Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
451.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada cepteteb hesap günlük faiz %12,5 olarak güncellenmiş.
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    500tlsini saymiyordu hala devam ediyor mu..
  • desert@eagle kullanıcısına yanıt
    Evet
  • WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Aidat yok, faizsiz taksit yok, kampanya vs. Çok nadir var yok gibi birşey. Enpara’nın kredi kartı bundan kat kat iyidir. Alabiliyorsanız enpara’nın kredi kartını almaya bakın kampanyası, taksitlendirmesi vs. Olsun iyidir.

Madem özelliği yok neden bu kartı alıyorum ? %90 sebeple döviz ekstre özelliği olduğu ve döviz hesaplarımda cepteteb’de olduğu için.

Kampanyalarından yararlanmayacağım bir karta aidat ödemek yada aidati geri almak için çırpınmak bana göre değil.

Kartı düz banka kartı mantığında kullanacağım. Banka kartlarinda genelde döviz hesabından direk döviz ödeme yapma yok. dövizi tl kuruna çevirip komisyonla hesaptan çekiyorlar beni zarara sokuyor. Bu yüzden bu kartı aldım.

Enpara kredi kartında döviz ekstre özelliği yok, Sanal kartı yok. Benim içinde enpara kredi kartı çöp 😁 çöp kavramı neye göre kime göre? 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün cepteteb kredi kartı iptali için iptal biriminden aradılar. İptal birimi falan değil resmen ikna birimi arkadaş. Adamla 20 dakika telefonda konuştuk 1 yıl kapatmama sözüne 37,5 Tl Puan yükledi Geçen sene kesilen 75 tl kart aidatını 136 Tl puan toplayıp zaten çıkarmıştım. %50 İndirimlerle 200 tl yi geçmiştir kazancım.

Bu seneki gelecek kart aidatı yüzünden kartı kapattırmak istedim(blöf falan değil, aidatsız sade kart çıkarttırdım ciddi ciddi kapattıracaktım). Daha kesilmeyen kart aidatının yarısını şimdiden iade ettiler. 20 dk dil dökecek kadar yağlı müşteriymişim demekki
  • UranosOrc kullanıcısına yanıt
    Ben iptal edin dedim 100 tl yüklediler kartı kırıp atmıştım dedim yeni kart gönderdiler, kartla alışveriş yaptım 50 tl de ordan otomatik yüklendi 150 tl temiz

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

• merhaba. yurtdisinda para cekerken ucret alinmiyor diye ceptetebden hesap actin banka karrim bugun geldi. bi sorum var: sterlin hesabi actirip gunluk faizden faydalanabiliyor muyum? ne kadair faiz var? tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • synchro kullanıcısına yanıt
    Faydalanabilirsiniz.

0 - 150.000 GBP
    %2,55
    150.001 - 500.000 GBP
    %1,05
  • Kitapyurdu iadesi yatmış bugün. 31 mayıs işlem tarihi idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyaç kredisi için biryerlere imza atmak mı gerekiyor? Yoksa mobil şubeden başvurup kabul alınca doğrudan hesaba mı yatıyor? İşten çok vakit bulamıyorum.
  • pena kutusu kullanıcısına yanıt
    Doğrudan hesaba yatıyor.
  • cepteteb vadeli hesap oranını şimdi de %17 yapmışlar
    https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-vadeli-hesap-detayli-faiz-oranlari?kur=TL
  • synchro kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam hesap açtın ya eve ziyarete mi geliyorlar yoksa kartı ve sözleşmeyi kapıda imzalatıp gidiyorlar mı?
  • günlük 12.5 çok düşük kaldı. vakıfbank bile ari hesapta kampanya bitiminden sonra %14 veriyor.
  • Arkadaşlar 2 gün oldu hala onaylanmadı kartımın şifresi bana mesajla gelmedi. Oysa eleman öğleden sonra gelir demişti. Şu saatten sonra yapmam gereken bir şey var mı? Nasıl aktif edeceğiz şu kartı?

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    kapida arabada imzaladim 2 dk surdu

• quote:

Orijinalden alıntı: synchro

kapida arabada imzaladim 2 dk surdu
    ne zaman başvurmuştunuz acaba ? başvurduktan kaç gün sonra sizi aradılar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

ne zaman başvurmuştunuz acaba ? başvurduktan kaç gün sonra sizi aradılar ?

Alıntıları Göster
    büyük şehirdeyseniz kendi temsilcileri gelir. Yoksa aktif iletinin eline kalırsınız. Kendileri gelirse max 1 hafta.
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    1 gun icinde aradilar ortak gun belirledik 1 hafta sonra geldi. erken saatte gelmelerini rica ettim erken saatte geldiler

• Arkadaşlar tebin "faturani otomatige bagla 10 tl geri kazan" kampanyasına katıldım. Kurallar geregi subeden basvurdum. 100 tl ustu fatura otomatik odemeyle odendi. O ayin sonunda iade edilmesi gereken 10 tl yatmayinca 31 mayista kayit actirdim. Hala yatmadi. Defalarca cagri merkezi mt ile gorustum. Hesabimi acan sube mt.ne dilekce verdim. Ama bir sonuc alamadim. Cagri merkezinden bana dedikleri sadece incelenmekte oldugu. Bankadan bir ses cikmazsa ne yapabilirim? Fikri, tavsiyesi olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murokolik -- 16 Haziran 2018; 0:56:47 >
  • 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.