Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaptığım harcamanın bonus kapsamında sayılıp sayılmadığını bir türlü anlamıyorum. Bazı bankalar müşterilerine mesaj çekiyor. Biz bunu cepteteb'de nasıl anlarız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedrim -- 1 Haziran 2017; 15:48:39 >
  • ÇandıR kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz CepteTeb Kredi Kartı Kampanyası 1 ay önce 50.000 kullanıcıya ulaşıldığı için sona erdi.
  • Bu tav işi inanılmaz işime yarıyordu bir de reklam filmini çekmişler. Kuyruk acısı esprisi falan iyi olmuş yani. Baya tabana yaymak istiyorlar gibi geldi bana.
    https://www.youtube.com/watch?v=aFt5FWDMJXk
  • Bana kart cikti, limit dusurun dediler 5 bin limitli kredi kartini komple iptal ettirdim, hala bir gelisme yok. En az 1 ay olmustur herhalde. Niye boyle yavaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedrim

Yaptığım harcamanın bonus kapsamında sayılıp sayılmadığını bir türlü anlamıyorum. Bazı bankalar müşterilerine mesaj çekiyor. Biz bunu cepteteb'de nasıl anlarız?

Pos slibinde bonus logosu

Detaylarda bonus bilgileri

yer alıyor mu, almıyor mu buradan anlaşılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇandıR

Benim yaklaşık 3 yıl önce başvurup açtırdığım Cepteteb hesabım vardı, ancak o zaman kredi notum düşük olduğu için kredi kartı vermemişlerdi. Yıllar önceki bir kredi kartı borcum yüzünden yasal takibe girdiğim için yaklaşık 4-5 yıldır bu kredi notu düşüklüğünden kurtulamamıştım.

Geçen hafta Findeks'ten notuma bakayım dedim, bir baktım yükselmiş. Ben de yıllardır kredi kartsızlık çektiğim için hemen araştırmadan Cepteteb kredi kartına başvurdum ve iki dakika içinde onaylanıp basım aşamasına geçti.

Az önce kredi kartımı teslim aldım ve bana imzalatılan masraflar dökümüne baktığımda şok oldum. Gözüme çarpan ve muhtemel ödeyeceğim tutarlar şöyle:

- Kart ücreti: 75 TL
    - Yıllık Üyelik ücreti: 76 TL
    - Gecikme Bildirim Ücreti: 3 TL
    - Karttan Havale / Eft ücreti: %3 (Cepteteb hesabında ücretsizdi, bu kısmı anlamadım)
    - Geçmiş dönem ekstre ücreti: 2,9 TL
    - Fatura ödemesi: %1 + 1 TL

Bunlar bir çok bankanın normal bankacılık hizmetinde bile uygulamadığı hizmetler bildiğim kadarıyla. Anlayacağınız çok pişmanım bu kartı çıkarttığım için. Şimdi iptal ettirmek istiyorum, kart ücreti ve yıllık üyelik ücreti ödemeden iptal ettirebilir miyim?

Karttan havale / eft kredi kartı limitinden çekileni kastediyor o tüm bankalarda ücretlidir. Cepteteb banka hesabından yapılan havale/eft yine ücretsiz. Bu ikisi tamamiyle farklı bir olay. Kafanız karışmasın.

Fatura ödeme masrafı yine tüm bankalarda hemen hemen aynı. İş bankası kredi kartım var ondada bu masraf var. Fakat burada yine bir farklılık var: Kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile faturalarınız ödenirse bu masraf alınmıyor. Bu belirtilen masraflar fatura ödeme merkezi gibi herkesin faturasını ödemeye kalkan cingözler yüzünden başımıza musallat oldu. Bankaların başını zamanında çok ağrıttılar. Eğer anlık olarak bir faturayı internet bankacılığına girip öderseniz bu belirtilen masraflar alınır ama otomatik ödeme talimatına bağlarsanız alınmıyor. İş bankası kredi kartımda da durum aynı telefon faturam otomatik ödemede olduğu için ek masraf ödemiyorum.

Kartınızı kart ücreti ödemeden iptal ettirebilirsiniz. Kapatıyorsunuz diye ücret tahsil etmeye çalışmazlar.

Cepteteb in kredi kartını da mayısta kullanmaya başladım. Kampanyaları ve puan kazanma durumu beni tatmin etti fena değil. Bonus poslar yaygın olduğundan seri puan birikiyor.

• Kartiniz bonus ozellikli mi? Benim kartin üzerinde özellikle bonus ibaresi bulunmuyor.

arkasına bakın
    Arkadaş yazmış hocam, kartın arkasında bonus logosu var :)
  • Evet arkasında gördüm ben de sagolun :) iyi oldu bu, yüklu bi alışveriş yapacaktım, bonusa %5 indirim varmış. Bu kartla oderim artık :)

• Bazı yerlerde garanti poslarından alışverişlerinde karta dair bonus ile alakalı hiçbir bilgi yer almıyor neden acaba.
  • espial kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım firmanın anlaşmasına göre değişiyor. Emv satış diye gözüken sliplerde bonus bilgisi gözükmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spotify kampanyası aile üyeliğinde de geçerli mi?
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Geçerli. Onlar için ilgili firmadan ne aldığın fark etmiyor, önemli olan harcamayı yapmak.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Geçerli hocam evet, ben de bu sabah aile üyeliği aldım. Zaten sınır var, Spotify ve diğerleri için, ayda maksimum 15 tl, toplamda da 75 TL indirim yaptırıyor. 21 TL'ye aylık aile üyeliği aldığınız da 10,50 TL indirim yapmış oluyor, 7 ay boyunca bu indirimden faydalanarak üyeliğini yenileyebilirsin.

Ben şu Bonus olayına takıldım. Sitesinde de net bilgi yok. Şimdi bu kartlar Bonus özellikte mi değil mi? Bonus özelliği olsa öne kocaman BONUS yazmazlar mıydı, arkadaki küçük Bonus yazısı pek tatmin etmedi.
  • Uc otomatik odeme kampanyasindan 50 lira hesabima yatmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler, 7 ödeme var zaten bu yıl tam yetiyor o zaman. birde 75 tl sınırı yıl olarak yazmışlar kampanya ise 2018 şubatta bitiyor. ocakta yıllık limit sıfırlanıyor mu acaba yoksa yılı kampanya limiti olarak mı düşündüler
  • Kampanya süresi bir yıl zaten, şubattan Şubata. Yıl başında sifirlanmaz. O sureyi kastetmislerdir.

• Bugün Teb'i arayıp sordum, CEPTETEB Kredi Kartları da Bonus özellikte, tüm kampanyalardan faydalanılabiliyor. Sadece kampanya şartlarında "Cepteteb Hariç" gibi bir ibare olduğu durumlarda geçerli değil diye bilgi verdiler.
  • Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap
    İadeler konusunda çok hızlı. Enparada ayın çıkmasını bekliyorduk
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.