Şimdi Ara

ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ 3'ÜNCÜ ZH. TUG. K.LIĞI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
71
Cevap
1
Favori
69.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet sonuçlar belli oldu ve bende tekirdağ çerkezköy 3.zırlı tugay komutanlığında'yım... :) varmı başka arkadaşlar buraya çıkan?varsa gitmeden haberleşelim...
  • hayırlı olsun kardeşim... bende geçen yıl 331 olarak yaptım... sorun varsa cvp larım... sınıfın ne bu arada?
    quote:

Orijinalden alıntı: juan_dark

Evet sonuçlar belli oldu ve bende tekirdağ çerkezköy 3.zırlı tugay komutanlığında'yım... :) varmı başka arkadaşlar buraya çıkan?varsa gitmeden haberleşelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paulpierce06

hayırlı olsun kardeşim... bende geçen yıl 331 olarak yaptım... sorun varsa cvp larım... sınıfın ne bu arada?
    quote:

Evet sonuçlar belli oldu ve bende tekirdağ çerkezköy 3.zırlı tugay komutanlığında'yım... :) varmı başka arkadaşlar buraya çıkan?varsa gitmeden haberleşelim...

Sınıfım tankcı er olarak geçiyor.gerçekten bilgileriniz çok kıymetli... benim merak ettiğim rahat sayılırmı yer olarak,yemekleri fln nasıl,duş v.s olayları nasıl bide sürgün yeri fln demiş bazı kişiler doğrumu? :)
  • biraz geç cvp yazıorum kusura bakma.. baglantıda sorun vardı... ben topçuydum.. şimdi öncelikle acemiligini çerkezköy değil saray ilçesinde yapacaksın... çerkezköye düşen herkes acemiligini sarayda yapar. Tankçı olarak kalırsan acemilikten sonra çerkezköye düşersin ama topçu yada hava savunma ya geçirirlerse saray da devam edersin askerliğe.... Düştüğün yer pek rahat bi yer değil.. Çerkezköyü çok bilmesemde arkadaslarımdan oranın da pek iyi olmadıgını söyleyebilirim... Acemilikte sizi hava savunma taburuna yerleştirirler kısa dönemler olrak takımlara ayrılırsınız.. acemilik en güzelidir orda.. biz gittigimizde banyo yapım aşamasındaydı çok sıkıntı çektik ama şuan banyo gayet iyi durumda.. Acemilikte bol bol yürüyeceksiniz.. tören için hazırlık yapacaksınız.. havası çok soguktur keşke doğuya düşseydim diyebilirsin.. tabi ustaya geçip nöbet tutmaya başlayınca.... Açıkcası yemekleri çok kötüydü ama alışıyorsun yani yenmeyecek kadar da kötü değil.. şuan aklıma bunlar geliyor senin aklına takılan bişey varsa ona göre cevaplarım.... yanık kremleri fln oluyor ya onlardan götür mesela çünkü sogukta kulakların soyuluyor..
    quote:

quote:

hayırlı olsun kardeşim... bende geçen yıl 331 olarak yaptım... sorun varsa cvp larım... sınıfın ne bu arada?
    quote:

Sınıfım tankcı er olarak geçiyor.gerçekten bilgileriniz çok kıymetli... benim merak ettiğim rahat sayılırmı yer olarak,yemekleri fln nasıl,duş v.s olayları nasıl bide sürgün yeri fln demiş bazı kişiler doğrumu? :)

• quote:

biraz geç cvp yazıorum kusura bakma.. baglantıda sorun vardı... ben topçuydum.. şimdi öncelikle acemiligini çerkezköy değil saray ilçesinde yapacaksın... çerkezköye düşen herkes acemiligini sarayda yapar. Tankçı olarak kalırsan acemilikten sonra çerkezköye düşersin ama topçu yada hava savunma ya geçirirlerse saray da devam edersin askerliğe.... Düştüğün yer pek rahat bi yer değil.. Çerkezköyü çok bilmesemde arkadaslarımdan oranın da pek iyi olmadıgını söyleyebilirim... Acemilikte sizi hava savunma taburuna yerleştirirler kısa dönemler olrak takımlara ayrılırsınız.. acemilik en güzelidir orda.. biz gittigimizde banyo yapım aşamasındaydı çok sıkıntı çektik ama şuan banyo gayet iyi durumda.. Acemilikte bol bol yürüyeceksiniz.. tören için hazırlık yapacaksınız.. havası çok soguktur keşke doğuya düşseydim diyebilirsin.. tabi ustaya geçip nöbet tutmaya başlayınca.... Açıkcası yemekleri çok kötüydü ama alışıyorsun yani yenmeyecek kadar da kötü değil.. şuan aklıma bunlar geliyor senin aklına takılan bişey varsa ona göre cevaplarım.... yanık kremleri fln oluyor ya onlardan götür mesela çünkü sogukta kulakların soyuluyor..
    quote:

quote:

quote:

çok teşekkürler bilgilendirmeniz için :) peki ben ilk gidişimde saray'a mı teslim olucam yoksa beni çerkezköyden mi saraya göndericekler acaba? bide orda şu komutana fln dikkat et diyebilceğiniz bi komutan fln varmıdır?

