Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Bunların kredi kartı şuanda ücretlimi artık?

Sakın alma her yerde taksit olmuyo bonus uye isyeride olsa düşün enparayi bekle 2 aya geliyor kredi kartı yeniden tarih yazacak ceptetebe verecegin aidata degmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Bunların kredi kartı şuanda ücretlimi artık?

Sakın alma her yerde taksit olmuyo bonus uye isyeride olsa düşün enparayi bekle 2 aya geliyor kredi kartı yeniden tarih yazacak ceptetebe verecegin aidata degmez.

İlk çıktığından beri üyeyim zaten enparaya'da çok beklettiler insanları bir kart için, axess kartım var zaten maaş bankam akbank oldugu için 2. kart düşünüyordum kısmet artık enparayı bekliyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UranosOrc

O karttan ne beklediğinize göre değişir hocam.

Ben kart ücretini kampanyalar ve puanlar ile fazlasıyla çıkardım. Bonus özellikli olduğu için bir çok mağazada sağladığı fayda çok işime geldi(taksit vs.).

Pegasusa taksit yapmıyor

Müşteri hiz. Aradım kıvırıyor

Bonus logosunun yanında teb amblemi olacakmışta taksit olmuyor diyemiyor.Bonus karta taksit olması lazım sitelerinde bonusu destekliyor buda bonus değil mi diyorum yok...

Hemen birikimi uçurdum tabi gözlerinin yaşına bakmam

Bir süre cepteteb e güle güle

Enparadan sevgilerle

Bazı anlaşmaları banka özeline aldıklarından olsa gerek. 1-2 yerde bende taksitten yararlanamadım.
    Fakat genel bonus kampanyalarının hepsinden yararlandım.

İki kredi kartı kullanıyorum: cepteteb kredi kartı birde İş Bankasından Maximum kredi kartım var.

İkisini bir birine destekleyerek işlerimi problemsiz yürütüyorum.

Enparanın gelecek olan kredi kartıda cardfinans özellikli ise fazla bir şey beklememek gerek. Finansbank yaygınlık olarak daha bir kısıtlı kalıyor benim kullandığım yerlerde. Cepteteb in kısıtlı bonusu olsun, İş Bankasının Kampanyaları az Maximum u olsun yine kör topal işlerimi götürüyor. Ama Cardfinans gördüğüm kadarıyla bana bunu bile sağlamakta sıkıntı çıkarabilir.

• UranosOrc kullanıcısına yanıt
    Cepteteb 1-2 yerde taksit yapmıyor dediğiniz anda her şey bitmiştir.O zaman bu kısıtlı bir kart tam anlamıyla %100 bonus değil.Eksiklik var buda hizmeti düşürür kaliteyi düşürür müşterinin bakış açısını değiştirir.

Cepteteb kullanmıyorum artık hiç bir işlemimi oradan yapmıyorum eft havale fatura ödeme kredi kartı ödeme hepsini enparaya çektim...Enpara kredi kartını alayım on numara olacak.Bence sürpriz ile gelecekler 100 binler bekliyor bu kartı teb gibi değil.

• Bu başlık altında enparaya övgüler yazanlar sanırım enpara çalışanları. Enpara yada ilk çıktığı zaman kayıt oldum ceptetebede.En para açıldığından beri kredi kartı gelecek gelen giden bişey yok hala yukarıda arkadaşta yazmış gelsede zaten finans özellikli olur bi işe yaramaz. Güncel faiz enaprada 9 ceptteb de 9,75. Enparada en son faydalandığım kampanya kitap yurdu kampanyası oldu 1 senedir başkada bişeyini görmedim. Cepteteb kredi kartının zaten aidatı yok. En paranın neyini övüyosunuz anlamıyorum.
  • quote:

Cepteteb 1-2 yerde taksit yapmıyor dediğiniz anda her şey bitmiştir.O zaman bu kısıtlı bir kart tam anlamıyla %100 bonus değil.Eksiklik var buda hizmeti düşürür kaliteyi düşürür müşterinin bakış açısını değiştirir.

Cepteteb kullanmıyorum artık hiç bir işlemimi oradan yapmıyorum eft havale fatura ödeme kredi kartı ödeme hepsini enparaya çektim...Enpara kredi kartını alayım on numara olacak.Bence sürpriz ile gelecekler 100 binler bekliyor bu kartı teb gibi değil.

