Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
37
Favori
398.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilanlara baktınız mı ? temiz olayı muamma iyice kontrol ettirmeniz gerekiyor.

• daha fazla isteyenler de var ama
    satılan rakamlar daha az 2008 arkadaş 26000 vermiş 125 000 km iki parçada boya var ex modeli
    biz düşünürken satılmış
  • etakıcı E kullanıcısına yanıt
    orda verilen ilanların fiyatları piyasaya göre yüksek iyi bir pazarlık yapın bence yada bir ay daha bekleyin boşuna mtv ödemeyin
  • evet doğru ama aracım yok bu yüzden almam lazım yıl sonuna doğru kampanyalardan sıfır alan olursa
    belki aracını satar daha uygun fiyatlı bulabiliriz
    ilginize teşekkür ederim
  • 1 ocak 2015 itibarı ile ÖTV ye zam gelecek ve sıfır arac fiyatları yükselecek. tabii 2.el de yükselir diyorlar.
    bu konuda bilginiz var mı?
    ben de para elimde araç bakıyorum ama beklesem mi alsam mı karar veremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu da doğru söylüyorsun mutlaka zam gelir
    artık bulunca birini almak istiyorum biraz fazla verebiliriz
  • valla arkadaşlar tabi uygun bulursanız alın ama yoksada zam gelecek diyede araba almanın anlamı yok bence
  • okuma35 kullanıcısına yanıt
    Yok , ben zaten aracımı sattım, yeni araç alacağım da beklesem mi alsam mı karar veremedim.
    Zamdan haberim yoktu ve ocaktan sonra alırım, ocak bandrolü ödemem diyordum.
    Ancak 150-200 tl den kurtarayım derken alacağım aracı 1000 tl fazla fiyata almak da var
  • Öner kullanıcısına yanıt
    aynen hocam ülkemizde bir gecede neler oluyor. yarın bir bakmışız yeni zamlar kucağımıza bırakılmış. dikatli davranmak gerekiyor. bu arada bende 2007 ceratomu sattım arayışım devam ediyor ama çoğu araç ya kazalı veya km fazla
  • okuma35 kullanıcısına yanıt
    Sen ne bakıyorsun?

Ben 2006-2007-2008 dizel focus ghia arıyorum. Sedan kasa.
    Ya da 2004-2005 VW passat exclusive bakıyorum. lpg li.

bu iki araç da 35 bin tl civarı.
    benim bütçe 25 civarı hocam seat cordoba bakıyorum yada gene 2006 cerato bulabilirsem, gerçi buldum bir tane cerato hb arkadan kazalıymış. karar veremedim alsam mı almasam mı diye. senin tavsiye edeceğin bir model varmı 25 000 civarına kadar ?
  • dizel cordoba 3 silindirlidir ve sesli çalışır.
    donanım çoktur ama ic hacmi dardır. bunun yerine bagajı büyüktür.
    pejo 307 alabilirsin 1.6 dizel ve 110 hp dir.
    en azindan daha geniş ve performanslidir.

valla hocam pejoları kimse önermiyor ya sorunlu araç diyorlar alıpta zarar etmeyelim sonra :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuma35

hocam maşallah arac güzel gözüküyor hayırlısı olsun. benzinlide yakıt tüketimi nasıl ?

merhaba

son fiatlara göre şehirici 35 sehirlerarası 30 krs yakar
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam bu arada sen fiyatı 24 250 den başlamışsın 25 000 tl olmuş :)
  • Arkadaşlar ya 2 gündür forum okuya okuya kör olacağım. Bilen varsa lütfen surda yazıyor burada yazıyor demeden kızmadan ya linkini ya da bilgisini paylaşabilir mi?
    Sorum şu
    2010 ve 2011 otomatik vites ceratolar için consept ve comfort donanımlar arasında ne fark var?
    Bir de otomatik vitesler her iki paket için yıllara gore fark ediyor mu? 4-6?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spxln -- 7 Aralık 2014; 23:38:52 >
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt
    arkadaşım merhaba
    aracın fotoğraflarını göre bilirmiyim. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: etakıcı

arkadaşım merhaba
    aracın fotoğraflarını göre bilirmiyim. teşekkürler

selam

aracın resimleri SAHİBİNDEN İLAN NO. 179298683

DETAYLI BİLGİ BURDA
  • Arkadaşlar 3 ay önce 2006 cerato adv yi satmıştım dün itibarı ile nihayet 2007 model ford focus ghia sedan aracımı aldım.

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.