Şimdi Ara

Bitti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
11
Favori
19.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

Bana da gelmedi müşteri hizmetlerini aradım bakalım ne cevap gelecek

Şartlara baktım tekrar kartı kayıt ettirmek gerek diyor.sonradan mı değişti başta da böyle miydi bilmiyorum
  • Enpara mı çıkartayım cepteteb mi?

ikisinide aktif kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: master21

Sanal kartla digiturkplay'de harcadım iade gelmedi..digiturkplay mobil uygulaması mı olaması gerekiyordu ?

banada gelmedi 9 taksitli almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Enpara mı çıkartayım cepteteb mi?

2sini de çıkart zararı olmaz faydası olur.
  • quote:

quote:

Öyle de hocam, enpara da mesai harcamak gerekiyor ayın enparalısı gibi şeylere sahip olmak için. Cepteb de öyle birşey varmı?

İkisini de takip etmek istemiyorum
  • quote:

quote:

quote:

Öyle de hocam, enpara da mesai harcamak gerekiyor ayın enparalısı gibi şeylere sahip olmak için. Cepteb de öyle birşey varmı?

İkisini de takip etmek istemiyorum

Enpara banka kartı..bu konudaki cepteteb kredi kartı..cepteteb banka kartı alcaksanız bi mesaisi yok ancak bi avantaji da yok kampanyalar kredi kartına oluyor artık genelde..alabiliorsanız cepteteb kredi kartı alın.
    banka kartı olarak da 2sinin de bir masrafı yok,her zaman faydaları olabilir ,zararları olmaz,ayın enparalısı olmazanız da size bi zararı olmaz bi gün işinize yarar bişi çıkar.Sıcak fırsatçı olmak istiyorsanız her bankanın kart ücreti havale eft ücreti olmayan kartından bi tane alınız.Misal 1 haftalık kampanya çıkar siz kartı alana kadar kampanya biter,fırsatları kaçırmamak için kartlar her zaman hazır olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master21 -- 4 Mart 2017; 23:12:33 >

• Digitürk'te online işlemler menüsünden Cepteteb krd kartı ile fatura ödemede geçerli oluyor mu? Deneyen bilgisi olan var mıdır?
  • app storeda 2 aydir bakiye yukluyorum uygulama ici satin alim icin. ama uygulama icin satin almaya calisirken bakiyeden cekmiyor nasil yapacagim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

app storeda 2 aydir bakiye yukluyorum uygulama ici satin alim icin. ama uygulama icin satin almaya calisirken bakiyeden cekmiyor nasil yapacagim ?

Ödeme yöntemini hiçbiri yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Xbox oyun alacağım, hangi marketten almam gerekiyor indirime girmesi için? Xboxun içinden olur mu yoksa Windows’un marketinden mi ?

Bilen biri market Linki atabilir mi buraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizy' yi appstore da nasıl tanımlatarak alabilirim. Uygulama içinde premiuma geç deyince 'turkcell faturama yansıt' diye bir seçenek çıkıyor.
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Aidat var ben kartı alacaktım iptal ettim. Sorduğumda aidatsız kart sınırlı sayıda idi dendi.bilgine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • colaker kullanıcısına yanıt
    Bu cevabi ben de bekliyorum,ona gore xboxa gecis yapacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar teb bonus ve teb banka kartim var bu indirimden faydalanmak icin illa cepteteb kredi karti veya banka karti cikartmam gerekiyor mu ?

• Steamde de geçerli mi bu indirim ? deneyimleyen var mı?
  • digitürkplay ödemesi yapan var mı arkadaşlar merakla bekliyorum nasıl olduğunu
  • Drfatihozbay D kullanıcısına yanıt
    Ödedim ertesi gün 15 TL iade oldu

• antireis A kullanıcısına yanıt
    hocam her ay 15 tl düşmedi dimi taksitlerden. sadece yaptığınız ilk ay 15 düştü o kadar ? telefondan mobil mi ödediniz yoksa direk pcden kart numarasını girerekmi ?
  • Drfatihozbay D kullanıcısına yanıt
    Evet sadece 15 TL 1 defaya mahsus, web sitesinden aldım kart numarası girerek

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.