Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguz_nmcal

Kod bekliyorum hala
    kodla yapılan kampanyamız ilk kampanyaydı. Şimdi fiyatlar indirimli, hediye 250 gr. Türk kahvesi içinse siteye üye olurken referans kısmına "Donanım Haber" yazmalısınız. Önceden üyeyseniz müşteri hizmetlerimize durumu bildirmeniz yeterlidir.

Şimdiden afiyet olsun, yardımcı olabileceğim başka bir konu var mıdır?
  • Sipariş Numarası: 3103

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimsediil

Karışık cerez siparisi veriyorum bende.

İcindeki antep fistigi findik badem kaju gelince hepsini hassas teraziyle tek tek tarticam gramajlarini ve tazeliklerini yazicam. Eger ucuzdan fazla koyma olayi olursa yilbasidir yogunluktur felan dinlemem thh ye giderim direk bilesiniz.
    Her zaman, bu ürünümüz fabrikadan çıkışla geliyor, eğer ki hata varsa lütfen haber verin. Olur ki olumsuz bir durum varsa bize bildirin, teşekkür ederiz. Arada fabrika çıkışlı olduğu için oynamalar olabilir, ancak toplamda oranlarımız bu oranlardır. Siz de mesela bir ürün az çıkarsa başka bir müşterimizde o ürün çok çıkabilir, toplamda oranlar eşitlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedirso -- 20 Aralık 2018; 10:30:24 >

• Sipariş Numarası: 3105 hediye kahveyi unutmazsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

12 sayfayı okuyamadım kusura bakmayın. Pos da hangi sektör geçiyor, hangi bankalar için üye iş yeri?
    Güncel kampanyalardan dahil olduğu var mı?
    Cevabı ilk mesaja eklerseniz faydalı olur.
    Halkbank'ın posunu kullanıyoruz, gıda sektörü olarak geçiyoruz. Özel bir üye işyeri vs kampanyasına dahil değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

No : 3083
    İle de ben aldım , geri döndüğünüz iyi oldu uzun zamandır kapalıydı

Daha önce antep fıstığı almıştım bir çok kez , gerçekten çok güzeldi ürünler. Umarım yine aynı şekilde devam ediyorsunuzdur.
    Tekrar hoşbulduk o halde, aynı şekilde devam ediyoruz.

Bir sorun olursa lütfen haber verin, şimdiden afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Pos ne olarak geçiyor arkadaşlar ve sayın yetkili
    Pos Halkbank'tan ve gıda olarak geçiyor. Şimdiden afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Ben de siparişi geçtim. Sipariş Numarası: 3091

Deneyelim bakalım. Seversek bütün ofisi bağlarsınız
    Umarım ki beğeneceksiniz, fakat olur da bir sorun olursa lütfen haber verin, mutlaka çözeriz. Şimdiden afiyet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: nedirso

kodla yapılan kampanyamız ilk kampanyaydı. Şimdi fiyatlar indirimli, hediye 250 gr. Türk kahvesi içinse siteye üye olurken referans kısmına "Donanım Haber" yazmalısınız. Önceden üyeyseniz müşteri hizmetlerimize durumu bildirmeniz yeterlidir.

Şimdiden afiyet olsun, yardımcı olabileceğim başka bir konu var mıdır?

Alıntıları Göster
    Sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Ambalajlamanız kilitli poşetmiş sanırım. Yanlış bilmiyorsam kayda değer bi ağırlığı var. Ürünler tartılırken bu değere dikkat ediliyor mu? 250 gr. konulan peket hiç yoktan 30-40 gr. vardır diye tahmin ediyorum. Ambalaj büyüdükçe miktarı da artacaktır tabi.
    Selamlar, güzel soru, biz de göndereceğimiz ürünü fazladan ne kadar koymalıyız diye hesaplarken bunu düşünmüş ve tartmıştık. 250 gr.'lık kilitli poşetlerin ağırlığı 10 gr. kadar, 500 gr.'lık kilitli poşetlerin ağırlığı 15 gr. kadar, 1kg'lık kilitli poşetlerin ağırlığı 20 gr. kadar.

