Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nedirso

Aslında Donanım Haber'e özgü diyebiliriz, çünkü burası dışında başka forum vs. kullanmıyoruz. Bir de gerçekten de antep fıstığı olsun, kaju olsun, gerçekten de sıcak bir fırsat.

Sıcar fırsatlara taşınmaya hakkeden de bir kampanya, yazılımdan kaynaklı teknik konulardan dolayı da Donanım Haber'e özel bir konuyu istesek de şu anda gerçekleştiremeyebiliriz, sonuç da yılbaşı da yaklaştı.

Bu koşulları da düşünerek ürünü sıcak fırsatlara taşımanız mümkünse çok sevinirim, müteşekkir olurum.

Alıntıları Göster
    hocam böyle taşırsak anında silinir. fiyatlarınız uygun ama bu fiyatlara biraz araştırınca yine ürün bulunabiliyor. sıcak fırsat olması için ekstra bişi olması lazım yoksa anında şikayet edilir silinir konu. yani ne olur şöyle olur 100 lira üzeri dh siparişlerine 250 kr karışık kuruyemiş pakedi hediye edersiniz falan. işte o zaman herkes alır. ben mewsela sizin sitenizi donanımhaberden bağımsız bulmuştum. dh den sipariş alabilmke için özel kampanya şart

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam böyle taşırsak anında silinir. fiyatlarınız uygun ama bu fiyatlara biraz araştırınca yine ürün bulunabiliyor. sıcak fırsat olması için ekstra bişi olması lazım yoksa anında şikayet edilir silinir konu. yani ne olur şöyle olur 100 lira üzeri dh siparişlerine 250 kr karışık kuruyemiş pakedi hediye edersiniz falan. işte o zaman herkes alır. ben mewsela sizin sitenizi donanımhaberden bağımsız bulmuştum. dh den sipariş alabilmke için özel kampanya şart

Alıntıları Göster
    O zaman şöyle yapabiliriz, 100 TL üzeri siparişlerde üye olurken referans bölümüne "Donanım Haber" yazanlara 250 gr. Türk kahvesi hediye etsek. İndirimin üzerine bir de güzel bir Türk kahvesi yakışır di mi?

• nedirso N kullanıcısına yanıt
    Türk kahvesi dediniz hemen sipariş oluşturdum.

Sipariş Numarası: 2893

Kahvemi unutmayınız lütfen :) donanımhaber nereye yazacağımı bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O zaman şöyle yapabiliriz, 100 TL üzeri siparişlerde üye olurken referans bölümüne "Donanım Haber" yazanlara 250 gr. Türk kahvesi hediye etsek. İndirimin üzerine bir de güzel bir Türk kahvesi yakışır di mi?

Alıntıları Göster
    tamam hocam açıyorum başlık o zaman bakalım neler diyecekler.
  • quote:

tamam hocam açıyorum başlık o zaman bakalım neler diyecekler.

Alıntıları Göster
    Üye olurken mutlaka ama mutlaka "Referans/Öneren Arkadaşınızın İsmi" kısmına "Donanım Haber" yazılmalı, aman dikkat.

Teşekkürler.
  • rehberr kullanıcısına yanıt
    Şimdiden afiyet olsun.
    Ben yazmadım hocam sıkıntı olur mu ? Türk Kahvemi isteriiiiiiimmmm ☺️

• rehberr kullanıcısına yanıt
    Üye olurken referans veren arkadaş kısmına "Donanım Haber" yazılmalı mutlaka.

Özelden konuştuk zaten. :)
  • quote:

Üye olurken mutlaka ama mutlaka "Referans/Öneren Arkadaşınızın İsmi" kısmına "Donanım Haber" yazılmalı, aman dikkat.

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    iyi de eski üyeler nolcak
  • quote:

iyi de eski üyeler nolcak

Alıntıları Göster
    Eski üyeler sipariş verdikten sonra Donanım Haber üyesi olduklarını belirtirlerse onlar da yararlanabilirler.
    ekleyeyim bu bilgiyi de
  • Hocam Kudüs hurması piyasa fiyatının üzerinde ona da bir güzellik yaparsanız sepete eklerim 1 kg

• quote:

Üye olurken referans veren arkadaş kısmına "Donanım Haber" yazılmalı mutlaka.

Özelden konuştuk zaten. :)
    100 lira üzeri sipariş verirken referans kısmına "donanım haber" yazarsak 250g kahve hediye ediyorsunuz doğru mu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneblood

100 lira üzeri sipariş verirken referans kısmına "donanım haber" yazarsak 250g kahve hediye ediyorsunuz doğru mu hocam?

Alıntıları Göster
    Evet, üye olurken referans kısmı var, oraya "Donanım Haber" yazmalısınız, yine siparişiniz 100 TL ve üzeri olmalı.

Tabi ki Yılbaşı için geçerli %20 indirim kampanyasından da yararlanmaya devam ediyorsunuz, konu başlığında diğer konular da yazmalı, oradan bakabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

• Alışveriş tutarı 102,08 TL olmasına rağmen %20 uygulanmadı. Üye olurken Donanım Haber yazmıştım halbuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrendMark

Alışveriş tutarı 102,08 TL olmasına rağmen %20 uygulanmadı. Üye olurken Donanım Haber yazmıştım halbuki.
    %20 indirimli fiyatlar zaten indirimli olarak görüntüleniyor olmalı, orada sepete sonradan uygulanan bir indirim yok. İlk mesajımda ürünlerin bazılarının fiyatları yazıyor, eğer o fiyatları görüyorsanız o zaman indirim zaten uygulanmış demektir. Eğer o fiyatlardan çok farklı bir fiyat görüyorsanız o zaman bir yanlışlık var demektir.

250 gr. Türk kahvesi hediyesi Donanım Haber üyelerine özeldir.
  • Sipariş verdik bakalım söylendiği gibi iyi çıkarsa fiyat uygun olduğu sürece alırım.
  • Ankaradaki grosslarla hemen hemen aynı fiyat. Onlarınkinden daha iyi mi hocam? İyiyse alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

Ankaradaki grosslarla hemen hemen aynı fiyat. Onlarınkinden daha iyi mi hocam? İyiyse alacağım.
    Bence kıyas yapılamaz, ancak karar verecek olsan sizsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.