Şimdi Ara

CES 2014: Sony Xperia Z1 Compact resmiyet kazandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

Söylendiği gibi 1100TL ve üstü rakamlara çıkarsa, yazık olur. O paraları verdikten sonra gider İphone 5s alır insanlar.

Bence bedavaya verelim

S4 Mini çöpü bile şuanda 1000 TL. HTC One Mini 1300-1400 lira.

İmkanı yok kardeşim. Kimse de 1100 civarı falan beklemiyor.

Cihaz bir kere "LİTE" değil, "COMPACT". Cihazın değeri de 1100'den çok daha fazla zaten Z1'den tek farkı boyu ve pili olan bir cihazın (üstün yanı ise ekran) 1100'e gelmesini beklemek haksızlık. Hele ki TL'nin şuan ki durumu göz önüne alınırsa. İnşallah taksitler kalktı ayağına biraz insaflı davranırlar da TL'nin durumunu yansıtmazlar..
  • 1500 falan demişsiniz de ben mi yanlış gördüm özellilerini yoksa siz mi yanlış algılıyorsunuz.
    Eğer piyasaya göre bir fiyat belirlenecek ise 1500 olmayacaktır bu telefonun fiyatı, çünkü amiral gemisi olarak adlandırılan telefonlar ile aynı özelliklere sahip sadece küçük ekranlı ve çözünürlüğü 720p ki bana göre çözünürlüğünün düşük olması performansta + olarak geri dönecektir.
    İphone'un android versiyonu gibi olmuş bence hatta çok daha iyi özelleiklere sahip.

1200 den fazla fiyata bunu alacağıma 5s alırım diyen arkadaş. 5s'i nerede 1200'e alıyorsun söyle bizde bilelim. Eleştirmek için yazanlar çok komik oluyorsunuz, az bi durun da kendinizi farklı bir gözle okumaya çabalayın belki utanırsınız düştüğünüz durumdan.

Not: Telefon fiyatlarının çok yüksek olduğunun farkındayım bu telefonun da daha düşük bir fiyata gelmesini isterim ama "piyasaya göre fiyat belirlenecek ise"diye özellikle belirttim, kimse atlamasın lütfen.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Söylendiği gibi 1100TL ve üstü rakamlara çıkarsa, yazık olur. O paraları verdikten sonra gider İphone 5s alır insanlar.

Bence bedavaya verelim

S4 Mini çöpü bile şuanda 1000 TL. HTC One Mini 1300-1400 lira.

İmkanı yok kardeşim. Kimse de 1100 civarı falan beklemiyor.

Cihaz bir kere "LİTE" değil, "COMPACT". Cihazın değeri de 1100'den çok daha fazla zaten Z1'den tek farkı boyu ve pili olan bir cihazın (üstün yanı ise ekran) 1100'e gelmesini beklemek haksızlık. Hele ki TL'nin şuan ki durumu göz önüne alınırsa. İnşallah taksitler kalktı ayağına biraz insaflı davranırlar da TL'nin durumunu yansıtmazlar..

Döviz bahanesini geçelim.

Ayrıca bir ürünün pahalı olmasını savunuyorsanız, tüketici değil satıcısınızdır.

Samsung S4 Mini'nin ederi de 600TL fln normal şartlarda, ancak telefon gibi basit plastik elektronik cihazlar ile kültürel kimlik kazanıldığını sanan ortamlarda 2000TL fiyatda ister firmalar, şaşırılacak bir durum değil.

Döviz bahanesini geçelim? Derken? Siz nerede yaşıyorsunuz. Hindistan'da mı?

Bir ürünün pahalı olmasını savunmuyorum. Teknoloji takip etmeyipte yorum yapan, ütopik fiyatlar sunan kişilere son model akıllı telefonların -özelliklede en ileri donanımda olanların, Z1 Compact gibi- dünyanın kaçıncı bucağında olduğunu gösteriyorum.

S4 Mini 600 lira olduğu gün, Z1 Compact 1100 lira olacaktır. Piyasa durumu - eder ilişkisi. Anlatmaya çalıştığım şeyde bu. Bugün S4 Mini 600 liradan satılsın, ona göre yorum çekeriz.

İyi günlerde kalın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sincap

1500 falan demişsiniz de ben mi yanlış gördüm özellilerini yoksa siz mi yanlış algılıyorsunuz.
    Eğer piyasaya göre bir fiyat belirlenecek ise 1500 olmayacaktır bu telefonun fiyatı, çünkü amiral gemisi olarak adlandırılan telefonlar ile aynı özelliklere sahip sadece küçük ekranlı ve çözünürlüğü 720p ki bana göre çözünürlüğünün düşük olması performansta + olarak geri dönecektir.
    İphone'un android versiyonu gibi olmuş bence hatta çok daha iyi özelleiklere sahip.

