Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (18. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
6.525
Cevap
325
Favori
638.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altmisbirbucuk

Kredi kartı aidatını THH başvurarak (e-devlet üzerinden) alabiliyoruz arkadaşlar (en son şubat-mart gibi denendi)
    Süreç nasıl hocam anlatabilir misiniz?
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Başvuru formunu doldurup, alınan aidatın iadesini rica ediyorum diye yazıp, aidatlı ekstrenizin pdfini ve iletişim bilgilerinizi giriyorsunuz, alıcı tarafın (teb'in) resmi bilgilerini giriyorsunuz sonra gönderiyorsunuz. 3 hafta sonra falan dönüyorlar ortalama. sms ile başarılı diye mesaj geliyor zaten. 2 kere aldım böyle. kasım 2018 ve şubat-mart 2019 gibi falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmuhendis

Pek bir avantajı yok ama zaten harcama yapacak olan varsa iş görebilir.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/banka-karti-egitim-kampanyasi/

Banka Kartlarından Eğitime Destek Kampanyası

Banka Kartlarından eğitime destek kampanyası, tam 30 TL’ye varan indirim!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce OKUL yazıp 4616'ya SMS gönderilmelidir.

Nasıl kazanırım?

Kampanyaya katıldıktan sonra banka kartı ile 28 Ağustos – 20 Eylül 2019 tarihleri arasında tek seferde 125 TL ve üzeri eğitim, giyim, kitap ve kırtasiye sektörlerinden yapılacak her 125 TL ye 10, max 30 TL indirim yansıtılacaktır.

Kampanyaya ait diğer bilgiler:

Kampanyaya sadece eğitim, okul, giyim, kitap ve kırtasiye harcamaları dahildir.
    Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir.
    İndirimler 24 Eylül 2019 tarihinde yansıyacaktır.
    Kampanya katılım SMS'leri, KDV ve ÖİV dahil Vodafone ve Turk Telekom için için 0,65 TL, Turkcell için 0,85 TL'dir.
    CEPTETEB Banka Kartları kampanyaya dahildir.
    Merhaba Arkadaşlar,

Banka Kartlarından Eğitime Destek Kampanyası

Bu kampanyaya ait elinde görsel olan paylaşabilir mi?
  • Annemin kredi kartını kafalarına göre iptal etmişler

Bu nasıl iş böyle. Kartını 2-3 aydır kullanmıyordu. Zaten kullandığı zamanlarda da fazla harcama yapmıyordu. İlk başvuru yapanlar arasındaydık yıllık kart aidatı ödemiyorduk. İnternet bankacılığına bakarken kartın olmadığını fark ettik. Aradık sorduk bir de saf ayağına yatıyorlar kayıp çalıntı bildiriminde bulundunuz mu diye. Kart kapalı görünüyormuş ama neden kapandığı belli değilmiş. İstersek yeniden başvuru yapabilirmişiz. Kart aidatını da dayayacaklar tabii yeniden başvuru yaparsak
  • den D kullanıcısına yanıt
    Cepteteb son zamanlarda bunu yapıyor. Konuda başka arkadaşlarda bu konudan muzdarip. Ama kendi kaybeder..

Bu arada banka sözleşmesinde bankanin lehine olan bir madde var. Banka herhangi bir neden göstermeksizin kredi kartını kapatabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    çok da tın. neredeyse her bankanın aidatsız kartı var. onlardan alınır, devran yine dönmeye devam eder. kaybeden teb olur.

• CEPTETEB Kredi Kartı’ndan Harcama Sözüne 105 TL Bonus

Hemen CEPTETEB Kredi Kartı’nla 12 ay boyunca her ay kartınla yapacağın 1.000 TL düzenli harcama sözü ver biz de senin kartına yıllık kart aidatı tutarında (105 TL) bonus yatıralım. Vay baya güzelmiş ama nedir bunun detayı diye sorarsan onu da aşağıya yazdık.

Detaylar:https://www.cepteteb.com.tr/harcama-sozune-bonus
  • Kart aidatı olmayanlara kampanya görünmüyor sanırım bende yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

Kart aidatı olmayanlara kampanya görünmüyor sanırım bende yok.
    bende gözüküyor fakat 100 tl olarak.
  • Yeni kartta kart aidatını doğrudan dayatıyorlar. Garanti yeni karta aynı kart numarası verirken TEB farklı veriyor ve kendini haklı görüyor. Geri adımda atmıyorlar.