Sizinle önceki konuşmamızda(1 sayfa önce) şu mesajı atmıştınız:

"Cepteteb şuanda her yönden bir numara masrafsız bankacılıkta

Vadelide enpara 12.50 a çekti kendini 32 günlüğü buda işlerin iyi gitmediğini gösteriyor zaten.

Cepteteb halen %13

Enparanın kampanyalarıda olmasa kimse durmaz geçen amazon aliexpress kampanyası ilaç gibi geldi.

Bankalara duygusal bağlanmayın bu bankacılık hayatında duyguya yer yoktur bizim işimiz rakamlarla hangi banka rakamı yüksek iyi verirse avantaj sağlarsa biz ordayız.Bazıları enparayı evladıymış gibi seviyor annesi babasına söylemediği sevgi sözlükleri kuruyor bunları tavan yaptıranda bu kesim zaten...Hiç acımam 10-20 bin para paradır uçururum kim iyi veriyorsa."

Attığınız önceki mesaj ile bu attığınız mesaj çelişiyor hocam. Hangisi işimize gelirse oraya kayarız diyen profilden birden önceki mesajınızda giydirdiğiniz insanlar gibi tavır sergiliyorsunuz Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hocam ?

Kusura bakmayın ama enparanın çıkaracağı kart büyük ihtimalle cardfinans özellikli olacağı için her şey on numara olmayacak. Finansbank kredi kartı kampanyaları ve yaygınlık olarak kısıtlı bir banka. Enparanın kredi kartı gidip bonus, maximum, world gibi programlara dahil olmayacaksa cardfinansın sınırlarında takılacak yine.

Olurda Cepteteb gibi kampanları kısıp işleri yokuşa sürmeye başlarlarsa enparaya söverek cepteteb i övmeye gelmeyesiniz hocam yine

Unutmayın bankacılık hayatında duyguya yer yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

Bu başlık altında enparaya övgüler yazanlar sanırım enpara çalışanları. Enpara yada ilk çıktığı zaman kayıt oldum ceptetebede.En para açıldığından beri kredi kartı gelecek gelen giden bişey yok hala yukarıda arkadaşta yazmış gelsede zaten finans özellikli olur bi işe yaramaz. Güncel faiz enaprada 9 ceptteb de 9,75. Enparada en son faydalandığım kampanya kitap yurdu kampanyası oldu 1 senedir başkada bişeyini görmedim. Cepteteb kredi kartının zaten aidatı yok. En paranın neyini övüyosunuz anlamıyorum.

Hocam ayın enparalısı olursanız gecelik faiz %10. Ben gecelik faiz için paramı enparada tutuyorum.
    Cepteteb`in kredi kartının artık aidatı var. Ben aidat ödedim fakat kampanyalar ile kısa sürede fazlasıyla çıkardım.

Hangisi işinize gelirse kullanın gitsin hocam.

Kira ödemesi için enpara,
    Gecelik faiz için enpara,
    Otomatik fatura talimatı için cepteteb,
    Kredi için cepteteb,
    KMH için enpara ve cepteteb,
    EFT ve havale için enpara ve cepteteb Kullanıyorum. İkisi birlikte çok iyi iş görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: UranosOrc

quote:

Sizinle önceki konuşmamızda(1 sayfa önce) şu mesajı atmıştınız:

"Cepteteb şuanda her yönden bir numara masrafsız bankacılıkta

Vadelide enpara 12.50 a çekti kendini 32 günlüğü buda işlerin iyi gitmediğini gösteriyor zaten.

Cepteteb halen %13

Enparanın kampanyalarıda olmasa kimse durmaz geçen amazon aliexpress kampanyası ilaç gibi geldi.

Bankalara duygusal bağlanmayın bu bankacılık hayatında duyguya yer yoktur bizim işimiz rakamlarla hangi banka rakamı yüksek iyi verirse avantaj sağlarsa biz ordayız.Bazıları enparayı evladıymış gibi seviyor annesi babasına söylemediği sevgi sözlükleri kuruyor bunları tavan yaptıranda bu kesim zaten...Hiç acımam 10-20 bin para paradır uçururum kim iyi veriyorsa."

Attığınız önceki mesaj ile bu attığınız mesaj çelişiyor hocam. Hangisi işimize gelirse oraya kayarız diyen profilden birden önceki mesajınızda giydirdiğiniz insanlar gibi tavır sergiliyorsunuz Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hocam ?

Kusura bakmayın ama enparanın çıkaracağı kart büyük ihtimalle cardfinans özellikli olacağı için her şey on numara olmayacak. Finansbank kredi kartı kampanyaları ve yaygınlık olarak kısıtlı bir banka. Enparanın kredi kartı gidip bonus, maximum, world gibi programlara dahil olmayacaksa cardfinansın sınırlarında takılacak yine.

