Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biliyorum hocam ama bu yapılanda kurnazlık biraz daha az alırım ama küçük oyunlara gelmem.
  • faiz oranı yükseldi diye seviniyordum şu 500 liralık muhabbet yüzünden iyice düşmüş oldu. asdadf
  • Yüzde 10 yaptılar ama 20 şubatda nasıl olacak tam anlamadım. Hesabında 1000tl var diyelim 500tl olarak mı faizlendirecek?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Evet 500TL üzerinde kalan kısmı faizlendirecekler. 500TL ve altında paranız var ise likit fonları kullanabilirsiniz.
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş o zaman ben örnek olarak söylemişdim ing geçsek 1 yıl boyunca veriyor sonra işe yaramıyor o yüzden uğraşmak istemiyorum. Enpara var ama onda da bas biriktir var vadeli düşünmüyorum. Anlık para çekimi vs de olabiliyor.

• Zaten 100 TL üstünü faizlendiriyordu, bundan sonra 500 TL nin üstünü faizlendirecek. Yani alt limit 400 TL yükseltilmiş oluyor. Bu da aylık 2,89 TL faiz kaybına denk geliyor. Bence çok fazla takılacak bir durum değil. Başka bankalarda olsak yapacağımız 1 Eft nin ücreti bu civarda veya daha fazla olacak.

İşleyiş de şöyle olacaktır. Örnek olarak hesapta 5.000 TL olsun. Eskiden bunun 100 TL sini faizlendirmeyip 4.900 TL sini faizlendiriyordu. Yeni durumla birlikte 500 TL sini faizlendirmeyip 4.500 TL sine faiz işletecek. Aslında bu kadar basit.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Hayır eskiden 100 tl'ye de faiz işliyordu, şimdi artık 500 tl kapsam dışı bırakılacak. Yılda 40-45 tl demek. Bu durumda enpara daha avantajlı. Sizin için yılda 40-45 tl kayıp sorun değilse orası ayrı tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a44

Hayır eskiden 100 tl'ye de faiz işliyordu, şimdi artık 500 tl kapsam dışı bırakılacak. Yılda 40-45 tl demek. Bu durumda enpara daha avantajlı. Sizin için yılda 40-45 tl kayıp sorun değilse orası ayrı tabi.

9.75 den 10yapmışlar. Limiti yükseltip. Ek olarak günlük hesapta tutyorsanız . vakıfbank halden anlayan hesap devam mevduatı %12 zaten.
  • İng gibi 14 yaparsa oranı 500tl limit olabilir aslında bakalım zaman ne gösterecek?

• Bugün itibariyle TEB e güle güle dedim. Marifetinin 90 günü doldu. 91. Günde oran 10.25 e düşmüş, buradan burgan hoşgeldine 32 gün tüm meblayı bağladık bakalım. 3 ay boyunca 15 oranla devam

• quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Bugün itibariyle TEB e güle güle dedim. Marifetinin 90 günü doldu. 91. Günde oran 10.25 e düşmüş, buradan burgan hoşgeldine 32 gün tüm meblayı bağladık bakalım. 3 ay boyunca 15 oranla devam

Cepteteb kullancilari marifetli hesap acabiliyormu ?

• BölücüDeğilÖlücüyüm B kullanıcısına yanıt
    Evet.

• BölücüDeğilÖlücüyüm B kullanıcısına yanıt
    Evet açabilirsiniz

• Dijital platform kampanyası yeniden başlamış.
    https://www.cepteteb.com.tr/dijital-platform-uyeligi-yuzde50-indirim

Kampanyamız 01.02.2018 ile 31.12.2018 tarihleri arasında App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV ve Digiturk Play üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir.
    Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 15 TL, yıllık olarak en fazla 100 TL kazanabilir.

100 TL olmuş bu sefer.
  • ilk 500 e mi faiz yok?
    ya da 500 ün altındaki mevduata mı yok?

Ben 501 TL/Dolar filan olunca 501 in tümü için faiz ödeniyor sanıyorum
    hesabınızda 499 varsa hiç faiz yok sanıyorum

farklı düşünenlerin yorumlarını bekliyorum
  • Bu uygulamaya 20 Şubat civarı başlayacaklar ve hesabınızdaki 500TL/DOLAR/EURO'ya kadar olan kısmına faiz işletilmeyecek. Örnek olarak hesabınızda 2.000 TL/DOLAR/EURO varsa sadece 1500TL/DOLAR/EURO için günlük faiz alacaksınız.

Bunun başka bir yorumu yok diye düşünüyorum.
  • eğer 500 tl üzerinde paranız olmanız durumunda faiz işletilecek denilseydi makul karşılanabilirdi ama 500 tllik kısmına hiçbir koşul altında faiz işletilmemesi demek gerçekten de saçma
  • TEB den KMH kullanmayın mağdur olursunuz! Zira ne kadar ödeneceğini ve tarihini bildirmeden ,bankada paranda olsa, ödemenizi geç yaptınız diye findeks e uyarı yolluyor. Ödemelerinde hiç bir gecikme olmayan birisi için çok kötü bir puan. Findeks puanında düşüyor!!!
  • Cepteteb usd veya euro hesabına zaten faiz vermiyor ki
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.