• sen çerkezköye teslim olcaksın.. ordan otobüslerle götürcekler sizi.. 30 dk fln.... acemilikte zaten gruplar halinde dolşaırsınız istirahat saatlerinde de.. pek sürüden ayrılma çarpılabilirsin :) başınıza hangi komutanları vercekler bilemiyorum... ama eger topçu olarak kalma durumun olursa.. 2. bataryaya düşmemeye çalış.. saolsunlar pek kısa dönemleri sevmez 2. bataryada ki komutanlar.... Ailen yakın bi yerlerde oturuyorsa yemin törenine kesin çağır evci iznine çıkarsın.. hatta istanbula kaçabilirsin yemin töreninden sonra 2 gün
    quote:

quote:

biraz geç cvp yazıorum kusura bakma.. baglantıda sorun vardı... ben topçuydum.. şimdi öncelikle acemiligini çerkezköy değil saray ilçesinde yapacaksın... çerkezköye düşen herkes acemiligini sarayda yapar. Tankçı olarak kalırsan acemilikten sonra çerkezköye düşersin ama topçu yada hava savunma ya geçirirlerse saray da devam edersin askerliğe.... Düştüğün yer pek rahat bi yer değil.. Çerkezköyü çok bilmesemde arkadaslarımdan oranın da pek iyi olmadıgını söyleyebilirim... Acemilikte sizi hava savunma taburuna yerleştirirler kısa dönemler olrak takımlara ayrılırsınız.. acemilik en güzelidir orda.. biz gittigimizde banyo yapım aşamasındaydı çok sıkıntı çektik ama şuan banyo gayet iyi durumda.. Acemilikte bol bol yürüyeceksiniz.. tören için hazırlık yapacaksınız.. havası çok soguktur keşke doğuya düşseydim diyebilirsin.. tabi ustaya geçip nöbet tutmaya başlayınca.... Açıkcası yemekleri çok kötüydü ama alışıyorsun yani yenmeyecek kadar da kötü değil.. şuan aklıma bunlar geliyor senin aklına takılan bişey varsa ona göre cevaplarım.... yanık kremleri fln oluyor ya onlardan götür mesela çünkü sogukta kulakların soyuluyor..
    quote:

quote:

quote:

çok teşekkürler bilgilendirmeniz için :) peki ben ilk gidişimde saray'a mı teslim olucam yoksa beni çerkezköyden mi saraya göndericekler acaba? bide orda şu komutana fln dikkat et diyebilceğiniz bi komutan fln varmıdır?

• Merhabalar bende acemiliğimi Ankara / Mamak Mebs.te yaptım ve usta birliğim ise
    ‎3'üncü Zırhlı Birlikler Tugayı Muhabere Bölüğü
    TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY çıktı. Bu bölüm nasıl bana anlatabilir misiniz. Ve uzun dönem olarak yapacağım.
  • merhaba arkadaşlar konuyla bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim.. benim usta birliğim çerkezköydeki 13. mühimmat bölük komutanlığına çıktı. Sınıfım BAKIM, kısa dönem er olarak..ben burda yaşamıyorum askerlik için geldim ülkemize.. İnternet baktım da tam bir adres bulamadım, tam adrese ihtiyacim var... nasıl biyerdir. burada askerlik yapan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gabriel74 -- 30 Nisan 2014; 14:02:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel74

merhaba arkadaşlar konuyla bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim.. benim usta birliğim çerkezköydeki 13. mühimmat bölük komutanlığına çıktı. Sınıfım BAKIM, kısa dönem er olarak..ben burda yaşamıyorum askerlik için geldim ülkemize.. İnternet baktım da tam bir adres bulamadım, tam adrese ihtiyacim var... nasıl biyerdir. burada askerlik yapan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. teşekkürler..

Özelden mesajını cevapladım dostum, bu arada önceki sayfadaki mesajlarımı okursan benim de Çerkezköy'le ilgili unuttuğum birçok bilgi var. :)

Mesela otelin adını hatırlayamamıştım, kendi mesajımı okudum ve Gabralı Hotel idi, tabi bilmiyorum halen duruyor mu? :)
  • Selam arkadaşlar K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1 İNCİ MÜHT.BLG.K.LIĞI 13 ÜNCÜ MÜHT.BL.K.LIĞI / TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ KISA DÖNEM askerlik yapıcam tam adresi verebilecek var mı birde yazıların hepsini okudum nerdeyse mühimmat bölüğü rahat demiş bir arkadaş (cinemania ) bilgi verirseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dvddoz -- 8 Ağustos 2014; 17:21:02 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.