Ürünleri hazırlarken üzerine fazladan bunu ekliyoruz, hak kalsın istemiyoruz.

Yine de hatamızı farkederseniz söyleyin, bunu telafi ederiz, her türlü öneriye açığız. Tabi ki çok yoğunuz, işin içinde insan faktörü var, arada hatalar yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedirso -- 20 Aralık 2018; 10:52:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Bu kadar asosyal olmayın. Makbul, maksul, tatlıköy çok daha ucuz kargo da yok. İstediğini al kendin seç.
    Asosyal olmayalım ve aldığımız kuruyemişleri arkadaşlarımızla, ailemizle tüketelim.

Bu arada önerinize gerçekten saygım var, öte yandan mesela Tatlıköy'in web sayfasından fiyatlara baktım, aşağıdaki gibi oranlar var:

Badem 1 Kg ------ Çerez Kapımda 71 TL ------ Tatlıköy 79 TL
    Kabuklu Ceviz 1 Kg ------ Çerez Kapımda 26 TL ------ Tatlıköy 35 TL
    Antep 1 Kg ------ Çerez Kapımda 55 TL ------ Tatlıköy 67 TL
    Kaju 1 Kg ------ Çerez Kapımda 79 TL ------ Tatlıköy 89 TL

Eminim onların da daha uygun olduğu ürünler vardır, ben tabi ki Çerez Kapımda'yı temsil ettiğim için bu tür bir karşılaştırmatı tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedirso -- 20 Aralık 2018; 11:7:5 >

• quote:

Sağolun

Alıntıları Göster
    Sip no 3109 kahve hediyesini istiyorum:) yazmayı unuttum

• quote:

Sip no 3109 kahve hediyesini istiyorum:) yazmayı unuttum

Alıntıları Göster
    Notumuzu aldık, şimdiden afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ftrhüseyin

Sipariş numaram 3092 hocam kahvemizi unutmayın yoğunluk arttı gibi hissediyorum ;) Kolay gelsin umarım kuru meyveleri beğenirim burdan bilgilendirme yaparim
    Şimdiden afiyet olsun, unutmayacağız, fakat meğer ki unutursak lütfen hatırlatın, mutlaka ama mutlaka sonradan göndeririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

3095 de bende, bekliyoruz :)
    ama ben de aceleyle 1 kg siirt göremedim o sebep 4 tane 250 gr seçtim dolayısıyla pahalıya gelmiş oldu siparişi de verince düzeltme şansı olmadı iptal de etmek istemedim ama
    Merhaba, eğer ödeme yapmadıysanız gerekli ayarlamayı yapayım. Lütfen haber verin.
  • nedirso N kullanıcısına yanıt
    Şubeye göre fiyatlar değişiyor demekki. Geçen hafta farklıydı fiyatlar. Her firmanın tüm ürünlerinin ucuz olmasının imkanı yok zaten. Bir kaç kere internetten aldım forumda olan. Pek memnun kalamadım. 100 tl çok olmasaydı sipariş verirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraygunca

Ekstra 5 TL indirim için ne yapmamız gerekiyor
    Yeni üyelerin kazandığı 5 TL değerinde bir çerez puan var, siparişinizi verirken ödeme seçimi ekranında çerez puan kutusu var, bunu işaretlerseniz 5 TL indirim siparişinize anında yansıtılacaktır. Sorun olursa lütfen yazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes122

up!

bu sorunun cevabını beklemekteyiz

Alıntıları Göster
    Soruyu elimden geldiğince cevapladım, şimdiden afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elvismail

adres için neden TC isteniyor ?
    Fatura keserken yasalardan kaynaklanan bir durum, öte yandan tabi müşterilerin beyanları neyse biz bunu kabul ediyoruz.
  • nedirso N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ödeme yaparken fakettim 3106 nolu siparişi oluşturdum. Denemiş olalım, sabah işe gelirken fiyat karşılaştırması için burada ki meşhur bir dükkana uğradım. Sizin fiyatlar çok makul, inşallah tazelik ve kalite konusunda da iyiyseniz çok sık alışveriş yaparım. Hayırlı işler dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.