Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
37
Favori
398.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar ben şuan 2011 model cerato concept siyah f1 otomatik şanzıman 50 bin km servis lpg çıkışlı bi aracı almak üzereyim fiyat 38000 tl . Öncesinde uzun süreler nissan çeşitli modellerini kullandım ama şimdi nissan da renaoult a geçti pek nissanla alakası kalmadı en son çok memnun olarak kullandığım özel üretim primera 18 luxury imi satmak zorunda kaldım cerato hoş görünüyor ama piyasada pek yok alım satımı parça tedariği nasıldır satış sitelerinde de az olması beni biraz düşündürüyor bu araç bu paraya alınırmı yada limit 40000 tl bu fiyata nasıl bi araç öneririsiniz yılda 25bin km den fazla yol yapan biriyim sık sık uzun yola çıkarım donanımlı sedan araç arıyotum hb araç sevmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpomer -- 13 Aralık 2014; 13:25:31 >

• Öner kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun öner kazasız belasız kullan
  • okuma35 kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun. darısı senin başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 13 Aralık 2014; 23:23:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpomer A kullanıcısına yanıt
    Bende 2010 concept modeli var.bence segmentin deki araçlardan 15.000tl daha uzuc ve hiç bir eksiği olmayan ararsan fazlasını bulabileceğin bir araç.bende manueli var ve çok memnunum otomatiği nasıldır bilmem,o yüzden o konuda birşey söyleyemem sana verebileceğim tavsiye, düşük kilometrelisini alman eğer düşük kilometre almıyacaksanda lpg takılmamışını almanı tavsiye ederim. deneni ise herkesinde bildiği gibi sibopları erime aşamasına gelmiş olkabilir. Düşük kilometrede alıp kendin lpg taktırmanı tavsiye ederim. şu anki piyasada alına bilecek en iyi fiyat ve kaliteli (segmentinde) araçlardan tasarımıda bana göre cabası
  • kia cerato sahiplerine keyifli sürüşler dilerim. aracınız için oto yedek parçası ihtiyaçlarınıza cevap vermek isteriz. 2004-2009 arası cerato modelleri için yedek parça stoklarımızı online satışa açtık. isteyen arkadaşlar ihtiyaç duydukları parçayı bizden temin edebilir. bulamadığınız ürünleri örn: turbo, egr valf, yakıt deposu vs. telefon yolu ile şasi numarasını vererek bizden sorabilir. biz stoklarımızı sisteme girmeye devam ediyoruz. üfürükten bir firma olmadığımızı görmek isteyen arkadaşlar adres isterse veririm. direk şirketimize gelerek ürünlerini elden teslim alabilirler. düzenli olarak takip eden arkadaşlar sitemizin güncellendiğini ve yeni modeller ile birlikte ürün pörtföyünün de genişlediğini göreceklerdir. Görsellikten çok içeriğe önem verdiğimiz sitemizde ürünlerin menşei varsa markası ve üretici kodları , orjinal numaraları ve resimlerine kadar bütün detayları verilmiştir. ziyaretlerinizi ve hakikaten güvenli bir şekilde alışverişlerinizi bekler tekrar güvenli sürüşler dileriz.www.parcalariz.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parcalariz -- 25 Aralık 2014; 1:08:20 >

• Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben de 1.5 yıldır severek bindiğim ceratomla istemeyerek de olsa vedalaşmak durumundayım. Eşimin de kullanabileceği otomatik vites hb bir araç almak nedeniyle aracımı satıyorum. Sahibindene ilan koydum. bayağı da arayan soran var ancak bu işlerde güven esas olduğu için kia formundan veya buradan gelen arkadaşlara satmayı öncelikle düşünüyorum. ilanın nosu aşağıda. Özellikle dh den geliyorum denilirse pazarlık yapılacaktır. şimdiden herkese teşekkürler.

İlan no : 192270519
  • paseyX P kullanıcısına yanıt
    Temiz ve güzel bir araç dilerim değerini bilene gider
  • paseyX P kullanıcısına yanıt
    hayırlı satışlar
  • Güzel bir forum oluşturulmuş. Oluşturana ve içeriğini bilgi ve tecrübeleriyle dolduranlara teşekkürler.. Konu ile alakalı bende Cerato 1.5 CRDi EX 2006 model 145binde bir araç aldım. Bende edineceğim bilgi ve tecrübeleri memnuniyetle paylaşacağım. syg..
  • PRODSER P kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun kazasız belasız. dizelmi arac ? birde ne kadara aldınız aracı ?
    Cümlemize İnşallah.. Evet dizel. 21,5. hasar olarak arka kapısı değişmiş. araç diri ve gücü yerinde.
    iyi fiyata almışsınız sanırım comfort modeli. bakımlarını yaptırdığınız sürece kerata sizi yolda bırakmaz. sağlam araçtır
    Evet comfort.. aldığım kişi aile dostu. fiyatta biraz onunda etkisi oldu. Dediğiniz gibi bakım önemli. Kullandığımda ilk dikkatimi çeken vites geçişleri ve debriyajın durumu.. ama pek önemsemiyorum. zira farklı bir araç kullanmanın verdiği farklılıktır diye düşünüyorum. Artık kereta ailemizin bir üyesi..
    kemikli vites geçişleri. debriyaja bir baktırın onun yumuşak olması gerekiyor
    doğru teşhis.. debriyaj sert değilde bırakırken geri geliş hızı sanki biraz yavaş gibi.. umarım doğru ifade etmişimdir. ayrıca öneri ve yorumların için teşekkür ederim.
  • abraxsas kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim iyi dileklerinize. dediğim gibi bu aracı ancak değerini bilen kullanıyo. bizim hanım manuel vitesle baş edebilseydi inanın satmazdım. Bu nedenle ben de çok yüksek bir fiyat istemiyorum emsallerine göre.
  • Arkadaşlar bugün 2008 cerato ex aldım. Bluetooth bağlatısı yapamıyorum bluetooth işareti yanıp sönüyo ama telefonumdan bakıyorum cihaz bulamıyo. Bazen bluetooth sembolü yanmıyoda. Tam olarak bağlantıyı bilen varmı

• ozanince kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun aracınız kazasız belasız. arada sıradamı oluyor yoksa hiç bağlantı yapamadınız mı ?
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Öner sanada hayırlı olsun :) kaça aldın focusu, km ve yıl nedir ?

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.