1200 den fazla fiyata bunu alacağıma 5s alırım diyen arkadaş. 5s'i nerede 1200'e alıyorsun söyle bizde bilelim. Eleştirmek için yazanlar çok komik oluyorsunuz, az bi durun da kendinizi farklı bir gözle okumaya çabalayın belki utanırsınız düştüğünüz durumdan.

Not: Telefon fiyatlarının çok yüksek olduğunun farkındayım bu telefonun da daha düşük bir fiyata gelmesini isterim ama "piyasaya göre fiyat belirlenecek ise"diye özellikle belirttim, kimse atlamasın lütfen.

Kardeş senin Sony bayi neredeydi ya, şu Aksaraya dönerken gidiyorduk orasımı? Başkası sormadan ben sorayım. Gerçekleri söyleyince böyle oluyo, biliyonmu?

Ben bu forum da kilere göre 3784384. kere Sony dükkanı açtım. 5354994 kerede Sony'de işe alındım, ama sözüm fena geçiyo, seneye Tokyo'ya terfii var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi_raikonen

herkes sürü psikolojisi ile hareket edip aynı yorumu yapıyor.bir kişi çıkıp çerçeve çok kalın olmuş diyor obaaa herkes aynı şeyi yazıyor sonra. 4.3 inç,s800 işlemci,2300 mAh batarya,720p ips ekran ip sertifikaları vs.. daha ne olsun anlamadım.eminim arkasında elma logosu olsa yorumlar çok farklı olurdu.

Ben mobilde şu aralar yazılımdan dolayı apple kullanıyorum ama arkasındaki sony yazısının benim için değeri apple'dan daha büyük. Biz sony ile büyüdük, bizim için sony japon kalitesinin eş anlamlısıdır. Apple'ın ya da
    diğer üreticilerin bu imajı yakalaması zor. 4.3" segmentinde şu an tartışmasız lider olacağı kesin, samsung'un htc'nin. de minilerini gördük kötü donanımla ucuz model olarak çıkardılar hep, amiral gemilerinin yakınından bile geçemedi.
    Ciddi anlamda tek eksiği sanal tuşlar olmuş, çerçeve kabul edilebilir ama her cihazda çerçeve altında o boşluklar varken tuşları ekrana koymak mantıksız olmuş.
  • quote:

Afedersinde benim avatarım da Sony yazmasının, Sony'den iş teklifi alıp almamanın konu ile ne alakası var. (Kaldı ki senin haddin değil bunu yargılamak, bunu yorumlamak, üstüne vazife olmayan şeylere burnunu sokma)

Sen hem utanmadan bilmediğin konu üzerinde Sony'i eleştriyorsun, hem cahil cahil yorum yapıyorsun, -sana doğru olanı söylüyoruz-, hem de utanmadan kendini komik duruma düşürüp üste çıkmaya çalışıyorsun, konu ile alakasız saçma sapan şeyler yazıyorsun.

Düşünmeden yazıyorsunuz, yanıtını alınca cevap veremiyorsunuz, sonra da böyle ucuz, içi boş numaralarla sıyrılmaya kalkıyor; kendinizi rezil rüsva ediyorsunuz, sonra sizin adınıza ben utanıyorum, yazık diyorum. Kısacası, tamam de geç, sıvamaya gerek yok!

Benim yorumumu bu neyin kafası şeklinde yorumlamak senin ne haddineyse, bana da seni yargılama hakkı çıkarmış oldu.

Bilmediğim hiç bir şeyden utanmam, her şeyi; her cpu nin frekansını, her gpu nun verimliliğini bilemediğim gibi her ekranın türünü de bilmek zorunda değilim. Zaten bilsem burada hiçbir şey bilmeden tek bir markaya bağlı kalmış fanboylarla uğraşmazdım. "hem de utanmadan kendini komik duruma düşürüp üste çıkmaya çalışıyorsun, konu ile alakasız saçma sapan şeyler yazıyorsun." yazmışsın ama şu üste kendi yazdığına bak da bir tekrar oku!

