Şimdi Ara

CEPTETEB kitapyurdu.com da %50 indirim! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
22
Favori
33.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkür ederim hocam.Hesapta aktive dediğiniz bir kere kullandiktan sonra 2 ay içinde hediye kartta kalanida kullanmam lazım yani.
    O zmn hediye kartini ben şimdi sipariş versem. Hiç aktive etmesem son kullanma tarihi yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_alper_ -- 15 Ekim 2017; 18:9:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Hesap --> Hediye çeklerim, bölümüne girerseniz, aktiv ettiğiniz çek, kullanılabilir tutar, son kullanma tarihi gibi bilgileri görebilirsiniz.

Kitapyurdu, hediye çeki uygulamasını kaldırmadığı sürece, aktif edilmemiş çekler için son kullanma tarihi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

Hesap --> Hediye çeklerim, bölümüne girerseniz, aktiv ettiğiniz çek, kullanılabilir tutar, son kullanma tarihi gibi bilgileri görebilirsiniz.

Kitapyurdu, hediye çeki uygulamasını kaldırmadığı sürece, aktif edilmemiş çekler için son kullanma tarihi yok.

Bu bilgi de çok iyi oldu. Teşekkürler

• bizim burada da mng sorunlu sabah 9 da şubeye gelen ürünü ertesi gün getiriyorlar değişik bir firma. cok sükür burada yurtiçi iyi.
  • Arkadaslar cepte teb kartı aldım yeni.Kart şifresi oluşturdum.Para attım alışveriş i gerçekleştirdim

İade kazandigimiza dair mesaj bilgilendirme gelecekmiydi? Şuan bir şey gelmedi de

• quote:

Orijinalden alıntı: tryunar

Arkadaslar cepte teb kartı aldım yeni.Kart şifresi oluşturdum.Para attım alışveriş i gerçekleştirdim

İade kazandigimiza dair mesaj bilgilendirme gelecekmiydi? Şuan bir şey gelmedi de

Mesaj gelmiyor, direkt hesaba iade geliyor. Hesabı kontrol edersiniz bir kaç gün sonra hesap hareketlerinde görünür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

bizim burada da mng sorunlu sabah 9 da şubeye gelen ürünü ertesi gün getiriyorlar değişik bir firma. cok sükür burada yurtiçi iyi.

Mng lanetinden bende çok çekiyorum. Sabah şubeye gelen paketi en erken ertesi gün çıkarıyorlar. Ya da dağıtıma falan çıkarmadan mesaj atıyorlar bulunamadınız diye. Şikayet falan da işe yaramıyor haliyle.

• Kitapyurdundan perşembe günü sipariş verdiğim kitaplar bugün geldi. MNG kargoyu secmistim. Hiçbir problem yaşamadım. Aldığım kitaplar;

Mustafa Kemal Atatürk - Nutuk

Marcus Aurelius - Düşünceler

Prof. Dr. Ali Erbaş - Hristiyanlıkta Reform ve Protestanlık Tarihi

• arkadaşlar konuyu tam kavrayamadım.teb hesabım ve kartim var alışveriş yapsam iade gelirmi ,mail felam yok
  • Ayni ay icerisinde ornegin 1.alisverisimizden 10tl(5 tl iade) kazanirsak 2.alisverisimizden 40tl(20tliade) kazaniyor muyuz yoksa, her ay maksimum iade tutar sartinin(25tl )yaninda 1.alisveristen sonraki alisverislerde iade olmamama gibi bir sart var mi?

• Kuru Altı Pilav kullanıcısına yanıt
    Yok hocam istediğiniz kadar parça şeklinde yapabilirsiniz 25 Tl hakkınız dolana kadar iade gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Yok hocam istediğiniz kadar parça şeklinde yapabilirsiniz 25 Tl hakkınız dolana kadar iade gelir.

Tesekkur ederim, iyi gunler hocam.

• hediye çekleri ne şekilde kullanılıyor?
    yani 25 TL lik hediye çekini 23 TL lik alışverişte kullanıp 2 TL bakiyemiz kalıyor mu?
    yoksa ille de 25 i geçip üstüne ödeme mi yapmamız gerekiyor?
    @dj_alper_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 18 Ekim 2017; 21:9:5 >
  • 9 kasımda verdiğim siparişin iadesi hala yatmadı, 2 gün önce müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım , fatura sordular var dedim, ilgili birim sizi arıycak dedi hala ne arayan ne soran var 🤔

• Bende pazartesi alışverişi yaptım henuz yatmadi. Ne zamana kadar yatmazsa musteri hizmetlerini arayayim?

• Ödemeyi BKM Express üzerinden yapınca da iade oluyormu acaba? Tecrübesi olan varsa paylaşsın lütfen, iyi forumlar.

• oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay aldığım serinin kitaplarına bu ay 10tl zam gelmiş. uyanıklar.
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz şekilde kullanırsınız. Hediye çekini aktive edince, hesaba bakiye olarak ekleniyor.
  • Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.