Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler teb kredi kartı olan Cepteteb e başvuru yaparsa . Ortak limitli kart mı ? Verirler enpara gibi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün bankalarda aynı. Sadece enpara değil. Hepsi ortak limitli oluyor
  • Merhaba,

Faiz oranlarımızı daha avantajlı sunabilmek için CEPTETEB Hesap'ın işleyişi ile ilgili bir değişiklik yaptık. 20/02/2018 tarihinden itibaren 500 TL / 500 USD / 500 EUR / 500 GBP tutara kadar faiz işletilmeyecek olup bu tarihten sonra hesabına faiz işlemesi için 500 TL / 500 USD / 500 EUR / 500 GBP üstü tutara sahip olman gerekiyor. Örneğin 10.000 TL bakiyen var ise, 9.500 TL'si için faiz kazanabileceksin.

Bu şekilde mail yollamışlar

• Felix88 kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş
  • 2000watts kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim enpara yı örnek verdim

• Merhaba,

Faiz oranlarımızı daha avantajlı sunabilmek için CEPTETEB Hesap'ın işleyişi ile ilgili bir değişiklik yaptık. 20/02/2018 tarihinden itibaren 500 TL / 500 USD / 500 EUR / 500 GBP tutara kadar faiz işletilmeyecek olup bu tarihten sonra hesabına faiz işlemesi için 500 TL / 500 USD / 500 EUR / 500 GBP üstü tutara sahip olman gerekiyor.

Örneğin 10.000 TL bakiyen var ise, 9.500 TL'si için faiz kazanabileceksin.

CEPTETEB Hesap için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerine devam edebilir,
    TL para transferlerini yine ücretsiz yapabilirsin.

500 liralarımız hiç oldu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen vade dolunca hesaplamalara bakıp değiştireceğim. Böyle saçma iş olmaz kafalarına göre 500 lirayı hiç ediyorlar. Para benim değil mi niye boş boş tutayım paramı.

• Yeni alt limit olayı can sıkıcı olmuş.Bankam ufak hesaplar peşinde koşup uyanıklık yaparsa
    bende ufak hesaplar yaparım. Otomatik ödeme talimatlarımın 6 aylık süresi dolunca hesabımdaki parayı
    Enpara veya Turuncuya geçireceğim.
  • 500 liraya faiz işletmemeleri saçmalıktan başka bir şey değil. Hesapta 500 tl'den fazla olasa bile herifler 500 tl'yi yalan ediyor. Uyanıklığa bak sen. Yılda yaklaşık 40 tl faiz kaybı demek. Bu da 40 tl kesinti demek. Bu teb'e güvenilmeyeceğini bir kez daha görmüş olduk. Ben 40 tl'yi tebe yedirmem, enparaya geçiyorum.

Hazır enpara kredi kartı da çıkardı, ordan da ekstradan 100 tl iade alırım iki sene.

• yıllık 43 tl yi iç ediyorlar.
  • 500 TL uygulamasının gelmesiyle güle güle cebteteb sana. Seni uyanık seni :) Bildiğin yıllık 40 kusur tl kart aidatı kesmiş oluyorsun böyle yaparak!

• Ben karta başvurdum ama 1 hafta geçti ne arayan ne soran var beyler? Ne yapmak lazım.
  • Vade dolunca bende enparaya geçiyorum.

• Bankalar müşteri çekmek için kampanya kapar bunlar müşteri kaçırma peşinde. Zaten faiz oranı düşük birde 500 lira limit koymuşlar komik cidden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rodistanbul kullanıcısına yanıt
    Evet 500 TL 'nin altına faiz işlemiyor. Benim aklıma takılan ise 500 TL 'nin üstüne de atıyorum 501 TL ; 501 TL'nin faizi değil de 1 TL'nin mi faizi işleyecek. Yoksa ben mi çok insafsız oldum
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    1 liraya işleyecek, banka daha insafsız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

500 limit değil galiba. 500 ün altındaki hesaplara faiz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 24 Ocak 2018; 22:23:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix88

Vade dolunca bende enparaya geçiyorum.

enpara 12.5 cepteteb 13.25 veriyor. Bu limit vadesiz hesap için. Şuanda günlük en iyi veren ing 1 sene %14. devam da en iyi veren vakıfbank halden anlayan hesap günlük %12 .
  • winwinwin W kullanıcısına yanıt
    Hocam otomatik ödeme talimatınız falan varsa geri alabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • karmixs K kullanıcısına yanıt
    Ortak limitli geliyor hocam. Benim iki adet kredi kartım var - TEB Yıldız Priority ve CEPTETEB Kredi kartı, ortak limitliler.
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.