Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
37
Favori
398.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende o aracı gördüm galiba galerici satan iyice kontrol ettir. plakadan ve şasiden sorgulattır. ayrıyetten servis bakımı varsa onada bak
  • ozata01 O kullanıcısına yanıt
    O arabanin ex advance modeli o para eder.. araba nin ederi 24500
    istedigun esnafada sorabilirsin
  • 2006 cerato sahibiyim araci bir kac aydir kullaniyorum.. gecen gun yaklasik bi 400 km kadar gittikten sonra 1900 devirle 2000 devir arasi torpitodan bir ses geliyor. Ince bi cizirti.. hemen kesiliyo sesi.. ancak devirde sabit kalirsam titresime benziyen ses devam ediyor.. arac bosta ikende ayni devirde titresime benzeyen cizirti sesi geliyor. . Sanki konsol orta kismindaki hava kanalindan geliyormus gibi.. bilgisi olan yada bole bisey yasamis olan arkadaslardan yardimlarini bekliyorum
  • Aracımı alalı yaklaşık 2 ay oldu. 10 Kasımda İstanbul'dan Ankara-Eskişehir uzun yolu yaptım. Aracım 2006 1.5 CRDİ Ex Advance 124 bin km.

Öncelikle uzun yolda aracın rahat olduğunu söyleyebilirim. Araçta ben dahil 5 kişiydik. Arkadaşlar aracın çok geniş ve rahat olduğunu söyleyip durdular. Horul horul uyudular. Yol benim içinde keyifliydi fakat bu keyif 140-160 km hızlarda güzel. Çünkü araç 170'i geçmedi. Renault clio symbol ile beraber yürüyemedim. Herif 190-200 km hızları görüp yapıştırdı :)

Uzun yolda 140-160 arasıydım hep. Sadece Ankara-Eskişehir arası 100 km'yi geçmedim. Tam 30 krş yaktım.

Özel servis ile görüştüm. Emme manifoltunun kirlendiğini, 150 tl'ye temizleyebileceklerini, aracın çekişinin daha iyi olacağını ve daha az yakacağını söyledi. Maaşı bekliyorum.

Fren müşürüm bozuldu. Fren lambam yanıyordu hep. Ayağımı frenin altından yukarı bastırınca sönüyordu fren lambam. Dönüş o yüzden biraz işkence oldu. Arkadaki araçlar yanıma yaklaşamıyordu frene basıyorum sanıyorlardı. 60 tlye özel serviste değiştirdim.

Birde arabada yüksek devirlerde yüksek uğultu sesi var. Ön motor takozunun değişmesi gerekiyormuş. O da 120 tl. Araba hep masraf anasını satayım.

Araç ile ilgili bilgi almak isteyen varsa, aracı almayı düşünenler varsa elimden geldiğince 2 aylık tecrübemle yardımcı olmaya çalışırım.

• Dayrace16 kullanıcısına yanıt
    kac para düsünuyorsun ?
  • merhaba arkadaşlar. Cerato modelleri içinde en iyisi sizce hangisidir. Abime araba bakıyoruzda.
  • kriterlerin neler önce onları bilmek lazım ? kaç para limitiniz var
  • okuma35 kullanıcısına yanıt
    Şu an için arabamı satmayı düşünmüyorum ama öyle bir niyetim olsaydı eğer 27'den aşağı vermezdim.

Sanırım bir önceki mesajımda bir yanlışlık olmuş, anlatım bozukluğu yapmışım :) Kia cerato almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim demek istemiştim, kendi aracımı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dayrace16 -- 3 Aralık 2014; 17:40:34 >
    Hocam yardımcı olabilirmisıniz hiç bilgimiz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yakıt, konfor ve sağlamlık ön planda. Tam ful olanlar hangileri? Ful olupta konfordan yakıttan ödün veren bir modelini duymuştum öyle bir şey varmı? Cevaplar için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dadaş orhan kullanıcısına yanıt
    Full olup konfordan ödün vermeyi ilk defa senden duydum dostum. Full olanı advanca paketidir. 8 hava yastığı, 4 cam oto, kararan dikiz aynası, dijital klima, abs, sis farı ve aklıma gelmeyen bir kaç özellik daha mevcut. Full alırsanız arabadan daha çok keyif alırsınız.

Araç konforlu, zaten üst segment bir araç. İçi geniş ve ferah.

Sağlamlık konusunda tabiki bir alman ya da japon arabası değil diye düşünüyorum.

Performans için 1.6 crdi olanlarını tavsiye ederim.
    Vediğin bilgiler için, üşenmeden yazıp yardımcı olduğun için teşekkürler güzel gardaşım. Tamam artık o modellerine bakalım.
  • Selamlar

2006 model 1.6 cerato ex confort 97000 km de çok temiz 2 yıl muayene yeni,4 lastik yeni, kaza hasar kesinlikle yok 2 parcada temizlik yarım boya var.
    araç benzinli

fiat 24.400

SAHİBİNDEN İLAN NO. 179298683
  • merhaba ben ercan
    arkadaşlar ben 2007 2008 1.6 dizel cerato almak istiyorum
    satan arkadaşlar varsa mesajlarını bekliyorum
    teşekkürler
    Hcam hangisi

1.5 CRDi Advance
    1.5 CRDi EX
    1.5 DSL Basic
    1.6 EX Advance
    1.6 EX Comfort
    1.6 EX DSL NB Advance
    1.6 EX DSL NB Comfort
    1.6 EX GSL NB Advance
    1.6 EX GSL NB Comfort
    1.6 EX GSL NB Comfort A/T
  • dadaş orhan kullanıcısına yanıt
    advanceler en fuludur. dizeller dsl olanlar. hızlı ve atak istiyorsn 1,6 dsl advance al ama yakıt az olsun dersen 1,5 advance iyidir
    evet öyle anlaşıldı :) bende arıyorum ama 22-23 civarı bütçem var.
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt
    hocam maşallah arac güzel gözüküyor hayırlısı olsun. benzinlide yakıt tüketimi nasıl ?
    eyvallah sağol.
  • araç fark etmez babam binecek yeterki temiz sorunsuz olsun
    1,6 dizel LX veya EX önemli olan temiz ve hesaplı olması
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.