Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.579
Cevap
37
Favori
398.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adresinde YENİ CEARTO LX DSL NB BASİC
    anahtar teslim(liste):31.750 ytl diyo hocam
  • yaw arkadasım üstte fiyat listesini koyduk su andada cogu bayi böle dio nerden cıkarıon basıc 36 bin ytl oldugunu oha yani o zaman advance 50 milyar
  •  CERATO KLÜBÜ
  •  CERATO KLÜBÜ
  • arkadaslar bu hackersun nikli kisinin niyeti farkli. cevap vermeseniz iyi olur. demecleri normal degil. kiaya dusman birisi gibi konusuyor. bu sebepten onu ikna edemezsiniz. lutfen pirim vermeyin. yokmus gibi davranin. saygilar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasarcik

arkadaslar bu hackersun nikli kisinin niyeti farkli. cevap vermeseniz iyi olur. demecleri normal degil. kiaya dusman birisi gibi konusuyor. bu sebepten onu ikna edemezsiniz. lutfen pirim vermeyin. yokmus gibi davranin. saygilar

Doğru söze ne denir!
  • arkadaşlar düşmanlıkla ne ilgisi var ya....duyumlarımı söylüyorum verdiğiniz tepkilere bakın.... benim son mesajımda kia yımı kötüledim ben? siz okuduğunuzu da anlamıyosunuz heralde.....
  • kardes tutturdun bi 40 bin ytl dir gidio ben fiyat listesi koyuyorum basic modeline 32 bin ytl yazıo sen gidion altına 36 bin ytl dion ben onu anlamıyorum
  • Ben bundan sonra karşımıza çıkıcak fiyatlardan bahsediyorum. Şu an bu fiyatlarla araç başına 250 ytl kalıyomuş diyorum. Neden ısrar ediyosunuz ki, yükselicekmiş işte fiyatlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hackersun

Ben bundan sonra karşımıza çıkıcak fiyatlardan bahsediyorum. Şu an bu fiyatlarla araç başına 250 ytl kalıyomuş diyorum. Neden ısrar ediyosunuz ki, yükselicekmiş işte fiyatlar....

• ama daha yükselmedi fiyatlar ve yükseleceği kesin değil ama yükselirse kimse almaz
  • ama bazı arkadaşlar yükselirse de çok satılır diye iddia ediyolar. oysa kendileri de biliyo ki satılmıcak....

sırf bana gıcıklık olsun diye bunu yapıyolar, ama ben hepinize saygı duyuyorum......12 yıldır otomotiv sektöründeyim(staj hariç), markaların birbirlerine karşı tek kozu, genelde fiyat oluyo..Uygun fiyata, donanımlı bir araç her zaman alıcı bulabiliyo...
  • Fiyatları 40 000 YTL ye dayarsa malının satılamayacağını Kia da biliyordur heralde. Mutlaka bişeyler yapar. Kimse almaz çünkü.
  • eger 40 bin e yaklasırsa kia batar beyler.. ben daha öncede dedigim gibi 40 bin ytl ye kia almam ama cerato kötü die mi hayır daha iyisini almak için bu böle ilerki günlerde görecez
  • hocam herkes bi kuruntu 40a gelirse satmaz olmayan şeyler üzerinden gereksizce konuşuyoruz bence...
    her model için bu tartışma yapılabilir golf 80milyar olursa satmaz megane 60milyar olursa satmaz picanto 30milyar olursa satmaz...
    tabiki de hiçbiri satmaz bunlar zaten açık belli şeylerbi de şöyle bi yanılgı var kia gelir ceratoya d sınıfı her donanımı koyar süper lüks yapar o zmn fiyatı gayet de 40milyar olur anormal bişey değil ama zaten böyle bişey yok boşa konuşuyoruz hepimiz de biliyoruz ki ceratonun baz fiyatı hiçbizaman 40milyar olamaz olursa da satamaz daha da uzatmayalım derim
  • hackersun a anlatamıyoruz ki.arkadas basic modeline 36 dio o zaman advance 42 43 olur yuh yani
  • Burda bir fiyat tartışması aldı gidiyor. Biz nasıl 4 bin ytl zam yapılırsa satışların düşeceğini biliyorsak Çelik Motor da bunun farkındadır, merak etmeyin. Yılbaşına kadar da zam falan da yapmazlar tekrar.
    En azından satış hedeflerini tutturana kadar yapmazlar.
    Zaten şu aralar kampanya dönemindeyiz. Tüm markalar iyi kötü kampanya yapıyorlar.

Daha Yeni Cerato dan alan yok mu siz ondan haber verin. Ben daha yolda hiç görmedim. Performans nasıl? Tüketim nasıl? Bizim 2006 lardan hangi detayları farklı? Asıl bunları konuşalım.
    Şubat - Mart gibi 2007 nin fiyatları tam otuduğu zaman fiyatları karşılaştırırsınız.
  • Fabrika çıkışı ceratoların hepsi debriyaj teli mi balatası mı oradan hatalı

2006 model arkadaşımda var kullandım konfor bakımından fena bir araç değil ama her bakımdan çokkalitesiz olduğu aşina bir şekilde belli oluyor

Yakıt bakımından da hiç memlun değiller

Bağaj konusunda da orta yollu bir bavulu alamayacak kadar küçük

Ford fucus ona göre çok üstün bir araç her konuda

bu benim görüşüm

Cerata tam bir rüküş tip olarak da
  • quote:

Orjinalden alıntı: Halim7889

Fabrika çıkışı ceratoların hepsi debriyaj teli mi balatası mı oradan hatalı

2006 model arkadaşımda var kullandım konfor bakımından fena bir araç değil ama her bakımdan çokkalitesiz olduğu aşina bir şekilde belli oluyor

Yakıt bakımından da hiç memlun değiller

Bağaj konusunda da orta yollu bir bavulu alamayacak kadar küçük

Ford fucus ona göre çok üstün bir araç her konuda

bu benim görüşüm

Cerata tam bir rüküş tip olarak da

kardes gözlerinde falan bi sorun mu var senin.o arabanın bagajıda kücükse yuh.sen o konforda ve o fiyatda bana baska bi araba göster sıkıyosa tamam begenmeye bilirsin otoyu ama yalan yanlıs konusupta millete yanlıs bilgi verme

• Halim Bey benimkide aynı fabrika çıkışı ama öyle bir sorun yok. Zaten fiyatını da söyleyince herkes çok iyi almışsın diyor. Ayrıca ister Focus, ister Megane, ister Cerato olsun tüketimleri aşağı yukarı da aynı. Hangi yeni nesil dizel olursa olsun "Aracım çok yakıyor diyen" daha dizel araç kullanmayı öğrenememiştir. Pompa atana kadar dolduruyorum ve yaklaşık 45 litre ile yaptığım şehir içi ve dışı karışık olarak daha 750-800 km altına düşmedim. Üstelik daha araç daha 3000 kmde. Full depo ile de 1000 civarı görür herhalde. Daha ne olsunki? Ayrıca çok defa denedim. Focusla yanyana denk gelince kesinlikle insanlar Ceratoya bakıyor Focus a değil. Saygılar ...
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.