Yanıtı alınca cevap veremediğimi nereden çıkardın, Aquess adlı arkadaşa yanıtını vermiş hatta yaptığım hatadan dolayı özür bile etmişim, asıl sendeki "bu neyin kafasıdır". Oraya yazmışım yaptığım iki yorum arasındaki seviye farkını kendi yorumun ile arkadaşın yaptığı yorum arasında karşılaştır diye. Bunu bile yapamayıp kendini küçük düşürmüşsün, hatta bunu kaldıramayıp başkalarına rezil rüsva diye ithamlarda bulunmuşsun. Ama ne yalan söyleyeyim son cümleme katılıyorum, tamam deyip çocukla çocuk olmuyorum, senin hatalarını sıvayıp düzeltmeye çalışmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXaline

quote:

Afedersinde benim avatarım da Sony yazmasının, Sony'den iş teklifi alıp almamanın konu ile ne alakası var. (Kaldı ki senin haddin değil bunu yargılamak, bunu yorumlamak, üstüne vazife olmayan şeylere burnunu sokma)

Sen hem utanmadan bilmediğin konu üzerinde Sony'i eleştriyorsun, hem cahil cahil yorum yapıyorsun, -sana doğru olanı söylüyoruz-, hem de utanmadan kendini komik duruma düşürüp üste çıkmaya çalışıyorsun, konu ile alakasız saçma sapan şeyler yazıyorsun.

Düşünmeden yazıyorsunuz, yanıtını alınca cevap veremiyorsunuz, sonra da böyle ucuz, içi boş numaralarla sıyrılmaya kalkıyor; kendinizi rezil rüsva ediyorsunuz, sonra sizin adınıza ben utanıyorum, yazık diyorum. Kısacası, tamam de geç, sıvamaya gerek yok!

Benim yorumumu bu neyin kafası şeklinde yorumlamak senin ne haddineyse, bana da seni yargılama hakkı çıkarmış oldu.

Bilmediğim hiç bir şeyden utanmam, her şeyi; her cpu nin frekansını, her gpu nun verimliliğini bilemediğim gibi her ekranın türünü de bilmek zorunda değilim. Zaten bilsem burada hiçbir şey bilmeden tek bir markaya bağlı kalmış fanboylarla uğraşmazdım. "hem de utanmadan kendini komik duruma düşürüp üste çıkmaya çalışıyorsun, konu ile alakasız saçma sapan şeyler yazıyorsun." yazmışsın ama şu üste kendi yazdığına bak da bir tekrar oku!

Yanıtı alınca cevap veremediğimi nereden çıkardın, Aquess adlı arkadaşa yanıtını vermiş hatta yaptığım hatadan dolayı özür bile etmişim, asıl sendeki "bu neyin kafasıdır". Oraya yazmışım yaptığım iki yorum arasındaki seviye farkını kendi yorumun ile arkadaşın yaptığı yorum arasında karşılaştır diye. Bunu bile yapamayıp kendini küçük düşürmüşsün, hatta bunu kaldıramayıp başkalarına rezil rüsva diye ithamlarda bulunmuşsun. Ama ne yalan söyleyeyim son cümleme katılıyorum, tamam deyip çocukla çocuk olmuyorum, senin hatalarını sıvayıp düzeltmeye çalışmıyorum.

Bilmeden cahilane, yorum yapmak ve üstüne üstlük eleştirmek karşısında "Bu neyin kafası" diye yorum yapmak ile bir kişinin avatarından Sony çalışanı olup olmadığı çıkarımını yapmak, sence aynı düşünsel türden gibimi duruyor. Hahah, şakacı şey seni.

"Bir şeyleri bilmek zorunda değilim", diyorsan bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaman gerektiğini de öğreneceksin.

Bak yine beynini ters kullanmaya çalışıyorsun, sırf yazmak için yazıyorsun, saçma sapan ithamlarla önüme çıkıyorsun. Sen benim bu konu üzerinde veya başka bir konu üzerinde bir şeyleri bilip bilmediğimi nereden bileceksin? (Bunu mesajında belirttiğin için yazıyorum..)

Evet, içi boş numaralarla sıyrılmaya kalkıyorsun diyorum, hala aynı ciddiyetsiz, komik görünümüne devam etmekte ısrarlı görüyorum seni.

Benim hatalarımı sıvadığını söylemişsin. Bak bak bak, ben diyorum, sıvıyorsun, o diyor, "Evet senin hatalarını sıvayıp, düzeltmeye çalışıyorum" Yine içi boş, komik, anlamsız bir cümlecik sarfetmişsin. Yani bir cümlenin anlamı olur, amacı olur. Amaa yok, senden anca bu çıkıyor, bir şey bilmeyen birisinden başka ne bekleyebilirsin ki ?

