Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdiden afiyet olsun, referansta "Donanım Haber" görünüyor zaten.
  • Ambalajlamanız kilitli poşetmiş sanırım. Yanlış bilmiyorsam kayda değer bi ağırlığı var. Ürünler tartılırken bu değere dikkat ediliyor mu? 250 gr. konulan peket hiç yoktan 30-40 gr. vardır diye tahmin ediyorum. Ambalaj büyüdükçe miktarı da artacaktır tabi.
  • Ben devamlı siirt fıstığı alırım antep fıstığından daha uygun ve iri olur burada tam tersi başka mağazalardan temin sağlarım çok pahalı geçen senede 39 TL'ye 1 kg almıştık dolar yükseldiği için antep fıstığı ağaçları psikolojik olarak ürün az mı verdi.

Reklam sadece uygun felan değil geçen büyük kuruyemiş mağazasına gittim 1 kg antep fıstığı 55 TL idi.
  • Ben de yeni üye oldum. Sipariş numaram 3064. Referansı girdim. Kahvemi unutmazsanız sevinirim. Hayırlı işler dilerim.
  • Sipariş no:3067

Gecenin bir yarısı aklımızda yokken çerez siparişi verdik.Hayırlısı bakalım...
  • 75 TL siparis icin kombo onerisi olan var mi arkadaslar? 1kg jumbo üstüne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

quote:

Orijinalden alıntı: enes122

Sitedeki mevcut fiyatlar yüzde yirmi indirimli

O zaman donanımhaber yazmanin ne esprisi var acaba neticede herkese ayni fiyat ise

Alıntıları Göster
    onu yazınca kahve hediye ediyor
  • Sipariş no 3068 bilhassa çiğ bademi merak ediyorum.hayirli işler.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Ben devamlı siirt fıstığı alırım antep fıstığından daha uygun ve iri olur burada tam tersi başka mağazalardan temin sağlarım çok pahalı geçen senede 39 TL'ye 1 kg almıştık dolar yükseldiği için antep fıstığı ağaçları psikolojik olarak ürün az mı verdi.

Reklam sadece uygun felan değil geçen büyük kuruyemiş mağazasına gittim 1 kg antep fıstığı 55 TL idi.
    Bazen tek tek mağazalarda daha uygun fiyatlı ürün olabilir, bunun çeşitli sebepleri olabilir. Eldeki ürünü çıkarmak isteyebilir, günü geçmeye yakın olabilir, birkç aylığına çok hesaplı bir mal bulmuş olabilr. Öte yandan bu mağazalar tüm Türkiye'ye satış yapmıyorlar, yapamazlar da.

Ürünleri tek tek değil toplu şekilde değerlendirmemiz de gerekiyor. Mesela n11'de antepler 70 civarına gidiyor, en uygun 61 TL'ye var bizden pahalı. Öte yandan PttAVM'de bir satıcı bizden 1 TL daha ucuza satıyor, ama orada da kajular çok pahalı.

Toplamda antep, kaju, ceviz, pikan vs gibi bir sepet yapacaksınız burada ciddi bir fırsat var.

Üzerine ilk alışverişte de geçerli 5 TL indirim var.

Bir de nereden baksanız 15 TL değerinde bir de 250 gr. Türk kahvesi hediyesi var.

Bunları değerlendirdiğimizde bunun DH üyeleri için sıcak bir fırsat olduğunu ve Çerez Kapımda için de yeni insanlara kendimizi tanıtmak için bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Gerçekten çok çalışıyoruz, her ürün iadesini koşulsuz kabul ediyoruz, yeter ki müşterilerimiz mutsuz etmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedirso -- 19 Aralık 2018; 23:7:58 >

• Siparişiniz başarılı bir şekilde işlendi !
    Sipariş Numarası: 3074

Hocam adres kısmında Tarsus-Mersin yazmayı unutmuşum onu eklermısınız
    Kahvemizi beklıyoruz 40 Yıl hatrımız kalacak sizlere
    Teşekür ederim.
  • Sipariş no 3079. Kahveyi unutmayalım lütfen ☺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş No:3080
    Umarım memnun kalırız
  • Kod bekliyorum hala

• Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karışık cerez siparisi veriyorum bende.

İcindeki antep fistigi findik badem kaju gelince hepsini hassas teraziyle tek tek tarticam gramajlarini ve tazeliklerini yazicam. Eger ucuzdan fazla koyma olayi olursa yilbasidir yogunluktur felan dinlemem thh ye giderim direk bilesiniz.

• 12 sayfayı okuyamadım kusura bakmayın. Pos da hangi sektör geçiyor, hangi bankalar için üye iş yeri?
    Güncel kampanyalardan dahil olduğu var mı?
    Cevabı ilk mesaja eklerseniz faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 20 Aralık 2018; 0:9:47 >
  • Kimsediil kullanıcısına yanıt
    Adamsın hocam :D
  • Karışık jumboyu alan ve düşüncelerini yazabilecek arkadaş var mı? Ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum
  • Sipariş no: 3082

Hayırlı satışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • No : 3083
    İle de ben aldım , geri döndüğünüz iyi oldu uzun zamandır kapalıydı

Daha önce antep fıstığı almıştım bir çok kez , gerçekten çok güzeldi ürünler. Umarım yine aynı şekilde devam ediyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rimesia -- 20 Aralık 2018; 0:21:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.