Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz daha zamana ihtiyaç var sanırım... içerik anlaşılmıyor.
  • Verdikleri numaradan müşteri temsilcisini aramak istedim, aynı ENPARA gibi 3 adımlı menü yapmışlar hemen temsilciye bağlanmak için.

Ama yaklaşık 5-10 dakika beklediğim halde müşteri temsilcisi bağlanmadı, sistemlerini daha oturtmaları gerekiyor. ENPARA gibi şak diye müşteri temsilcisine bağlanması lazım ki bir anlamı olsun.

Tüm bakiyemi aktarmayı düşünüyordum ama şimdilik vazgeçtim, bakalım görelim biraz... Ayrıca gecelik faiz olarak da ENPARA'nın bir tık üstünde sunmalılar ki müşteriler orayı tercih etsin (gerekirse fatura talimatı v.s. eklenerek %11 faiz sunulması gibi)
  • zaten TEB müşterisiyim attım tüm parayı iyi oldu
    teşekkürler bilgilendirme için.
  • Şu her şeyi enpara ile karşılaştırmak neden.

Cepteteb bence enpara ile karsılastırılacak bir şey değil sadece günlük faiz veriyor teb'den ayrı şubesiz bankacılık vs vs gibi bir iddiası yok ki.

enpara'nın finansbank atm 'si kullanmak dısında ( ki yazın diğer atm'leri de kullandırdı) finansbank ile cok bir alakası yok.

burada bariz teb ilişiği var.
  • vallahi ben tüm paramı enparadan tebe transfer ettim. çünkü enparanın indirim kampanyaları işe yaramıyor benim için
  • Piyasadaki muadili ile tabi ki karşılaştırılacak.

Çünkü bu tarz dijital bankacılık hizmetleri birebir enpara'nın başarıyla uyguladığı sistemi getiriyorlar ama en azından başlarda daha faydalı hizmetler sunmalılar ki millet alışkanlıklarından vazgeçip onları da denesin.

Artıları eksileri belirtilecek, konuşulacak, bunda anormal bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

vallahi ben tüm paramı enparadan tebe transfer ettim. çünkü enparanın indirim kampanyaları işe yaramıyor benim için

sırf meraktan soruyorum, peki tebe taşıma sebebiniz nedir, işinize yarayan bir kampanyası mı var
  • Zaten TEB müşterisi olanlar kredi kartına nasıl başvuyor bilen varmı siteye bilgilerimi girdiğimde intenet şubesinden başvurabilirsiniz diyor ama internet şubesinde bu yeni karta dair bir başvuru kısmı yok
  • Denemek için enparadan 1000 lira attim. Vade başı başlangıcı 30.01 vade sonu 02.02 diyor ne alaka anlayamadım. Günlük faiz olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartlar bölümünden cepteteb kredi kartına başvurdum.

hafta sonuna girdiğimiz için vade 3 gün olrak görünüyor.hafta içi 1 gün olur
  • Anladım hocam

• Kart falan yollayacaklar mi acaba? Benim hazırda teb kredi kartı vardı onunla mi işlem yapacağım yoksa?
    Bende tüm parayı enparadan tebe yolladım

• formu doldurduk bakalım.
  • saglam kampanya ile enpara ya resti cekmis sanirim.
    "CEPTETEB müşterilerinin, her ayın ilk günü ile son günü arasında CEPTETEB Banka Kartı veya CEPTETEB Kredi Kartı ile yaptıkları harcamaların %50’si iade edilir."
    kredi karti icin sadece seyahat harcamasi demisler ama banka kartindan yapilan harcama icin herhangi birsey belirtmemisler.
    bu da demek ki yapilan herhangi bir harcamanin 100 tl ye kadar %50 si iade dogru mu anliyorum??
  • atropin kullanıcısına yanıt
    Doğruysa feci güzel olur kesin bilgi varsa saldıralım
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    http://cepteteb.com.tr/seyahat-indirimi

mevzu seyahat indirimi olarak geciyor ama kredi karti icin seyehat indirimi ibaresi varken banka karti icin herhangi bir ibare yok..
    Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atropin -- 30 Ocak 2015; 15:01:26 >

• atropin kullanıcısına yanıt
    Ben ekran görüntüsünü aldım ne olur ne olmaz :)

Sağol orayı okumuştum ama hiç dikkat etmemişim başvuruyu yaptım bakalım ne olacak
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    bu iş doğruysa yıkılır buralar...
  • Lisans öğrencisiyim, yarı zamanlı çalışıyorum 18 günlük sigorta yatıyor 700+ lira gelirim oluyor. Ama öğrenci seçip devam ettim bir dezavantajı olmaz umarım.
    Sosyal güvencesi yok tanımlı olarak başvuru yapıyorum.
    Öğrenci deyince belki faydası olur diye düşündüm.

Ek: Başvuruyu yaptım, arayacaklarmış, geleceklermiş. Enpara gibi tek sefer başarılı sonuçlanırsa ne güzel :) Nuvo sıkıntılıydı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 30 Ocak 2015; 15:24:35 >
  • arkadaşlar şimdi netten nasıl acacagım bu hesabı hesaba yüklü miktarda para aktarmak istiyorum turuncu hesaptan, havale eft vs odermiyim acaba? yardımcı olsanız ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.