Ama olacak olacak, hiç bir şey olmasan da senden güzel sıvacı olacak.. Elin ekmek tutsun bak sıva için çok şey hakkında bilgi sahibi olmana gerek yok.

Mesajlarından yaptığım çıkarımla, iyi ki "Bu neyin kafası" (Ne laf ama, kavgada söylenmez) demişim diyorum. Enazından kimin neyi hak ettiğinin ön analizini iyi yapabiliyorum..

Yine yanılmadım..

Vakti geldiyse, Blok'un tadına gel de var bakalım.
  • 1000-1300 TL arası olursa bu cihaz kapış kapış gider...
  • 700 800 arası olursa kapıs kapıs gıder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayakkus

700 800 arası olursa kapıs kapıs gıder

250-300 arası olursa almayan kalmaz
  • ekran 4.5 yada 4.7 olmalıydı bu haliyle ederi 700-800 lira
  • quote:

800 Tl xperia L :)

• Burası Donanım Haber sitesi değil mi, donanım ve teknolojiyle ilgilenen ve bilgi sahibi olanların takip ettiği site, beyler yanlış girmiyoruz değil mi? Ben emin olamadım ya.
  • Fiyat tahminleri biraz mantıklı olsun, donanımı sebebiyle hali hazırdaki lg g2'den daha ucuz olma imkanı yok. Üstüne kamerası, kalitesi ve "sony" olması sebebiyle 100-200 tl daha pahalı olur. Yani 1700-1800tl'den aşağı olmaz.
    Yeni çıkan bir en üst seviye amiral gemisini 1200 liraya veya altına bu ülkede hiçbir firma satmaz lütfen mantıklı hayal kurun. Ekranı neden 4.3" diyenlerse daha komedi, xperia z1 diye bir model zaten var, bu onun compact versiyonu.
    Iphone'un android cephesindeki tek güçlü rakibi bu model olacak işte, aynı boyut segmentinde olacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 11 Ocak 2014; 21:38:52 >
  • quote:

quote:

quote:

Bilmeden cahilane, yorum yapmak ve üstüne üstlük eleştirmek karşısında "Bu neyin kafası" diye yorum yapmak ile bir kişinin avatarından Sony çalışanı olup olmadığı çıkarımını yapmak, sence aynı düşünsel türden gibimi duruyor. Hahah, şakacı şey seni.

"Bir şeyleri bilmek zorunda değilim", diyorsan bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaman gerektiğini de öğreneceksin.

Bak yine beynini ters kullanmaya çalışıyorsun, sırf yazmak için yazıyorsun, saçma sapan ithamlarla önüme çıkıyorsun. Sen benim bu konu üzerinde veya başka bir konu üzerinde bir şeyleri bilip bilmediğimi nereden bileceksin? (Bunu mesajında belirttiğin için yazıyorum..)

Evet, içi boş numaralarla sıyrılmaya kalkıyorsun diyorum, hala aynı ciddiyetsiz, komik görünümüne devam etmekte ısrarlı görüyorum seni.

Benim hatalarımı sıvadığını söylemişsin. Bak bak bak, ben diyorum, sıvıyorsun, o diyor, "Evet senin hatalarını sıvayıp, düzeltmeye çalışıyorum" Yine içi boş, komik, anlamsız bir cümlecik sarfetmişsin. Yani bir cümlenin anlamı olur, amacı olur. Amaa yok, senden anca bu çıkıyor, bir şey bilmeyen birisinden başka ne bekleyebilirsin ki ?

Ama olacak olacak, hiç bir şey olmasan da senden güzel sıvacı olacak.. Elin ekmek tutsun bak sıva için çok şey hakkında bilgi sahibi olmana gerek yok.

Mesajlarından yaptığım çıkarımla, iyi ki "Bu neyin kafası" (Ne laf ama, kavgada söylenmez) demişim diyorum. Enazından kimin neyi hak ettiğinin ön analizini iyi yapabiliyorum..

Yine yanılmadım..

Okuduğunu anlamak, şu dünyada insanların sahip olduğu en önemli özellik ve ne yazık ki bu sende yok. Hala benim neden o yorumu yaptığımı anlamayı becerememişsin. O kadar yüzeysel düşünüyorsun ki, daha seviye farkının ne olduğunu fark edemedin bile.

