Işıkta sarı gölgede ise yeşilimsi oluyor(İnceleme fotoğraflarına bakıldığında). Mavi rengi olsaydı kaçırmazdım ama malesef yok. Umarım daha sonra mavi rengini çıkarıpta beni mahfetmessin Sony..
  • Telefon harika ötesi inanılmaz manyak dehşet derecede harikulade olmuş. Bence alınır.
  • O fiyata G2 var?

• Xperia Z1 Compact ve İphone 5S Benchmark testi

Not: Benchmark Z1 Compactı test edememiş test edebileceği değerlerin üstünde performans vermiş...
  • quote:

Lütfen bakın G2 sahipleri bile Samsung S4'e leğen diyor dalga geçiyor. Ben de ayfon sahibiyim Sony'ye laf atıyorum çünkü Samsung platiğiyle, Sony de çerçeveleriyle meşhur Iphone değil yani. Ekranının 4" olmasına falan laf atılır da çerçeve kısmını lütfen Sony'ye bırakalım.

CES 2014: Sony Xperia Z1 Compact resmiyet kazandı

5sin yerine bak iFan.

• sony xp z1 in pilini çok iyi optimize ediyordu şu an da pil konusunda z1 le yarısacak marka yok ayni şeyi z1 compact için uyarlayacaktir sony

• quote:

Orijinalden alıntı: ploto

sony xp z1 in pilini çok iyi optimize ediyordu şu an da pil konusunda z1 le yarısacak marka yok ayni şeyi z1 compact için uyarlayacaktir sony

Bilip bilmeden konusmayin z1 in şarji g2 kadar gitmiyor daha 2 gun once 1 aylik z1 sattim g2 kullaniyorum 2 telefon derinlemesine kullandim 2 telefon arasinda yaklasik 1 saat ekran acik olmak kaydiyla fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkası plastik olacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.