Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siparişler için gelen kargo kamyonlarının resimlerinden de anlaşılacağı üzere ciddi bir kuruyemiş lobisi var. İndirimlerin devamını bekliyoruz kalite/fiyat iyi olduğu sürece yılbaşı olması gerekmiyor sürekli müşterileriniz oluruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    Yiğidi öldür hakkını yeme herşey mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar olumlu yorum karşısında dün sabahta ben sipariş verdim. İnşallah cumartesiye ulaşır

Sipariş Numarası: 3545
  • Karışık jumboya tıklıyorum ama 79.90 gözüküyor. Kaçırdık galiba

• indirim mevcut değil sitede şu an sipariş verecektim yalan oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkoz

2 kg karısık aldım. antep ve kaju gözle görülür sekilde az. fındık cogunlukta. bademde bolcaydı. ürün tazeliğinde sıkıntı yok gayet tazeler. yalnız keske

ANTEP FISTIĞI 28%
    FINDIK İÇİ 22%
    BADEM İÇİ 22%
    KAJU FISTIĞI 28%

bu oranlarda olsaydı.
    Evet gerçekten burda yazan oranlar doğru değil benim siparişimde de gözle görülür şekilde antep fıstığı ve kaju çok az. Badem ve fındık dolu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Naturel antep fıstığı, giresun fındık, çiğ badem ve çiğ kaju siparişimin fotosunu paylaşıyorum. Ben çok sevdim. Antep fıstığı ufak taneli ama tadında ve yemesinde hiç sorun yok. Bitince ve bir daha yine böyle uygun fiyatlı kampanyası olursa tekrar sipariş geçerim. Teşekkürler.

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi)

• kampanya devam ediyor mu?
  • Benimde ürünlerim geldi...
    Naturel antep, ve ballı sütlü fıstık gayet taze ve tadı güzel, ürünün paketlemesi çok başarılı tebrik ederim firmayı. Başarılar
  • Dün sipariş verecektim, ürünler sepette duruyor fakat geç oldu yarın sabah hallederim demiştim :( şimdi baktım bitmiş kampanya. Donanım haber için indirim kodu verin bari öyle alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fdirej

Dün sipariş verecektim, ürünler sepette duruyor fakat geç oldu yarın sabah hallederim demiştim :( şimdi baktım bitmiş kampanya. Donanım haber için indirim kodu verin bari öyle alalım.
    Aynen ben de bugün almayı planlıyordum, sabah baktım bitmiş kampanya.
  • Konuyu internet sitelerindeki canlı destek hattına ilettim, benim gibi forumda da bekleyenler olduğunu kampanyanın devamını ya da indirim kodu istediğimizi söyledim :))) yetkililere ileteceğem dedi. Bakalım belki foruma özel birşey yaparlar alamayanlar bugün alır. Sizlerde yazın.
  • Sipariş #3580
    Sipariş Tarihi: 25 Aralık 2018 Salı Sipariş Durumu: İşleniyor
    Sipariş Toplamı: 101,08 TL

Ödeme hatası vardı,çözüldü. Şu an işleniyor olarak görünüyor.
    Türk kahvesi unutulmasın lütfen.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi end76 -- 26 Aralık 2018; 12:20:48 >
  • dün sabah 7 gibi verdim.hala bekliyor görünüyor
    3529 sipariş no
  • Dediklerinin hepsini yapan
    Taptaze
    Harika paketleme
    Hediyeleri çok nazik
    Bütün bunları makul fiyatla satan
    Parasının hakkını fazlasıyla veren böyle adamlar kaldı mı yahu?
    Her kuruş helal olsun,allah bol bereketli işler versin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fdirej F kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arustamov71

Aynen ben de bugün almayı planlıyordum, sabah baktım bitmiş kampanya.

Alıntıları Göster
    Kampanyanın dün biteceğini bilmiyordum 2 gündür ha aldım ha alcam derken kahvaltıyı yaptım geldim bir baktım kampanya bitmiş.
    Bizim millet son dakikayı sever bekleyen kaç kişi var siz hesap edin :)
  • nedirso N kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sipariş Numarası: 3439
    Çiğ fındık yerine çiğ yerfıstığı yollamışlar,nasıl bir çözüm bulalım?
    Yoğunluktandır muhtemelen,
  • Merhaba, pazartesi günü 20:04'te verdiğim siparişim 1 saat önce elime ulaştı. Öncelikle kahve ve gerçekten ürünlerin tazeliği için teşekkürler. Bu dönemde böyle satıcı bulmak bizim için nimet gibi bir şey. Umarım tekrardan bir kampanya görebiliriz cevizi beğendiğimiz için bu sefer 3 4 kilo alacağız.

Ürünleri tek tek burada incelemek isterdim ancak uzun süreceği için üstün körü geçeyim. Badem dışında her şeyi beğendik ancak bademe bir türlü ısınamadık. Tazelik kısmına diyecek hiçbir söz bulamadım mükemmel bile az kalabilir. Tek kusur çekirdekte çıktı normal çekirdek almıştım siyah çekirdek geldi onu da beğendik. Ürünlerin gram olarak fazlası var eksiği yok. Tekrardan her şey için teşekkürler.

• Naturel Antep fıstığı tazecik, lezzetli..Fırınlanmış Kaju gerçekten taze, çok beğendim. Dut kurusu orta şekerli ama kesinlikle kötü değil..Türk kahvesi ise taze çekilmiş, orta kavrum ve sertlikte, çok başarılı..Teşekkürler, çok memnun kaldık..
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.