Yazılanları nasıl anlamak istiyorsan o şekilde anlıyorsun. Konuyla alakasız büyüklerinden duyduğun, bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunamayacağı çıkarımını yazmışsın. Senin gibi her şeyi ben biliyorum laflarına girmeyeceğim ama çoğu konuda fikir sahibi olacak kadar bilgim var. Tabi bunu senin fark etmen biraz zor daha kastettiğim yorumlar arasındaki farkı çözemedin bile.

İkinci kez yazdıklarımın boş, yazmak için yazdığımı belirten ithamlarda bulunmuşsun. Sana, senin yazdıklarının üzerine, senin seviyende yazıyorum. Ek olarak anlamanın zor olacağını tahmin ederek sabırla ikinci kez tekrar ediyorum "şu kendi yazdıklarını bir tekrar oku". Belki ikinci kez okuman okuduğunu anlamanı kolaylaştırır, hatta bir bakarsın yazdıklarında düzelir.

Komik ve anlamsız bir cümlecik diye betimlediğin cümle gayet basit ve temiz bir cümledir. Oradaki anlamı ve amacı anlamıyorsan bu başta da belirtiğim gibi senin okuduğunu anlayamama problemindendir.

Daha hala yanlış yaptığını kabul etmeyen, analiz yapabildiğini sanıp alakasız sonuçlar bulan şımarık çocuklar gibi ergen tavırlarına devam ettiğini görüyorum. Bu konuda çevrene sabır diliyorum.

Bunu okuduktan sonra 3-5 satır daha saçmalayacağını biliyorum ama artık cevap vermeyeceğim, bunu yapacak ne zamanım var nede o kadar değerin. 3-5 satırını yazdıktan sonra, son lafı da kendinin söylemesi etkisiyle haklı olduğunu zannetmenin "sahte gururu" ve "ben kazandım" tarzı saçma bir "analize" dayanarak kendi egonu tatmin edebilirsin. Bunun yanlış ve boş olduğunu fark etmenin uzun zaman alacağını tahmin ediyorum, ayrıca okuduğunu anlama yeteneğini de zorda olsa geliştirmeni istiyorum.
  • paralel elma tarikatçıları basmış konuyu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yine yanılmadım..

Okuduğunu anlamak, şu dünyada insanların sahip olduğu en önemli özellik ve ne yazık ki bu sende yok. Hala benim neden o yorumu yaptığımı anlamayı becerememişsin. O kadar yüzeysel düşünüyorsun ki, daha seviye farkının ne olduğunu fark edemedin bile.

Yazılanları nasıl anlamak istiyorsan o şekilde anlıyorsun. Konuyla alakasız büyüklerinden duyduğun, bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunamayacağı çıkarımını yazmışsın. Senin gibi her şeyi ben biliyorum laflarına girmeyeceğim ama çoğu konuda fikir sahibi olacak kadar bilgim var. Tabi bunu senin fark etmen biraz zor daha kastettiğim yorumlar arasındaki farkı çözemedin bile.

İkinci kez yazdıklarımın boş, yazmak için yazdığımı belirten ithamlarda bulunmuşsun. Sana, senin yazdıklarının üzerine, senin seviyende yazıyorum. Ek olarak anlamanın zor olacağını tahmin ederek sabırla ikinci kez tekrar ediyorum "şu kendi yazdıklarını bir tekrar oku". Belki ikinci kez okuman okuduğunu anlamanı kolaylaştırır, hatta bir bakarsın yazdıklarında düzelir.

Komik ve anlamsız bir cümlecik diye betimlediğin cümle gayet basit ve temiz bir cümledir. Oradaki anlamı ve amacı anlamıyorsan bu başta da belirtiğim gibi senin okuduğunu anlayamama problemindendir.

Daha hala yanlış yaptığını kabul etmeyen, analiz yapabildiğini sanıp alakasız sonuçlar bulan şımarık çocuklar gibi ergen tavırlarına devam ettiğini görüyorum. Bu konuda çevrene sabır diliyorum.

Bunu okuduktan sonra 3-5 satır daha saçmalayacağını biliyorum ama artık cevap vermeyeceğim, bunu yapacak ne zamanım var nede o kadar değerin. 3-5 satırını yazdıktan sonra, son lafı da kendinin söylemesi etkisiyle haklı olduğunu zannetmenin "sahte gururu" ve "ben kazandım" tarzı saçma bir "analize" dayanarak kendi egonu tatmin edebilirsin. Bunun yanlış ve boş olduğunu fark etmenin uzun zaman alacağını tahmin ediyorum, ayrıca okuduğunu anlama yeteneğini de zorda olsa geliştirmeni istiyorum.

