Şimdi Ara

Ceptetep ait ek kartlarada 50 tl bonus (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
17
Favori
18.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmazsa şikayet kaydı oluşturursunuz. Herkes öyle yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün ek karta başvurdum.
    Bugün ana kart ile alışveriş yaptım.
    Anında 50TL bonus ana karta yüklendi.

Burada yazılanları görünce ikinci 50 tl için (ek kart ) mobilden yazdım. Sisteminizde sorun vardı. Ek karta geç başvurdum.
    Kart ortada yok bla bla .... dedim.

Temsilci ;
    30 haziran tarihine kadar ek kartınız ile harcama yapın, 50 tl bonus yüklenir dedi.(detaylarda yazıyormuş )

İşin özeti ek kartı olmayanlar , online başvurarak bugün bile
    100 tl bonus (50+50) kazanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauthern Man -- 30 Mart 2018; 18:21:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ek karti kullandik bonus gelmedi mobilden yazdim arayip kayit olusturacaksiniz diyorlar.arayinca ne dicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun son gundu kimliklerde guncelmis resmen ayak yaptilar ekkart basvurularini kapttilar, belkide sadece eski uyelere kapattilar ama koca bankaya yakismadi bu hareket

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Olmazsa şikayet kaydı oluşturursunuz. Herkes öyle yapıyor.

Alışveriş yaptım ek karttan. Puan gelmedi. Şikayet edicez bakalım.

• Herkese teşekkürler.

Kampanya Detayları
    Kampanya, 9 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı ve/veya Ek Kart başvurusunu yapan ve onaylanan kredi kartı ile harcama yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
    CEPTETEB Kredi Kartı’na bağlı talep edilen ek kartlar da ayrıca 50 TL bonus kazanacak.
    Kampanya döneminde iptal edilip yeniden oluşturulan kart ve ek kartlar kampanyaya dahil değil.
    50 TL bonus kazanım hakkı 30.06.2018 tarihine kadar yapılan harcamalar için geçerlidir.
    Bir müşterimiz her kredi kartı özelinde kampanyamızdan bir kez yararlanma hakkına sahip.
    50 TL bonus, kredi kart başvurusunun onaylanması ve onaylı kart ile haracama yapılması sonrasında otomatik olarak yüklenecek ve kullanım süresi yükleme tarihi sonrası 2 ay olacak.
    Bonus kampanyası, cepteteb.com.tr, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı Merkezi ve ATM kanallarında geçerli.
    Personelimiz kampanyaya dahil değildir.
    TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

• 9-31 mart diyor fakat internet sitesinde bu kampanya sona erdi ibaresi var.

Bugün başvuru yapan var mı?

• 9-31 qarasında başvuru uyapılacak. hazirana kadar haRcama yapılacak
  • Ek kart ile harcama yaptık ama puan gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible_jn -- 1 Nisan 2018; 15:39:28 >
  • Buradan cevap gelmeyince mh arayıp teyid ettirdim. 31 mart başvuruları dahil dediler.

Ek kart anında onaylandı ve k.kartlarım arasında görüntülendi.

Dün asıl kartı 2 kez kullandım fakat bonus yüklemesi henüz olmadı.

• dun musteri hizmetlerini aradim ek kartla harcama yaptim bonus yuklenmedi diye,harcamayi cuma aksami yapmistim p.tesiye kadar yuklenir yuklenmezse kayit acalim dediler ve tabiki hala yuklenmedi

• greentooth kullanıcısına yanıt
    Bonusun yüklendiğine dair sms ya da uygulamadan bilgi iletisi gelmediğini hatırlatmak isterim.. Eğer kontrol etmediyseniz kart detaylarından bonus puanınızı kontrol edin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırlatma için teşekkürler. Uygulamadan bakıyorum bonus bakiyesine hocam

• Gittigidiyorda geçiyor bonuslar. Aylık 500 tl harcama sözüne de 75 tl bonus veriyorlar. Online işlem merkezinden taahhüt verin. Alışveriş yapmadığınız ay başına 6,25 borç yansıyor

• akemals42 kullanıcısına yanıt
    Otomatik ödeme talimatı ile ödenen faturalar taahhüt harcamasına sayılıyor mu acaba?

Sitede açıklama yok bu konuda.

• Otomatik fatura ödemeleri dahilmiş

• ek karta puan kazanmak için 31 marta kadar mı harcama yapmak gerekiyordu.
    Ek kartı hiç kullanmadım. Nasıl olsa asıl karta puan geldi demiştim.
  • #002# # kullanıcısına yanıt
    Ana kartı alalı 1 sene olmuştu dün de ek kart onaylandı. Ana kart ile 0,80 tl lik alışveirş yaptım. 50 puan geldi.

• Bana Teb den msj geldi şimdi başvurunuz incelendi ana kartınıza puan yüklemesi zaten yapılmışır diye ek kart ile harcamaya vermedi yani puan kampanya detaylarında açıkca yazmıyor mu bu neden yüklemediler şimdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Ana kartı alalı 1 sene olmuştu dün de ek kart onaylandı. Ana kart ile 0,80 tl lik alışveirş yaptım. 50 puan geldi.

benim ana karta da yükleme hemen yapıldı. ancak burada bazı arkadaşlar ek karta da yükleme yapıldığını söylemiş.
    acaba onun bir süresi var mı? alışveriş yapsak puan gelir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.