Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında biliyordum başvurmuştum önceden de vermiyorlardı işim olmadığı için şimdi memur oldum kart ücretli olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 9 Ekim 2017; 7:28:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.kitapyurdu.com/index.php?route=information/information&information_id=136

Bunun iadesi gerçekleşti mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Aslında biliyordum başvurmuştum önceden de vermiyorlardı işim olmadığı için şimdi memur oldum kart ücretli olmuş.

Memursanız problem değil 75 tl çevremde öğrenci olduğu 75 tl kart ücretli alanlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

http://www.kitapyurdu.com/index.php?route=information/information&information_id=136

Bunun iadesi gerçekleşti mi?

Geldi bana 5 gün icerisinde geliyor

• aynı kitapyurdu hesabıyla başka cepteteb kartına iade alabilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imhiret kullanıcısına yanıt
    Evet
  • kart ücretini diğer bankalardaki gibi geri iade ediyorlar mı acaba iptal etmek istediğinizde ?
  • cepteteb kredi kartı kullananlar size de 500 tl aylık harcamaya 75 tl bonus (harcama sözünüze bonus) veriyor mu?

bence mantıklı zaten aylık 500 tl kafadan faturalar falan ödememizi bu karttan yapıyoruz diye ben verdim ve

anında 75 tl bonus yüklenmiş.işine yarayan olabilir diye söylemek istedim.

not:taahüt süresi 12 ay boyunca aylık 500 tl harcama sözü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 20 Ekim 2017; 15:37:16 >
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Evet veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

cepteteb kredi kartı kullananlar size de 500 tl aylık harcamaya 75 tl bonus (harcama sözünüze bonus) veriyor mu?

bence mantıklı zaten aylık 500 tl kafadan faturalar falan ödememizi bu karttan yapıyoruz diye ben verdim ve

anında 75 tl bonus yüklenmiş.işine yarayan olabilir diye söylemek istedim.

not:taahüt süresi 12 ay boyunca aylık 500 tl harcama sözü

Nasıl başvuru yapılıyor acaba bu 75 TL bonus olayına?

• ePeP E kullanıcısına yanıt
    internet subesine pc den girdiginizde kredi kartlari kisminda donem ici islemler (sag ust tarafta) sozunuze bonus kismini tikladiginiz zaman taahut verebiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

internet subesine pc den girdiginizde kredi kartlari kisminda donem ici islemler (sag ust tarafta) sozunuze bonus kismini tikladiginiz zaman taahut verebiliyorsunuz

Teşekkür ederim kardeşim. 1 yılı geçkin her ay 500+ TL ödeme yapıyordum. İçim cız etti geçmişe yönelik. Şimdi yattı 75 TL bonus.

• Beyler ben şu faiz olayını anlıyamadım 9.75 derken neyi kastediyor. Ötn 1000tl yatırdım 1 ay sonra mı 1 yıl sonramı 97 lira artacak

• _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    O yıllık faiz oranı ama günlük hesabınıza yansıtılıyor. Yani aylık, vergiler ile 7TL kadar olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wanker -- 21 Ekim 2017; 0:22:48 >
  • cepteteb borsa (bist) işlemleri ile ilgili bilgisi olan var mı?

binde 2 alış satış komisyonu diyor peki yıllık başka ücretler söz konusu oluyor mu?

• 30 Eylül de sona eren Shell'de TEB Bonus'lulara 25 TL İndirim kampanyasının indirimleri 19 Ekim itibariyle yüklenecekti.
    Yüklenen, hesap hareketlerinde indirimi yapılmış olan varmı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

30 Eylül de sona eren Shell'de TEB Bonus'lulara 25 TL İndirim kampanyasının indirimleri 19 Ekim itibariyle yüklenecekti.
    Yüklenen, hesap hareketlerinde indirimi yapılmış olan varmı arkadaşlar.

benim indirim yansıdı
  • bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Benim yansımadı ve bugün mh ni aradım, işin kötüsü karşıma biri çıkana kadar tlf da tam 7 dk bekledim. Kayıt aldı bakalım ne olacak, ilk defa sorun yaşıyorum bu kampanyalarla ilgili.
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    Farkettim ya 9 yaxmis ne oldugunu yazmamis cakallar

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ettim şimdi. + 5% BSMV diyor. Bu yüzde beş neyin yüzde beşi yaptığımız hisse alış satışının mı? Öyle şey olmaz heralde ama emin olamadım.
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.