Öncelikle son paragrafından başlamak gerekirse,

Korkaklık açık gözlülük, şizofreni hangisini beğenirsiniz bilemiyorum. Farkındayım üçü de ayrı "hastalıklar" Ben 10 saniyede bunları çıkarabildim o paragrafından canım ciğerim, "Ben bunları yazdıktan sonra, sen şöyle şöyle yazacaksın, gururlanacaksın bla, bla".. Bunlar senin gibi kendisini 2 kelimede savunamayacak kalibre ve vasıf özelliklerinden yoksun kişiler için kolay kaçış yolları gibi gözükse de, son derece ucuz ve de vasat bir yol, yine olmadı tatlım.

Sıvamaya meraklı birisi olduğun üzre, bilgi sahibi olmadığın konular hakkında burnunu sokmaman gerektiğini daha önce belirttiğimi zannediyorum. Eğer sana yazdığım 2.mesajı 20 kere daha okusaydın, okuduğunu anlama konusundaki önerini dikkate almaya değer bulabilirdim. Ama bu önerinin senden gelmiş olması son derece ironik gibi gözüküyor. Algılama biraz geç sanırım..

2 mesajında dahi seviyenin / seviyesizliğini belli etmene rağmen çevreme sabır dileyecek haddi kendinde görebiliyorsan; yanlışı düzelten bir kişinin yorumunu kaldıramadığın için hakkında bir firma çalışanı olarak itham etmeyi ve benzeri çirkin yollarla konuyu amacından saptırıp gereksiz bir muhabbete dönüştürmeyi becerebiliyorsan, ben en büyük hayır ve sabır duasını senin çevrendekilere dilemekte hiç bir sakınca görmüyorum.

Ben herşeyi, bildiğimi söylemiyorum. Bunu söyleyecek kadar cahil değilim.. Aksine senin hiç birşeyi bilmediğini söylüyorum.

Nasıl bir tesadüf ki bende seviyemi, karşımdaki insanın seviyesine göre belirlemek zorundayım.

Her neyse ki bende, sizler gibi meraklı değilim bildirimize, çaldığınız boş vakite, seviyesiz yorumlarınıza.. Ayrıca şuanda içinde bulunduğumuz tartışmadan son derece rahatsızlık duyduğumu belirtirim..

Bahsettiğin, savunduğun hatta anlamsız komik cümleciklerinle sana mutluluklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

Orijinalden alıntı: fetter

quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

Aldığı telefonun su geçirmeme özelliği var diye musluğun altına sokanlar var. Bu tür şeyler kalksın yoksa daha çok kişinin canı yanacak

isteyen istedigi kadar soksun suya hocam bu alet adi ustunde su gecirmez telase gerek yok :D birde su gecirse nolcakki aldigin gibi gøturup yenisini alacakasin"neymis su kacmis" al yenisini al ;)

Ahh keşke dediğin gibi olsa. Maalesef telefon su geçirdiği zaman kullanıcı hatası diyorlar ve 500 TL tamir parası verdiğinle kalıyorsun. Üstelik sitelerindeki resimlerde hep havuzun içinde falan telefonlar. Hadi tamam dediğin gibi olsa 10 gin 20 gün servisi beklemeye değer mi üstelik yeni telefona. Yağmurun altında zaten hiç bir telefon su geçirmediğine göre bu özellik fasa fiso.

Haklisin hocam ama bu durum saticiya ve ulkeye gøre degisiyor mutlaka bundan suphem yok, bendeki z her køsesinde dusme sirasinda olusan hasarlar vardi arkasindada asagi køsede kirik vardi nasil olduysa bigun alwte su kacti kamerada gørdum kucuk damlalar vardi megersem o køse hafif acilmis verdim aldigim yere 2 hafta sonra yenisinu verdiler sagolsunlar

• quote:

:) 2000 tl den asagi olursa z1 tesekkuru bir borc bilin.mutlaka zamanla duser ama hemen degil.daha yazin z 1500_1700 aradindaydi yalnis degilsrm

• Pil daha iyi olabilirdi ama cerceveyi buyutmek gerekirdi, o zaman siz de gene "cerceveye bak hahaha" falan diye yorumlar yapardiniz. Ekrani 4.3" olan ve 720p cozunurlugunde olan bir telefon icin batarya suresi 5"li 1080p cozunurluklu z1 ile ayni olacaktir. Dusunmeden yazmayiniz bazi seyleri rica ediyorum.

Saygilardan bir demet.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.