Şimdi Ara

Çerçevesiz IPS Monitörlerde 1$ = 2.99TL Kur Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

20-30 Nisan 2017 tarihleri arasında çerçevesiz IPS panel monitörlerimiz VX2276-SMHD, VX2476-SMHD, VX2776-SMHD ve VX2778-SMHD modellerinde dolar kurunu 2.99TL 'ye sabitledik. 

Kampanyanın geçerli olduğu iş ortaklarımız, 

Adeks Store -- www.adekstore.com 
    Hepsiburada -- www.hepsiburada.com 
    İnce hesap -- www.incehesap.com 
    Inventus -- www.inventus.com.tr 
    Integra –www.integra.com
    Itopya -- www.itopya.com 
    Media Markt --http://www.mediamarkt.com.tr
    Over Game --https://www.overgameweb.com
    Tekra Market -- www.tekramarket.com 
    Teknobiyotik -- www.teknobiyotik.com 
    Vatan Bilgisayarhttp://www.vatanbilgisayar.com

Kampanyayı detaylı incelemek için -->http://kampanya.viewsonicclub.com 

Kampanya fiyatları 

21.5 VX2276-SMHD Full HD Çerçevesiz Tasarım Monitörü 579 TRY 
    23.8 VX2476-SMHD Full HD Çerçevesiz Tasarım Monitörü 681 TRY 
    27 VX2776-SMHD Full HD Çerçevesiz Tasarım Monitörü 991 TRY 
    27 VX2778-SMHD WQHD 2K Çerçevesiz Tasarım Monitörü 1.447 TRY 

Modelleri incelemek için ->>http://www.viewsoniceurope.com/tr/products/lcd/

• Sadece belirttiğiniz modeller mi yoksa tüm modelleri kapsıyor mu?
  • Vx2476 modeli için gerçekte 7ms diyorlar bu doğru mu?
  • TechTR T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sadece yukarıda belirtilen modellerimizde kampanyamız var.

VX2276-SMHD
    VX2476-SMHD
    VX2776-SMHD
    VX2778-SMHD
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu bilgiye nereden eriştiniz? Kaynak paylaşabilir misiniz?
    Eğer oyun için düşünüyorsanız bu oyuncu monitörümüz değil. Tepki süresi GtG değeri 4ms 'dir. IPS panele sahiptir. IPS panelin en büyük özelliği yüksek renk doğruluğu sunmasıdır.
  • Hepsiburadadan vx2476 yı tam alıyordum 590tlden.stok bitti. Şansa bak. Dogum günü hediyem olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viewsonic Türkiye

Merhaba,

Bu bilgiye nereden eriştiniz? Kaynak paylaşabilir misiniz?
    Eğer oyun için düşünüyorsanız bu oyuncu monitörümüz değil. Tepki süresi GtG değeri 4ms 'dir. IPS panele sahiptir. IPS panelin en büyük özelliği yüksek renk doğruluğu sunmasıdır.

İnternet yorumlarına bakıyorum. Müşteri olarak ürünü almadan araştırırım. Şu an kullandığım samsung s24d590pl marka monitör de 5ms ips ekran. Oyunlarda bir sıkıntı çıkarmıyor. Zaten pek oyun oynamıyorum.
    Monitör bozulduğu için vx2476 almayı düşünüyorum tabi eskisinden düşük bir model istemem.
  • gtx 1070 im için, 2k g-sync 144 hz 1-2ms monitor almayı düşünüyorum önerdiğiniz bi modeliniz varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defineci00 -- 27 Nisan 2017; 3:15:2 >
  • Viewsonic Türkiye kullanıcısına yanıt
    xg2703-gs için de bir kampanya söz konusu olabilir mi?

• someoneme kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an için bir kampanya planımız bulunmamaktadır. Olunca buradan da duyurusunu yapıyor olacağız.
  • bloodscent B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an için bir planımız yok. Fakat olunca yine buradan ve ViewSonicTR sosyal medya hesaplarından paylaşacağız.
  • vetsimon kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet bu kampanyada bazı modellerde stoklar tahminizden erken bitti. Fakat yeni ürünler stoklara girmek üzere. Kampanya süresinde sipariş geçtiyseniz haftaya ürünler teslim olacaktır. Bir sonraki kampanyada aklınızda olsun.
  • Merhaba,

Şu an VX2276-SMHD modelimizde kampanya yukarıdaki iş ortaklarımızda devam etmektedir.

