Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (492. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi kartını ilk kullanım sonrasımı yıllık aidat geliyor yoksa kart teslim edilse kullanım olmasa aidat ücreti dahi yansıyor mu?
  • günlük faizi yüzde 14 de aylık faizi de yüzde 20 tuttular..bunlar neden içine kapandılar acaba???
  • ahmtıl kullanıcısına yanıt
    Haklısınız önceden enparayla yarışırdı şimdi ayın enparalısı olunca günlük oranı 19.50 birikim hesabı varken, cepteteb hesap 14 veriyor. Kampanyalarıda olmasa cepteteb diye bir şey kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya su atmlerde 10-20 dolarlik banknot yok my ? 2-3 atm denedim , 50lik katlar halindeydi hep.
  • alfamega A kullanıcısına yanıt
    Oki hiç kullanmadım kapatma talebi iletsem yine yansır mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    teslim aldın hiç kullanmadın gelmez. ama kullandın ilk ekstre kesildi 2 .ekstre içine yansıcak şekilde ücret yansır
  • XenonMan58 kullanıcısına yanıt
    Marifetli hesap cepteteb.com.tr de ürünleri arasında yer alan bir ürün değil. CEPTETEB hesaptan yapılan eft/havale ücretsiz
  • Cepteteb hesabım var 47 bin TL başka bankaya eft yapsam herhangi bir kesinti olur mu?
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Şubesi cepteteb ise olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: canezixx

Şubesi cepteteb ise olmaz
    Parayı yollaycağım gönderici hesap benim ve cepteteb, alıcı e halkbank normal hesap.
  • Enpara aktif hesabım var, dijital üyelikler için cebteteb geçmeye gerek var mı? Enparada 5 kriter her ay yapmak gerekiyor, tebde yok galiba öyle birşey. Küçük yatırımlar için Vadeli altın ve Vadeli döviz hesabı var mı, kullananlar memnunmusunuz?
  • Cepteteb kredi kartı aidatını geri alabilen var mı ?
  • ketıl K kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum.

• Cepteteb kredi kartim onaylanmis.Sizce teb bonus mu daha karli cepteteb mi

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    İlk 50bin müşteriyi geride bıraktığımıza göre, ikisine de her şekilde aidat vereceğine göre her şekilde Cepteteb KK daha avantajlı. Kart temel olarak zaten bir Teb Bonus kredi kartı. Artı olarak ise Cepteteb kampanyalarına katılarak ekstra bonus kazanabilirsin. Ayrıca Cepteteb KK'nın blöf atarak aidatı geriye alma şansın Teb Bonus karta göre biraz daha yüksek.
  • Steve Dogs kullanıcısına yanıt
    Hocam birde bilginiz var mi bilmiyorum ama konuda aktif birini bulmusken sorayim.
    Cepteteb dunyasina kredi karti basvurusu yaparak adim attim.Kartim suan basimda.Musteri hizmetlerini arayip sifremi alip hesabima giris yaptim.Cepteteb hesabimida oradan olusturmus oldum.Ayri banka karti gonderirler mi yoksa gelecek kredi karti hesaba bagli mi olur?

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla otomatik kart gönderimi olmaz çünkü ilk müşteriliği kredi kartı ile açtınız, ancak müşteri hizmetlerini arayıp cepteteb hesabı da açtığınızı, bankakartı da göndermelerini isteyebilirsiniz. Gelen bankakartını kullanmanıza gerek olmaz çünkü kredikartı ile bankakartınıza bağlı vadesiz hesabınızı da görebilirsiniz ama tabi öncelikle bankakartınızın gelip vadesiz hesabınızın bankakartınıza bağlanması gerekiyor.
  • Kimlik Paylaşım Sistemi'nden adres bilginiz alınamadığından işleminiz tamamlanamamıştır. BU HATA NEDEN OLUYOR
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Yakin zamanda adres degisikligi yaptiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Yakin zamanda adres degisikligi yaptiniz mi
    Yok hocam hep aynıydı

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.