Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
37
Favori
398.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu araçlarda o km de bulmak nimet gibi birşey.

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Saolasin.

Peki sence yakit normal mi ?
  • Ben hiç depo doldurup test edemedim.
    Ancak bana yakıt tüketimi çok gelmedi.
  • Değerli arkadaşlar 2008 YENİ KASA KİA CERATO 1.6 EX ADVANCE(EN FULL DONANIM) OTOMATİK(TRİPTRONİK) LPG Lİ aracım satılıktır.
    ilan için:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sitede-tek-2008-beyaz-full-72000-km-otomatik-lpg-servis-bakimli-173879037/detay

ilğilenenlere duyurulur....
  • tugrulkolay T kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam şehir içi çok dur kalk yapıyorsan ve arabanı kısa mesafede kullanıyorsan normal değerlerin. uzun yolda ortalama 5,5 lt deger buluyorum 2007 modelle
  • crazy8448 C kullanıcısına yanıt
    çok uzun süre dur kalk yapıyorsan o problem oluyor ceratolarda. yol kenarında 5 dk bekleyip pompalama yaptınmı düzeliyor.
  • Arkadaşlar 2012'den sonra neden üretilmedi bu arabalar birde 2011 2012 arabalar benzin ve lpgde ne kadar yakıyor kullanıcılarından duymak istiyorum bizim 2005 meganı takasa verip almayı düşünüyoruz da :)
  • iCrusade İ kullanıcısına yanıt
    üretildi hocam 2014 modeli bile var. bende 2007 model var dizel 100 km ortalama 6 lt
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuma35

üretildi hocam 2014 modeli bile var. bende 2007 model var dizel 100 km ortalama 6 lt

http://www.kia.com.tr/satis-merkezi/fiyat-listesi
    burada yok ondan dedim hocam :)
  • iCrusade İ kullanıcısına yanıt
    çelik motor getirmedi o zaman hocam normalde üretimi devam ediyor :)
  • Hocam herkese Selamlar bana acil cevap lazım lakin yarın arabayı almaya gidicem...
    2005 mode KIA CERATO otomatik benzin+LPG Advanced 10 airbag falan. abi bu arabada 24250 ye anlaştık.
    110 000 km de bir iki boyası var araba çok temize benziyor... yanlız çok çok hantal diyor sahibi...
    ben de 2 çocuk var eşyalarıda koydukmu bu araba yokuş çıkmazmı? :)
    yada bu araçlarda böyle bir şey yok arabanın motorumu gidik? gidince ustaya göstericem tabide...

bu araba beni üzermi arkadaşlar memnun kalırmıyım genel olarak (sadece motor için değil) lütfen yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademkal -- 27 Ağustos 2014; 19:55:07 >
  • ademkal A kullanıcısına yanıt
    PM attim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademkal A kullanıcısına yanıt
    Arabanın hem 2005 ini hem de 2008 ini kullanmış biri olarak değerlendirirsem 2005 ler hem 105 bg hem de tam otomatik olduklarından performans beklememek lazım.rampalarda 2.vitesle 60 km bile düşebiliyor.2007 sen sonrakilerde 122 bg lik cvvt motor ve triptronik şanzuman olduğundan performans yakıt mükemmel.yani 2005 alacaksan yakıt fazla tüketecek şehir içinde LPG ile 14 lt den aşağı düşmez.Performansta çok bekleme...

• Bende var ceratonun hatcback modeli.çokta güzel bir araç.benzinli versiyonu.memnunum aracımdan

• Dizel ceratoları arkadaşlar baya bir övmüşler.bende dizellerine baktım ilk olarak fakat düşük kikometrede bukamadım yüksek kukometredekileride almak istemedim .daha yeni arkadaş dizel ceratosuna sıfır motor yaptırdı.7500 tl tuttu.

• LEONHARD L kullanıcısına yanıt
    bende 2007 dizel var ve gayet memnunum performansı dediğiniz gibi 130,000 altı bulmak zor ben 140,000 km de aldım 20,000 km yaptım
  • Kazasız belasız insallah.benim aracımda lpg yok.benzinli yakıtta fazla üzmezse taktırmayı düşünmüyorum

• Ha bu arada benim araç otomatik değil manuel.2005 hatcback modeli.sizce benzinde çokmu yakar.birde ruhsatta 1270 kilo yazıyor ağırlığı.bu ağırlık dogrumudur

• LEONHARD L kullanıcısına yanıt
    sizede kazasız belasız sürüşler. ağırlık doğrudur hocam ceratolar ağır araclar o yuzden kayifli sürüş verir kullanana. manueller otomatiğe göre şehiriçinde daha az yakar tabi kullanım şartlarına göre değişir.
  • Valla hocam değişik bir kaç siteden baktım ağırlığına.birinde 1155 kg yazıyor birinde 1175 kg yazıyor birinde 1275 kg yazıyor.ruhsatta ise 1270 kg yazıyor.bu araç hatcback kasa ben bu kadar ağır olacağını tahmin etmiyorum açıkçası

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.