Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
37
Favori
398.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim.
    2007 model 96 bin de, 33000 e aldım.
    ghia modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öner kullanıcısına yanıt
    bende artık seatcıyım arkadaşlar. 2005 model cordoba aldım 2 gündür kullanıyorum
  • Hiç bağlantı yapamadım nasıl yapılıyo bilmiyorum hiç. Teşekkür ederim bu arada

• okuma35 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    donanımı bol araçtır. hız sabitleyici, dijital klima var bildiğim kadarıyla.

amin inşallah tşk ederim bir cerato değil ama genede iyi donanım ve konfor olarak :)
  • Hayırlı olsun beyler.

Aracımdan memnunum fakat benimde aklımda hep bmw var. Biraz beli doğrultayım yazın bmw'ye gireceğim gibi gözüküyor :)
  • Dayrace16 kullanıcısına yanıt
    bmw benim de çocukluk hayalim.
    Özellikle 5 kasa.
    Ancak çok arıza çıkarıyor diye tereddüt içindeyim.
    Kullananlar da aynısını söylüyor.
    2001 model 5.20i 30bin civarı ama 2000 motorun vergisi fazla ve 6 silindir olması yakıtı etkiliyor haliyle.

5.20 benimde en çok hoşuma giden model fakat 30 bin tlye 200 bin kmden aşağı araba yok. Biraz korkutuyor beni o yüzden.

e46 kasa compactlar var 100 bini geçmemiş 30 bin civarı. Özellikle m paket 318ti'lere bakıyorum ama onlarında son sahibi oluruz gibime geliyor.

BMW arıza çıkarmaz ama çıkardımı ocağına incir ağacı diker. O yüzden düşük kmli compactlara bakınıyorum öyle netten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Orijinalden alıntı: etakıcı

arkadaşım merhaba
    aracın fotoğraflarını göre bilirmiyim. teşekkürler

selam

aracın resimleri SAHİBİNDEN İLAN NO. 179298683

DETAYLI BİLGİ BURDA

Güncel

aracım satılıktır.
  • Bluetooth baglantisi yapamayan arkadaş pair tuşuna basili tut ondan sonra telefonundan gözükür. Bende araç sogukken vitesten sikayetciyim araçsogukken özellikle bir ve ikiye çok zor geçiyor bi sorun mu var acaba
  • Dayrace16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • okuma35 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Seatı merak ediyorum. Tecrübelerini paylaşırsan seviniriz..
  • PRODSER P kullanıcısına yanıt
    tşk ederim. 2005 model cordoba s-rider modelini kullanıyorum. 3 silindir 1.4 di motor. yakıt tüketimi ortalama çok dur kalk olmazsa 5 lt civarı. uzun yolda 4 lt görebilirim diye düşünüyorum. hız sabitleyici ve dijitl klima var. bagaj oldukça geniş. polonun sedan versiyonu. yol tutuşu iyi gibi tam test edemedim bunlar artı yönleri :) eksilerine gelirsek 1 haftadır kullanıyorum motor 3 silindir olduğu için gürültülü. ısındıktan sonra ses azalıyor. konfor orta düzeyde. ceratodan sonra kullanınca tabi :) motor sorunsuz diyorlar. birde ara hızlanma ve yokustaki çekim kuvveti yeterli düzeyde. o segmente alınabilecek en iyi arac bence. bakalım çok durmaz bende tekrar ceratoya dönüş yaparım büyük ihtimalle :)
  • spxln S kullanıcısına yanıt
    Sahibinden ya da araba karşılaştırma web adresinden bulabilirsin. Consept sis farı, çelik alaşımlı 17 jant,otomatik klima, comfort sis farı yok 15 kapak jant, manuel klima benim bildiklerim...

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 2011 comfort aldım. sis farı var, klima da otomatik.
    Jant konusunda haklısınız. Fark olarak far sensörü var bir de.
  • spxln S kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun
  • Son versiyon 2011 GSL Comfort M/T sahibi olarak bilgilendirme amaçlı yazıyorum.