VX2276-SMHD | 21.5" | IPS Panel | HDMI + DP + VGA | Hoparlör |

Fiyat 579TL
  • İyi günler.
    İş ortaklarınızdan biri olan Hepsiburada'dan bir adet VX2276-SMHD monitör aldım.
    Kurulum için açtığımda Monitörün ayağındaki parlak kesimde birkaç darbe izi vardı pek sorun etmedim fakat Monitörü denemek için sistemime taktığımda sol hoparlörde büyük ölçüde ses bozukluğu ve cızırtı olduğunu fark ettim.Monitörü tercih sebeplerimden biri Dahili Hoparlörü olması idi.
    Bununla ilgili yaptığım telefon görüşmesinde monitörün değişimini talep ettim değişim yapamayacaklarını iade işleminin de olmayabileceğini söylediler. Ürünü sisteme taktığımda Garantisi başlamış oluyormuş. Garantisine de KVK bakıyormuş diye öğrendim sizin yazılarınızdan.
    Ayrıca monitörün arka kısmını incelediğimde vidaların kurcalanmış olabileceğini gözlemledim. Vidalarda fabrika çıkışı böyle izler olduğunu daha önce hiç görmedim.
    İş ortağınız olan Hepsiburada bana Arızalı bir monitör sattığı gibi tamir görmüş yada kurcalanmış düzeltilememiş bir monitör satmış olabilir mi?
    Monitör bana şu an çok lazım ve garantideki o süreci beklemek beni fazla zorlar.
    Bununla ilgili internet ortamında en yetkili ağız olduğunuz için yardımlarınızı bekliyorum. Antalya'dan yazıyorum. Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz.
  • BoCeKzzz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Darbe konusunda ürün size ulaştığında herhangi bir hasar var mıydı? Veya monitörün üzerindeki jelatinlerde ya da kutu içinde herhangi bir hasar var mıydı? Yasalar gereği, herhangi bir ürünü kargodan teslim almadan önce kutunun hasarsız olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Ürün teslim alındıktan sonra herhangi bir tutanak tutulmaması durumda maalesef bir yaptırım uygulayamıyoruz.

Monitör sesi ile ilgili buradan bir yorum yapmamız çok zor o nedenle ürünü rica etsek KVK 'ya gönderebilir misiniz? Cihazınızı orijinal kutusu ile birlikte içinde sorunu anlatan bir not ile aşağıdaki adrese MNG kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

KVK Teknik Servis Merkezi
    Orta Mah. Ankara Asfaltı
    E5 Yanyol, Kanat Sanayi Sitesi
    A Blok No:40 Soğanlık/Kartal/İstanbul
    Tel.0216 451 98 90
    Mail. service_tr@viewsoniceurope.com
  • Ürün kutusunda darbe yok. Monitörün ayağı ya paketlemede yada birinin açıp geri koymasıyla o hale gelebilir.Önemli olan arka vidalarında deformasyon var . Sanki vidaları ile oynanmış gibi. Bunu Antalya KVK ya götürsem orada da kontrol edip raporlama veya onarım yapmazlar mı ? Yoksa onlarda mı İstanbul'a yolluyor ?
  • BoCeKzzz kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu rica etsek service_tr@viewsoniceurope.com adresine mail atabilir misiniz?

KVK, ViewSonic teknik servis süreçleri sadece İstanbul merkezinden sürdürülüyor. Mail atarsanız servisten arkadaşlarımız daha net bilgi verebilirler.
  • Merhaba vp2468 vp2768 için bir kampanya ne zaman yaparsınız?

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef şu an için VP68 serisinde bir indirim kampanyası planlamıyoruz maalesef. Fakat bu modellerin fiyatlarında yeni revizeler oldu.

VP2468 modeli 299usd + KDV ve VP2768 modelimiz ise 494usd + KDV 'dir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.