Şimdi Ara

CertainCrimes' den Pk/Vs/Veda Movieler.(USKO-PVP)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle ben Esculope, bu arkadaşımın üyeliği ben şifremi unuttum aylardır giremiyorum e-mailimde kayıplarda.
    Gördüm ki forumda pek canlılık kalmamış, bende bu zamana kadar çektiğim bütün videoları yükliyeyim dedim. 2-3 Senelik videolarda var 2 3 aylık da.
    Umarım izlerken Keyif alırsınız öncelikle biraz komik başlayalım, Thrust town :)

Buradan
    Şimdide Usko Benzeri Private Serverlardan Videolarla Devam edelim
    Buradan .
    +30 Rebirth Itemlerrr
    Buradan
    SexyKo suz olmaz tabii
    Buradan
    Olympia Ardream 2008
    Buradan
    Logosda Md+7 li 83 Asassin
    Buradan
    Bir asassin home ko da neler yapabilir ?
    Buradan
    İlk base asassin denemem. Private Server
    Buradan
    Son olarak Knight Kingdom Online'ye Veda Movie. Hatıralarr Upgrade Failler
    Oda buradan :)

Umarım keyif almışsınızdır.. İyi forumlar.
    Titan da görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raptora6767 -- 25 Ekim 2012; 21:28:00 >

• Güncel, kasmasın diye link haline getirdim.
  • Güncel
  • Birkaçını izledim güzel videolar, eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Birkaçını izledim güzel videolar, eline sağlık.

Teşekkürler
  • oha ya.. bu açıklama ne böyle
    Warder / Keeper Kill Pk And Vs Movies. 
    I made movie for fun :P isnt rlly special, only wanted to use some fraps that i still had on my pc..
    ItroysI 0000000 gku zp kunt f9devil two handed minor 75 lvl 70 lvl ardream t0rch logos sixtyseven strongdagger bigbigbig im pk pvp asas cz ayak bacak tek el cepte minor combo 80 level rogue asas warrior mage fage pk noname no name king vs gm ko2le bus dupe pedal minor parabola zero 0000000 d9devil mottatoni str1ker :stuner: daggerphobia ciscosystem clan blood bl00d seraph f9devil logos ardream ares ardream n0rb1t fage str1ker potatoe livenup kim raptor +9 shard +9 +8 upgrade gb cleaver +9 clever md mirage dagger chitin shell chitin bow daggerphobia legend ciscosystem rememberme loqiuto giza clan apostol ap0st0l qptions manar omsabaskan mr80 booooooooooo elu elt archer elt edena ardream girakon ronark land mage nova timurlengx timurleng priest beterr alkoc ares patriot legend whyyamtar sinsexy drkterror king ironpunch nullmaster nullwarrior knightonline silkroad wow roycolt buyucu
    md +8 mirage dagger +8 shard +8 raptor +8 chitin shell +8 plate +8 chitin bow iron bow +8 rogue shell +8 sherion +9 shard raptor shell ib iron bow hell breaker ii iron impact totamic toto hanguk dark vane boss event gm hack ko2le koxp czcombo hilaladam prince of persia wow silkroad gm hack char hack bus dupe blessed upgrade scroll dupe dupe programi ko hile strongdaggers 0000000 zero f9devil daggerphobia ItroysI nobodyisperfect mottatoni livenup bobert nullmaster D2K nullwarrior pvp Pwp private server server private Sirmc nullmaster pk 1299 homeko db zor db pvp 1299 pk knight online

ama videolar güzelmiş orası ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arseniCem -- 28 Ekim 2012; 2:00:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

oha ya.. bu açıklama ne böyle
    Warder / Keeper Kill Pk And Vs Movies. 
    I made movie for fun :P isnt rlly special, only wanted to use some fraps that i still had on my pc..
    ItroysI 0000000 gku zp kunt f9devil two handed minor 75 lvl 70 lvl ardream t0rch logos sixtyseven strongdagger bigbigbig im pk pvp asas cz ayak bacak tek el cepte minor combo 80 level rogue asas warrior mage fage pk noname no name king vs gm ko2le bus dupe pedal minor parabola zero 0000000 d9devil mottatoni str1ker :stuner: daggerphobia ciscosystem clan blood bl00d seraph f9devil logos ardream ares ardream n0rb1t fage str1ker potatoe livenup kim raptor +9 shard +9 +8 upgrade gb cleaver +9 clever md mirage dagger chitin shell chitin bow daggerphobia legend ciscosystem rememberme loqiuto giza clan apostol ap0st0l qptions manar omsabaskan mr80 booooooooooo elu elt archer elt edena ardream girakon ronark land mage nova timurlengx timurleng priest beterr alkoc ares patriot legend whyyamtar sinsexy drkterror king ironpunch nullmaster nullwarrior knightonline silkroad wow roycolt buyucu
    md +8 mirage dagger +8 shard +8 raptor +8 chitin shell +8 plate +8 chitin bow iron bow +8 rogue shell +8 sherion +9 shard raptor shell ib iron bow hell breaker ii iron impact totamic toto hanguk dark vane boss event gm hack ko2le koxp czcombo hilaladam prince of persia wow silkroad gm hack char hack bus dupe blessed upgrade scroll dupe dupe programi ko hile strongdaggers 0000000 zero f9devil daggerphobia ItroysI nobodyisperfect mottatoni livenup bobert nullmaster D2K nullwarrior pvp Pwp private server server private Sirmc nullmaster pk 1299 homeko db zor db pvp 1299 pk knight online

ama videolar güzelmiş orası ayrı

Bilirsin, eskiler sevilir.
    Bide o açıklamayı 100.000 viewli bi videodan almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raptora6767 -- 28 Ekim 2012; 3:50:58 >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.