Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.580
Cevap
37
Favori
398.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60 70 arasına bi ihtimal alırım:) 2006 cerato hala sürüyorum keyifle. Tahminim 90k civarı olacak buda üzücü hatta 100000 i bulur dizel
  • http://www.kia.com.tr/yenicerato/fiyat-listesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    dizel olanı alsam mı :) 80 bin verip almak ???
  • Selamünaleyküm hayırlı ramazanlar arkadaşlar bende 2006 kia cerato 1.5 crdi advance alarak aranıza katıldım. 😁 araç hakkında bilgi almak için sizleri takip edeceğim inşallah. Araç 181000km'de triger setinin ne zaman değiştiğini bilemiyoruz! Ne yapalım dersiniz? 😀

• Selamünaleyküm arkadaşlar, 2006 kia cerato 1.5 crdi advance'ta 1.vites 20km 2.vites 40km 3.vites 60km 4.vites 80km'de kalıyor araba, gaza sonuna kadar bassanda hız değişmiyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhan 4811

Selamünaleyküm arkadaşlar, 2006 kia cerato 1.5 crdi advance'ta 1.vites 20km 2.vites 40km 3.vites 60km 4.vites 80km'de kalıyor araba, gaza sonuna kadar bassanda hız değişmiyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı günler dilerim.

egr hortumu tıkalı olabilir.
    hortumu ve filtresi temizle.
    benim de başıma gelmişti.

• Arkadaşlar herkese selamlar 2006 1.5 crdi ex aracım var araçla ilgili birkaç ufak sorunum var debriyaj çok alttan kavrıyor herhangi bir sıkıntısı yok ama sıkışık trafikte sol ayagim yoruluyor ve debriyaj tepkisi azalıyor vites geçişleri biraz tıkırtılı bazı aile fertleri vites atamıyor benlik tek sorun tıkırtılar ve aracımın ön düzen ve arka süspansiyonları kötü yoldaki yavaşlama cizgilerinden gecerken bile arka taraf sagasola sallaniyor yoldaki yamalarda arkadan tıkırtı geliyor hangi parçların degismesi gerekli degistireniniz var mı + sını gordumu

• Merhaba,
    Bugün yeni cerato 1.6 lt dizel otomatik concept plus (en üst donanım) siparişini verdim. Beyaz metalik renk tercih ettim. 79500 den anlaştık. Sonax boya koruma da aldım.
    Test sürüşü yaptım öncesinde ve çok beğendim.
    Bazı donanımdan kırpmışlar. Mesela yağmur sensörü yok, anahtarsız giriş ve çalıştırma yok ama ön koltuk ısıtmalar var. Keşke anahtarsın giriş ve çalıştırma olsaydı.
    Kullanmaya başlayınca pratik bilgilerimi de aktarırım .
    Bir de yakıt deposu 75 LT. Herhalde 1200 Km vs gider full depoyla...
    Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Merhaba,
    Bugün yeni cerato 1.6 lt dizel otomatik concept plus (en üst donanım) siparişini verdim. Beyaz metalik renk tercih ettim. 79500 den anlaştık. Sonax boya koruma da aldım.
    Test sürüşü yaptım öncesinde ve çok beğendim.
    Bazı donanımdan kırpmışlar. Mesela yağmur sensörü yok, anahtarsız giriş ve çalıştırma yok ama ön koltuk ısıtmalar var. Keşke anahtarsın giriş ve çalıştırma olsaydı.
    Kullanmaya başlayınca pratik bilgilerimi de aktarırım .
    Bir de yakıt deposu 75 LT. Herhalde 1200 Km vs gider full depoyla...
    Selamlar

Liste fiyatı 83.900 gözüküyor. Hangi bayiden aldınız acaba?

• tazzmania41 T kullanıcısına yanıt
    80 Bin' e tümü iniyor zaten.
    79 Bin 5 Yüz' e Ersuyurt Avcılar' dan aldım.
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    ocean72;
    herkes merak ediyor, ilk izlenimlerini paylaşır mısın?
    aracın ivmelenmesi, vites geçişleri vs nası? 120-130 km hızlarda lastik-yol-rüzgar-motor sesi alıyor mu? otoyol sürüşlerinde 2008 cerato kadar konforlu mu?
    çok soru sordum sanırım ama merakla bekliyoruz :)
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Air max ve start stop özellikleri mevcut mudur acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nebula_3474 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Dün akşam 17:00 da teslim aldım. 18 Km yaptım sadece. Uzun yol bayramda inşallah.
    Şu an aracı zorlamıyorum. 1500 Km böyle gideceğim.Ki benim için uzun bir zaman alacak demek bu.
    Bu sebeple beni beklemek yerine her bayide olan test aracı ile siz sorularınıza yanıt bulun derim .
    Ben hızı sevmem mesela. Ağırbaşlı kullanırım. Bana yeterli gelen ivmelenme sizin için yetersiz olabilir vs. Yanıltmak istemem.
    Yanlız, 5 Yıllık garanti süresi boyunca Allah kısmet ederse satmadan kullanacağımı şimdiden söyleyebilirim. Çünkü herşeyi ile ideal bir araç bana göre...

Start stop yok
    Anahtarsız giriş ve çalıştırma yok
    Yağmur sensörü yok.
    2017 içerisinde daha donanımlı versiyonları da gelecekmiş. Daha yüksek rakamlara tabi...
    İlaveten ay başından itibaren mevcut fiyat da artacakmış. Her ay 1-3 Bin TL gibi dedi müşteri temsilcisi. Ve dün sadece 4 Aracı ( cerato) kendisi satmış. Ben oradayken de sürekli gelenler oluyordu. Aracı inceliyorlardı. Eskiden lokomotifimiz sportage idi, şimdi cerato dedi...
    Ben ısındım. Budur diyorum...
    Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 24 Ağustos 2016; 14:00:16 >

• Maşallah demeyi unutmayın ama

CERATO KLÜBÜ

• hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Amin, Allah razı olsun.
    Cümlemize inşaallah.
  • Bu da yandan.

CERATO KLÜBÜ

• Maşallah. Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın inşallah...
  • Hayirli olsun.
    Bu piyasa şartlarında bunca donanima bu araba bedava gibi geliyor insana (B segmenti HB benzinli otomatik arabalara 60/70 liralqr istenirken).

• Temmuz ve ağustos satışlarına bakın, satış adedi olarak da çok iyi
    Yıllar sonra ülkemize tekrar geldi. En son 2012 de gelmişti.
    2012 yılının sonunda kasa değiştirdi, ve geçen yıl makyajlandı, dizel motor konunca tekrar ülkemizde satılmaya başlandı.
    Temmuz ayında 550 civarı idi , ağustosta ise 560 adet satılmış.
    Bence güzel araç, Türk halkı ceratoyu unutmamış.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.