Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.692
Cevap
329
Favori
653.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir sorum var 20 nisanda blutv ile 20 liraya bir aylık üyelik aldım.Fakat yüzde 50 indirim kartıma yansımadı bi hatamı yaptım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi kafalarına göre nakit avans limitini düşürmüşler. Ne yapmak lazım yükseltmek için bilen var mı acaba?

• ozzyken kullanıcısına yanıt
    Ekstreniz 1000 tl ve üzeri miydi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet 1300 tl idi mh ye kayıt oluşturdum incelenecek

• 10 bin lira limitim var kurucu müşteriyim aidat alınmıyor ama kapatsam mı bilmiyorum doğru düzgün kampanya da yok garanti, akbank gibi

• yiasw Y kullanıcısına yanıt
    iyisi mi kapatma: Nadasa bırak

ben de aidat filan ödemiyorum ama ne banka kartını ne cepteteb kredi kartını 1 ocak 2020den beri hiç kullanmıyorum

neden: eskisi gibi cazip hiç bir kampanyası bonusu yok!

cepteteb bonus ama Garanti babası neler yapıyor son zamanlarda hiç örnek almıyorlar

len uyanın artık müşteri kaybı yaşamıyormusunuz?

uzun süredir nadasta olan (kampanyadan bonustan bihaber aidat filanda demediğim) İNeG pegasus bonus kk bile dayanamadı 100 alışverişe 25 bonus verecem dedi özel teklif SMS ilen kandırdı beni alışveriş yaptım 25 bonusu bekliyorum

cepteteb de 2020 için nadasta ve hep tarlası sürülmeyecek aidat neyim ödemesemde. küstüm
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Altına imzamı atarım hocam en iyisi 10 bin limiti 3 bine indirip diğer kartlara paylaştırmak belki o zaman sorarlar niye kullanmıyorlar bu kartı diye

• quote:

Orijinalden alıntı: yiasw

10 bin lira limitim var kurucu müşteriyim aidat alınmıyor ama kapatsam mı bilmiyorum doğru düzgün kampanya da yok garanti, akbank gibi
    bende ilk 50k dayım. 2020 de doğru düzgün kampanya olmadı. limitim yüksek olduğu için kapatamıyorum, başka bankalar o limiti vermez diye düşünüyorum. Neyse ki Vakıfbank,iş, y.kredi ve ziraat banka kartlarına kampanya yapıyor da kampanyasız kalmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

iyisi mi kapatma: Nadasa bırak

ben de aidat filan ödemiyorum ama ne banka kartını ne cepteteb kredi kartını 1 ocak 2020den beri hiç kullanmıyorum

neden: eskisi gibi cazip hiç bir kampanyası bonusu yok!

cepteteb bonus ama Garanti babası neler yapıyor son zamanlarda hiç örnek almıyorlar

len uyanın artık müşteri kaybı yaşamıyormusunuz?

uzun süredir nadasta olan (kampanyadan bonustan bihaber aidat filanda demediğim) İNeG pegasus bonus kk bile dayanamadı 100 alışverişe 25 bonus verecem dedi özel teklif SMS ilen kandırdı beni alışveriş yaptım 25 bonusu bekliyorum

cepteteb de 2020 için nadasta ve hep tarlası sürülmeyecek aidat neyim ödemesemde. küstüm
    Bankaya kusenide ilk defa goruyrm 😀

• Titre ve kendine gel eyy Teb yoksa seni çıkardığımız yerden indirmesini de biliriz , sana bi tepki koyarız , daha da kendine gelemeZsin

• Prometheus-x kullanıcısına yanıt
    CepteTeb bunu beğendi

ve dedi ki :

- Titrettin beni titrettin!

nerdesin ey Ruknettin?

Cepte Teperim tepki dinlemem

kendime gelemem bana sorma bilemem

çabuk deme gelemem

• Teb mil programı varken cepteteb kart ve teb platinum birlikte çok iyi idi. Hem yüksek katsayılı uçak bileti,hem bonusların 3 katı sayılması. Hatta diğer bankalardaki limitlerimi 500 TL'ye düşürmüştüm teb kart limitlerini artırmak için. Ama mil programını üst segment bir kartla sınırlandırdılar bu yıl, yani artık teb kartların pek bir esprisi kalmadı tek tük kampanyalar dışında. Tekrar limiti düşürsemde diğer bankaların aynı oranda artıracağını sanmıyorum
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Duydum ki unutmuşsun kartımda ki rengimi
    Sevemedim bi türlü Paracard gibi bonus vermeyi

Abim olur neo kart bol bol verir chippara
    Kurucu üye olmayaydın fukara

Dedi bana ceptetepinen

• CEPTETEB [ANA KONU]

Dönem içi işlemlerde böyle bir şey gördüm bu nedir? Fatura kmp diyor ama cozemedim hali hazirda 2 otomatik talimat var ama kampanya kapsaminda degildi.

kayıt açmanız gerekiyor, ben de 2 defa alışveriş yaptım xbox storedan nisan ayında ikisi de yansımadı, kayıt açtıktan sonra iadeler yapıldı.
    Kayıt açtırınız, iade inceleme sonucu yatacaktır.

• Beyler kredi karti uzerindeki rakamlar surekli siliniyor. Sizde ayni sorunu yasiyor musunuz ?

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Sürtünmeden dolayı zamanla olabiliyor, yenisini isteyin, ben öyle yaptım.
  • arkadaşlar kredi kartına başvuracağım ancak cepteteb bonus mu yoksa teb bonusa mı başvurmalıyım? aralarında ne fark var anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Sürtünmeden dolayı zamanla olabiliyor, yenisini isteyin, ben öyle yaptım.
    3 4 ayda eski halini alıyor. Bıktım artık kart yenilemekten. Kabartmalı yapsalar böyle sorunlar olmayacak
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.