Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.675
Cevap
328
Favori
651.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 liramız yatmış tez ödeme sağolsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

50 liramız yatmış tez ödeme sağolsun :)

adı= fırsatçi
    doğum yeri = dh
    hobileri = boş zamanlarında , bankaları çarpmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 6 Şubat 2020; 8:43:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayaç işlemedi diyordum 30 lira yatmış keşke 2 işlem daha yapsaydım :D

• yattı harcadım bile bu ay kampanya yokmu sevgililer günü ayağına falan 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Benimde sayaç çalışmadı beş işlem yapmıştım 50 TL yatmadı.

• TEB kredi kartlarından sevgililer gününe özel 80 TL’ye varan bonus fırsatı

TEB Kredi Kartlarınızla 03-29 Şubat 2020 tarihleri arasında giyim, restoran, elektronik ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi işyerlerinden tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri 2., 4., 6. ve 8. harcamalarınıza 20’şer TL, toplamda ise 80 TL bonus kazanabilirsiniz.

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce KAZAN yazıp 4616’ya SMS ile gönderebilir veya CEPTETEB Mobil Uygulaması kampanyalar sayfasından katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl kazanırım?

Giyim, restoran, elektronik ve kozmetik sektörlerindeki bonus üye işyerlerinden tek seferde 125 TL ve üzeri alışverişlerinize, 3-12 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli bonuslarınız kartınıza yüklenecektir.

Kampanyaya ait diğer bilgiler:

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri giyim, restoran, elektronik ve kozmetik sektörlerindeki alışverişler geçerlidir.
    Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.
    Kampanyaya CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden de katılabilirsiniz.
    Kampanya müşteri bazındadır.
    İşlemler mutlaka Bonus POS'undan geçmelidir.
    Bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
    Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turkcell için 0,85 TL, diğer operatörler için 0,65 TL'dir.
    Kampanya için gönderilen kısa mesajlar Banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Sade kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Ek kartlar kampanyadan ayrıca faydalanamaz, ek kartların yaptıkları harcamalar asıl kartın harcamasına sayılacaktır.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/sevgililer-gunu-kampanyasi/

Ekleme: Sanal kart ile GG harcaması yaptım, dahil olmuş. Harcama 1/8 görünüyor. Hem bu kadar hızlı işlemesine hem de dahil olmasına şaşırdım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmuhendis -- 7 Şubat 2020; 20:11:18 >

• Yarın yıl dolacak kartın, aidat iade alan oldu mu bu sene tamamını ?

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    Ben aldım hocam. Aralık harcamasında gözüken, Ocak'taki gelen ekstrede çıkan aidat : 105 TL idi. Ocakta hemen başvurdum THH'ye. Şubat ortasında geri geldi aidatım. Daha uğraşamayacağım ilgi çekiciliği de kalmadı kartın. İptal edeceğim bir dahaki ay.
  • Benden aidat almıyorlar..

Sözlerine güven olmaz ama söz verdiler almayacaklar, gitsin yeni gelenlerden alsınlar..

• cepteteble işim kalmadı
    öncelikle EK kredi kartları arayıp iptal etme düşüncem var

ne olur ne olmaz yıllardır kart aidatı almıyorken bu yıl kötü
    kart aidatı almaya çalışabilirler
  • Cepteteb uygulamasina her girdigimde kimliginiz guncel degil yeni kimlik belgenizi ayarlardan yukleyin vs diye uyari cikiyor. Ayarlara girdigimde yeni kimlik karti olculerinde sablondan foto cekip yuklememi istiyor. Ben kimligimi degistirmedim hala eski kimlik var bu nedir ne degildir? Bilen var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan cepteteb i kullanmak için tek nedenim var o da havalimanlarından hızlı geçiş ve düşük ihtiyaç kredisi oranı. zaten doğru düzgün kampanyaları yok, enpara gibi aidatsız kredi kartları da yok. internet şubelerinin tasarımı berbat, nasıl berbat bir tasarım yaparız diye çok uğraşmışlar. ücretsiz kredi kartı taksiti ve aidatsız kart nedeniyle enpara yine en başta, her ne kadar kampanyası olmasa da bu aralar.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Enparada cop oldu

• Bütün şartları karşıladığım halde 2019 Aralık ayından beri dijital %50 kampanyasından para iadesinin yatmadığını gördüm. MH'yi aradım o da çözemedi. Geri dönecekler sözde ama hala geri dönen yok. Buna göre Netflix üyeliği de açmak istiyordum.
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Benim için 3 kez ücretsiz taksit sunması, aidatsız kredi kartı bulunması artı bir durum. Onun haricinde ne cepteteb de bir şey var ne de enparada.
    Bu aralar papara güzel kampanya yapıyor, seneye o da kalmaz.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten cogu banka faizsiz taksit yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: altmisbirbucuk

Ben aldım hocam. Aralık harcamasında gözüken, Ocak'taki gelen ekstrede çıkan aidat : 105 TL idi. Ocakta hemen başvurdum THH'ye. Şubat ortasında geri geldi aidatım. Daha uğraşamayacağım ilgi çekiciliği de kalmadı kartın. İptal edeceğim bir dahaki ay.
    Yansıdı aidat iade ediyor diye iptal yapmadım bugün aradım uygulama yok güncel iade etmedi iptal ettirdim, bankalar birliğine mi başvurdunuz iade için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Şubat 2020; 14:20:50 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Bankanin keyfi uygulamasi iade ister eder ister etmez etmek zorunda degil

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.