• storm kullanıcısına yanıt
    Ama o zaman ömür boyu kart aidatı yok demeyeceklerdi.Kart yenilenene kadar diye belirtmeleri gerekirdi.İlk 50 bin müşterisinden değilim ama TEB in yaptığı saçmalık beni bile gerdi.Bugün almaması gereken müşteriden aidat alan banka yarın bizden ne ücreti ister kim bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Yeni kartta kart aidatını doğrudan dayatıyorlar. Garanti yeni karta aynı kart numarası verirken TEB farklı veriyor ve kendini haklı görüyor. Geri adımda atmıyorlar.
    yanlış bilgi vermeyelim. bu zamana kadar 4 5 kez kartı yenilettim. aidatsız kullanmaya devam ediyorum.
  • Ben kartı 2 kez yeniledim sonuncusu geçen aydi aidat falan yansımadi 50bin icindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 21 Ekim 2019; 8:29:43 >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Bana aynısını yapmadılar. Siz kartı kapattırmamışsınız. Ben kapattırdım sonra nasılsa kart ücreti yok diye tekrar açtırdım. Yeni kart numarası verdiler. Halbuki eski kartın ödemeleri devam ediyordu. 1 ay sonra kart ücreti yansıtmışlar, sonradan farkettim. Durumu anlatıp talepte bulundum, o zaman kart ücretini iade ettiler. Bu sene tekrar yansıtılınca tekrar talepte bulundum. Israrla iade edemeyeceklerini belirttiler. Kart ücreti iade edilmeyince sitelerinden ya kart ücretini iade edin ya da iptal edin diye mesaj attım. Hiç ikilememişler, onay bile almadan kartı anında iptal etmişler.

TEB kendi bilir. Başka banka mı yok.

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl benimde kartımı kendi kendilerine iptal ettiler nedenini sorrum cevap yok ilk 50 bin icindeydim yavaş yavaş bu sayıyı eritmeye çalışıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bana aynısını yapmadılar. Siz kartı kapattırmamışsınız. Ben kapattırdım sonra nasılsa kart ücreti yok diye tekrar açtırdım. Yeni kart numarası verdiler. Halbuki eski kartın ödemeleri devam ediyordu. 1 ay sonra kart ücreti yansıtmışlar, sonradan farkettim. Durumu anlatıp talepte bulundum, o zaman kart ücretini iade ettiler. Bu sene tekrar yansıtılınca tekrar talepte bulundum. Israrla iade edemeyeceklerini belirttiler. Kart ücreti iade edilmeyince sitelerinden ya kart ücretini iade edin ya da iptal edin diye mesaj attım. Hiç ikilememişler, onay bile almadan kartı anında iptal etmişler.

TEB kendi bilir. Başka banka mı yok.
    Sen var olan karti kapattirip tekrar basvurmussun. Senden aidat almalari normal

• quote:

Orijinalden alıntı: 55_42

Geçen yıl benimde kartımı kendi kendilerine iptal ettiler nedenini sorrum cevap yok ilk 50 bin icindeydim yavaş yavaş bu sayıyı eritmeye çalışıyorlar
    Is olsun diye 3 5 liralik aylik harcama yapsaydiniz kapatamazlardi.

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Ben Garantide de 2 kez iptal ettirdim. Onların yoğun talepleri sonrası tekrar açtırdım. Aynı kart numarası açtılar, yeni kart numarası ile açmadılar. İptal öncesi de sonrası da kart ücreti yansıtmadılar. TEB farklı kart numarası ile açtı, aynı kartı tekrar açmadı. O yöndeki taleplerimi dikkate almadılar. Konuda bahsi geçen arkadaşın durumu da benimle benzer, sonuçta onunda kartı kapatılmış. TEB aynı kartı tekrar aktif etmiyor yeni kart açıyor ve kart ücreti alıyor.

Sonuçta ücretsiz kart müşteriye özel tanımlanmış olmalı karta özel değil. O zaman ilk 50 bin müşteri demezsin ilk 50 bin kart dersin.
  • quote:

Ben Garantide de 2 kez iptal ettirdim. Onların yoğun talepleri sonrası tekrar açtırdım. Aynı kart numarası açtılar, yeni kart numarası ile açmadılar. İptal öncesi de sonrası da kart ücreti yansıtmadılar. TEB farklı kart numarası ile açtı, aynı kartı tekrar açmadı. O yöndeki taleplerimi dikkate almadılar. Konuda bahsi geçen arkadaşın durumu da benimle benzer, sonuçta onunda kartı kapatılmış. TEB aynı kartı tekrar aktif etmiyor yeni kart açıyor ve kart ücreti alıyor.

Sonuçta ücretsiz kart müşteriye özel tanımlanmış olmalı karta özel değil. O zaman ilk 50 bin müşteri demezsin ilk 50 bin kart dersin.
    teb bankasının sistemi daha farklı calısıyor anladıgım kadarıyla. kartı kapattırıp tekrar basvurunca aidat almaya başlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

teb bankasının sistemi daha farklı calısıyor anladıgım kadarıyla. kartı kapattırıp tekrar basvurunca aidat almaya başlıyorlar.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. O yüzden dikkatli davranmak lazım. TEB in sözüne de güven olmaz. Kart aidatı yüzünden aldığım kartı da kapattırdım. Kendileri bilirler.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.