2011 de üretilen Comfortlar iki versiyondur. Son versiyon Comfort GSL araçlar öncekinden farklı olarak 16" alaşım jantlı, yan aynaları LED sinyalli, ESP li, otomatiği ve manueli 6 ileri vitesli , katlanabilen ve bagajı da açan uzaktan kumandalı anahtarlı, görsel grafik desteği olan park sensörlü, far sensörlü, karartmalı iç dikiz aynalı, anolog klimalı ve aliminyum spor pedal takımlı, 10 hava yastıklı EBD destekli ABS li, patinaj önleyici ve çekiş kontrol sistemli, yüksekliği ve derinliği ayarlanabilir deri ve kumandalı direksiyonlu, sürücü koltuğu yükseklik ayarlıdır. Dışarıdan hemen farkını LED sinyalli aynalarından, içine bakarsanız vites kolundan anlayabilirsiniz.(Eski versiyon 5 ileri düz ve otomatik olanı 4 ileridir. Otomatiklerin vites kolları da ayrıca farklıdır.) C segmentinde ki diğer markalarda 10 hava yastığına zor rastlarsınız.

Ayrıca son versiyon GSL Consept le son versiyon GSL Comfort arasındaki farklar şunlardır;

* Consept modelin kliması digital dır,
    * Consept lerSunroof ludur,
    * Conseptler 17" alaşım jantlıdır.

Umarım satın alma aşamasındaki ve bu aracı favorilerine ekleyen arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir.. Tüm Cerato versiyonları LPG ye son derece uyumlu ve sorunsuzdur...

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuma35

tşk ederim. 2005 model cordoba s-rider modelini kullanıyorum. 3 silindir 1.4 di motor. yakıt tüketimi ortalama çok dur kalk olmazsa 5 lt civarı. uzun yolda 4 lt görebilirim diye düşünüyorum. hız sabitleyici ve dijitl klima var. bagaj oldukça geniş. polonun sedan versiyonu. yol tutuşu iyi gibi tam test edemedim bunlar artı yönleri :) eksilerine gelirsek 1 haftadır kullanıyorum motor 3 silindir olduğu için gürültülü. ısındıktan sonra ses azalıyor. konfor orta düzeyde. ceratodan sonra kullanınca tabi :) motor sorunsuz diyorlar. birde ara hızlanma ve yokustaki çekim kuvveti yeterli düzeyde. o segmente alınabilecek en iyi arac bence. bakalım çok durmaz bende tekrar ceratoya dönüş yaparım büyük ihtimalle :)

Tekrar hayırlı olsun. Bende tampon, iç temizlik vs. işlerle uğraşıyorum. Bahara belki satarım. Fotolarını yollarım. aldığım gün +2000TL veren vardı. ama kıyamadım. bilmiyorum hatamı ettim bilmiyorum ama orjinal km, bakımlı ,diri olması aklımı çeldi. istanbul'da doğru düzgün araç bulmak zor.
  • Merhabalar. 2011 kia cerato 1.6 ex comfort otomatik aracı cok beğendim ve kaporasini verdim. Kısmetse yarin oburgun alacagim. Saticiya sordugumda bana 6 ileri vites dedi. Aynalardaki sinyaller ince uzun led olan ve vites topuzunda dugme var. Acaba 4 ileri mi bu arac

• ufuk__ U kullanıcısına yanıt
    kardes üst tarafta biri yazmış ama biraz abartarak (farkında olarak ya da olmayarak ) yazmış farkları. Aldığın araban 6 vites olmalı, bunu yan aynadan vs anlayamazsın tasarımı birebir aynı çünkü. bende de var ordan biliyorum.Vites topuzunda düğme varsa 6 vites olanıdır muhtemelen. Triptoniğe alarak deneyebilirsin sürerken. ben almadan önce Kia dan katalogları göndermesini istedim inceledim öyle aldım. Gerek 2010-2011 arasında, gerek ise Comfort -Consept arasında öyle can alıcı farklar yok. Üstelik katalog değerlerine bakarsan görürsün ve ilginçtir ki 6 vites olanın yakıt tüketimi daha yüksek yazılmış İstersen sana kataloğu gönderebilirim sen de incelersin. Bu arada aracım bazı yorum yapan arkadaşlar gibi satılık değildir yanlış anlaşılmasın ;)

Şimdiden hayırlı olsun. Ben ve kullanıp deneyen arkadaşlarım gerçekten memnunuz
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.