Olurda Cepteteb gibi kampanları kısıp işleri yokuşa sürmeye başlarlarsa enparaya söverek cepteteb i övmeye gelmeyesiniz hocam yine

Unutmayın bankacılık hayatında duyguya yer yoktur

Dünyada 1 dakikada neler olacak

Beş deprem olacak.

Dünyaya 360 yıldırım düşecek.

250 bebek dünyaya gelecek..

Bunlardan 113'ü yoksulluğun içine doğacak.

55 bin varil petrol tüketilecek...

Güneş uzay boşluğuna 60 milyon ton madde saçacak..

Niagara şelalesinden 31.600 ton su akacak..

Dünya yüzeyinden 960 milyon ton su buharlaşacak..

Bir sinekkuşu 4.000 defa kanat çırpacak.

Vücudunuzdaki her bir hücrenin içerisinde 6 milyon kimyasal reaksiyon meydana gelecek.

......Bill Gates 15 bin dolar kazanacak....

Buna karşın normal bir vatandaş 3 kuruş daha zenginleşecek..(bkz)

Yağmur ormanlarında 2.040 ağaç daha kesilecek..

1.800 yıldız patlayacak...

107 insan ölecek.107 ölümün 18'i açlıktan dolayı gerçekleşecek..

ve Benimde 7.5 milyar insandan biri olarak cepteteb için düşüncem değişmiş olacak gayet doğal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 22 Ağustos 2017; 21:3:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

Bu başlık altında enparaya övgüler yazanlar sanırım enpara çalışanları. Enpara yada ilk çıktığı zaman kayıt oldum ceptetebede.En para açıldığından beri kredi kartı gelecek gelen giden bişey yok hala yukarıda arkadaşta yazmış gelsede zaten finans özellikli olur bi işe yaramaz. Güncel faiz enaprada 9 ceptteb de 9,75. Enparada en son faydalandığım kampanya kitap yurdu kampanyası oldu 1 senedir başkada bişeyini görmedim. Cepteteb kredi kartının zaten aidatı yok. En paranın neyini övüyosunuz anlamıyorum.

Böyle diyorsun ama kredi kartı çıksa ilk alacaklardansın

• arkadaşlar kullanmayacak biri BOYNER kodunu verebilir mi?
  • Yaşın kaç bilmiyorum okuduğunu anlamıyorsun sanırım ? Sana yazma diyen mi var bu konu cepteteb konusu fırsatları yardımlaşması bilgi paylaşımı vs. Enpara konusu değil, zaten en para kullanan adam gider onun başlığında yazar bilgi alır bilgi paylaşır, burda yaptığın tek şey konuyu kirletmek başka bişey değil.
  • Arkadaşlar CEPTETEB i açtırırken öğrenciydim. Gelirim yoktu. Şuan da yaklaşık 9 aydır sigortalı olarak çalışmaktayım. Fakar CEPTETEB üzerinde çalışma durumu mu değiştirememekteyim. Canlı destekte 'şubenize balvurun' diyo. Şubesiz bankacılık değil mi bu? Sistem ğzerinden göremiyolar mı çalıştığımı? Bi daha okuduğum şehir de ki şubeye mi gideceğim?

• Cebteteb altın hesabı halen ücret almıyor değil mi?

• turgay0651 T kullanıcısına yanıt
    PM attım...
  • Cebteteb hesabına kartsız işlem olarak para yatırıldığında ücret alınmıyor idi değil mi ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hayır alınmaz.
  • Arkadaşlar yurt dışından para çekince kur farkı nekadar oluyor.
    Parayı hesapta TL mi USD olarak mı tutmak lazım?
  • Gecelik faiz en yüksek ing e-turuncu hesapta(13.75) şu anda,1 yıl boyunca devam.Hesap ücreti de para transfer ücreti de yok.Ben de uzun süre tebde tutmuştum ama çok fark var.Bilin istedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi philosopherx -- 7 Eylül 2017; 2:17:22 >
  • Bu otomatik ödeme talimatına 50TL işi nasıl oluyor, kredi kartına gerek yok heralde. 3 fatura veriyoruz, ertesi ay 50 TL yatıyor. Bu her ay yatmaya devam mı ediyor yoksa 1 aylık mı ?.
  • cepteteb hesabımdaki euro'yu TL yapmadan dolara nasıl çevirebilirim? arbitraj deniyor adına sanırım.

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.